Urban Veda, Neem + Botanics, Daily Purifying, Facial Wash (Żel do mycia twarzy)

Urban Veda, Neem + Botanics, Daily Purifying, Facial Wash (Żel do mycia twarzy)

Nasze codzienne oczyszczające płyny do mycia twarzy zostały naturalnie opracowane w celu oczyszczenia i oczyszczenia skóry tłustej i trądzikowej. Kluczowym składnikiem jest ajurwedyjski olej neem tłoczony na zimno. Jest to doskonały środek przeciwbakteryjny i antyseptyczny, który pomaga w leczeniu zaskórników, a także zmniejsza nadmiar sebum, wyprysków i toksyn.

oczyszczanie twarzy
mieszana, młoda, tłusta, trądzikowa
odświeżające, antybakteryjne, złuszczające, oczyszczające
bez parabenów
w tubie
żel

Mocno oczyszcza.

Produkt kupiłam w TK Maxx, skuszona cena i naturalnym składem.
Borykałam sie z hormonalnym wysypem na brodzie, więc potrzebowałam czegoś solidnie oczyszczajacego.
Żel bardzo silnie pachnie neem, więc jeśli ktoś nie lubi tego zapachu, to będzie dla niego niewątpliwy minus.
Ja używałam tego kosmetyku głownie do zmywania balsamu myjącego (wg przepisu Czarszki) tudzież olejków do demakijażu. Do tego celu sprawdza się bardzo dobrze, ponieważ silnie oczyszcza. Trzeba jedynie bardzo uważać na oczy i nos, ponieważ, gdy żel dostanie się w te miejsca, będziemy odczuwać pieczenie i dodatkowy chłod (żel jest delikatnie chłodzący dzięki ekstraktowi z mięty).
Do skóry mieszanej i tłustej będzie świetny. Ja mam skórę suchą w kierunku normalnej i jedynie chwilowo borykałam sie z hormonalnymi wypryskami, więc myslę, że więcej nie będę musiała po niego siegnąć, gdyż uporałam się już ze zmianami. Myślę, że pomógł mi w tym znacznie. Ma wyraźne działąnie ściagające i dezynfekujące. Mimo suchej skóry nie podrażnił jej, a jedynie świetnie oczyścił i przygotowała do dalszej pielegnacji. Do grubszej, tłustej skóry bedzie moim zdaniem świetny na co dzień.
Polecam. Skuteczny produkt.