Oriflame, Beauty, 3 in 1 Make Up Remover (nowa wersja) (Płyn do demakijażu 3 w 1)

Demakijaż jest od razu wstępem do pielęgnacji. Płyn ten zmywa kosmetyki z oczu, ust i całej twarzy, a jednocześnie tonuje, orzeźwia, odżywia, chroni i koi skórę. Pomaga zlikwidować opuchnięcia okolic oczu. Zawiera ekstrakt z kasztanowca i czerwonych winogron. Odpowiedni dla osób noszących szkła kontaktowe.

super

Najlepszy jakiego do tej pory używałam. Lepszy nawet od Garniera, po którym czasem odbijały mi się kropki z tuszu na dolnej powiece. Szybko i łatwo usuwa makijaż, nie podrażnia, ma przyjemny zapach. W promocji można go dostać nawet za 10,90 - 16,90, wiec naprawdę warto. Mi się nie pieni na waciku. Niestety nie mam za co odjąć gwiazdki :DUżywam tego produktu od: miesiąca

do tej pory najlepszy

najlepszy jaki do tej pory używałam. szybko i łatwo usuwa makijaż, nie podrażnia, dość wydajny. malutkimi minusikami mogłabym oznaczyć jedynie plastikowe opakowanie i to, że często można wylać za dużo płynu. świetny, jak dla mnie jednak trochę za drogi na taką pojemność, niestety.

Zdecydowanie nie

Niestety, wygląda na to, ze zaniżam punktację tego płynu, ale jestem z niego kompletnie niezadowolona.
Krótko rzecz ujmując:

1. Pieni się na waciku, co przeszkadza mi w zmywaniu makijażu - piana dostaje mi się pod powieki i...
2. Podrażnia oczy - szczypie, ale nie piecze, wiec nie uczula. Jednak porządny dyskomfort jest.
3. W zasadzie najważniejsze - nie usuwa dobrze makijażu. Tak "na oko" wydaje się, że tusz zmyty ale potem (po demakijażu i po kąpieli) gdy używam toniku okazuje się, że na waciku zostają ślady (najpierw zostawały po podkładzie, dlatego sprawdziłam czy tusz także się nie zmył - niestety - resztki zostają na rzęsach).

Jego jedynym plusem jest to, że nie uczula.

Używam tego produktu od: 2 m-ce
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego i ostatniego ;)

nic szczególnego

Kupiłam skuszona zachwytami na forum i KWC, ale płyn ten nie powalił mnie na kolana. Nie podrażnia, fajnie chłodzi i dobrze zmywa, ale co z tego - to wcale nie czyni go wyjątkowym. Jest po prostu zwyczajny i jak dla mnie niczym się nie różni od płynu do demakijażu Ziaji, który jest dwa razy tańszy od Oriflamowego w promocji. Dodam, że noszę na co dzień soczewki kontaktowe, więc pewne wymagania mam.

i tyle.

Więc kupiłam sobie go gdy zaczełam używać tuszu do rzęs. Noszę soczewki, wiec gdy w opisie przeczytałam, że jest też dla osob co noszą szkła kontaktowe, odrazu się an niego zdecydowałam.
- nie szczypie ani nie podrażnia
- konsystencja jak woda a nie mazidła kremowe
- neutralny zapach

jedyną wadą jest to, ze ma niebzyt fajne ottwarcie i nie arz lakier z paznokcia troszke zdarłam, ale mimo tego nie odejme gwiazdki

NAPRAWDĘ POLECAM!

Używam tego produktu od: ok. 4 mc

W porzadku,polecam

Produkt niezły.Moim zdaniem dużo lepszy niz ten 2w1.
Nie daje efektu suchej skór
DOkładnie zmywa każdy makijaż
Nie podrażnia
Ma ładne opakowanie
Jest wydajny

Polecam z czystym sumieniem:)Używam tego produktu od:dłuższego czasu

polecam

Produkt godny polecenia:
+ naprawdę łatwo zmywa
+ jest wydajny - nie wiele potrzeba żeby zmyć oko
+ nie szczypie w oczy
+ praktycznie nie pachnie
+ nie jest jakoś strasznie drogi

Jedyny minus to beznadziejna buteleczka. Ani ładna, ani poręczna.

Używam tego produktu od:1 miesiąca

ŚWIETNY

Nie podrażnia oczu..jest początkiem pielęgnacji okolic oczu, co widać po dłuższym stosowaniu..
Nie straszny mu żadne tusz.
No nie mówię o wodoodpornych..:)

Używam tego produktu od: kiedy się pojawił

Dobry

Jedyne co mi nie pasuje to aplikacja, łątwo "wylać" za dużo i wtedy u mnie pojawiło się szczypanie oczu. Ogólnie jest bardzo dobry, robi co ma robić, nie puchna mi po nim oczy (jak po innych) ani nie przesusza skóry. Polecam.

Ilość zużytych opakowań:1i pól.

b.dobry,ale...

Tak jak w tytule, płyn oceniam jako bardzo dobry, chociaż nie jest dla mnie idealny:
+szybko i skutecznie zmywa makijaż, nawet taki "solidny", bez nadmiernego tarcia i pocierania
+po demakijażu skóra wokół oczu jest faktycznie bardziej napięta, rozjaśniona-generalnie widać jakieś pielęgnacyjne działanie preparatu
+zgrabne opakowanie, wydajność w normie

A teraz minus-płyn szczypie mnie w oczy i to dość mocno, co mnie troche dziwi, żadna z poprzedniczek o tym nie pisała, a ja nie mam specjalnie wrażliwych oczu. Cóż, nie można mieć wszystkiego.

Podsumowując, za skuteczne zmywanie i wrażenie pielęgnowania skóry dałabym *****, ale za szczypanie zabieram *.

Używam tego produktu od:3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:wciąż 1

Rewelacja

Jeszcze nie miałam tak dobrego zmywacza do oczu. Była zszokowana jak szybko zniknął tusz. Przyłożyłam płatek, przytrzymałam chwilę, pociągnęłam ze 3 razy i tuszu nie ma. Nie trzeba trzeć, oko niezaczerwienione... Po prostu super. Miłość od pierwszego użycia.
Miałam próbkę lancome bi-facil. Był dobry, miałam chrapkę na pełnowymiarowe opakowanie, ale po zakupie tego płynu nie pomyślę już więcej o wydaniu ponad 100 zł na produkt do demakijażu oka, bo ten jest po prostu lepszy.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1 i będą następne

Dobry

Sam produkt bardzo mi się podobał, jest delikatny, nie podrażnia, nie uczula, ma w sobie cos w rodzaju olejku, który nadaje skórze ładny wygląd. Wystarczy kilka kropli, i zbędnego makijaży nie ma.Jedynym minusem jest plastikowe opakowanie. Cena: 15,9zł/100ml

Używam tego produktu od:tygodnia