Dr Irena Eris, Eris, Ochronno-regenerujący krem do rąk

Dr Irena Eris, Eris, Ochronno-regenerujący krem do rąk

Specjalny, aktywnie działający krem do pielęgnacji przesuszonej, szorstkiej i skłonnej do pękania skóry rąk. Działania łagodzące i regenerację zapewniają tu witamina E i alantoina. Wyciąg ze świeżych owoców cytryny wykazuje właściwości wybielające. Preparat chroni przed działaniem wolnych rodników, mrozu oraz detergentów. Sprawia, że skóra staje się jędrna i gładka. Wpływa także na kondycję i wzmocnienie paznokci.

Skład: aqua, cetearyl octanoate. isocetyl palmitate, glycerin, caprylic/capric triglyceride, polyglyceryl-3 dimerate, magnesium sulfate, tocopheryl acetate, zinc stearate, cera alba, hydrogenated castor oil, allantoin, ethoxydiglycol, propylene glycol, glucose, butylene glycol, lemon (citrus medica limonium) juice, bha, methylparaben, benzyl alcohol, methylchloroisothiazoline, methylisothiazoline, parfum

pieknie pachnie

to chyba najlepszy krem do łapek z jakim miałam do czynienia, zapch jest po prostu perfect, konsystencja tez, doskonale nawilza dlonie, wogole cud miód i orzeszki

Dobry krem

Jest godzien polecenia, choć nie na codzień - jest dość gęsty i tłusty, i wchlania się dość długo, a na dłoniach i tak zostaje jakiś film - dlatego stosuję go raczej na noc. Trochę mało praktyczny przez to :) Ale naprawdę dobrze odżywia i regeneruje suchą skórę, likwiduje uczucie szorstkości i ściągnięcia. Bardzo podoba mi się zapach tego specyfiku. Efektów wybielających nie zauważyłam, ale ja nie mam raczej plam na dłoniach... Bardzo dobry, treściwy krem, niedrogi i wydajny.

niezły

Przyjemny kremik, ładne opakowanie, a zawartość o przyjemnym zapachu, gęsy, dobrze się wchłania i świetnie nawilża, polecam, szczególnie w zimie.

e

Taki sobie, w miarę jednak ładny zapach. Szybko się wchłania, ale jest mało wydajny, jak dla mnie słabo nawilża. Podoba mi się ta tubka, bardzo pomysłowe jest to zakończenie cieniutkie.

Bardzo dobry

To mój ulubiony krem do rąk.Bardzo gęsta konsystencja,ale dobrze się rozsmarowuje i wspaniale wchłania.Ręce przestają być wysuszone i odzyskują elastyczność.Podoba mi się też zapach kremu-taki słodki jakby miodowy.Polecam każdemu.