Lady Speed Stick, 24/7 Invisible Protection, Deodorant Antiperspirant Gel (Dezodorant w żelu)

Nowy dezodorant antyperspiracyjny w żelu Lady Speed Stick Invisible zawiera stopniowo uwalniające się składniki, które skutecznie chronią przed potem i nieświeżym zapachem. Używany codziennie chroni przez 24 godziny 7 dni w tygodniu. Nie pozostawia białych śladów.

antyperspiranty
ochronne, zapachowe
nie pozostawiająca plam
w sztyfcie
sucha, wrażliwa, normalna

Nie chroni przed nieprzyjemnym zapachem

Niestety dezodorant nie spełnia swojej roli, nie czuć go już dwie godziny po aplikacji. Dodatkowo w ogóle nie chroni przed potem. Zapach jest ładny, aplikacja wygodna, ale co z tego jak nie spełnia swojej podstawowej roli?

Mega super

Dezodorant jest bardzo przyjemny w stosowaniu lecz nie podrażnia ani nie uczula ma dość fajne działanie tylko nie na długo więc to minus. Nie Brudzi ubrań ani nie zostawia białych śladów. Cena jest ok.

Niezastąpiony latem

Po ten antyperspirant sięgam zawsze gdy lato staje się wyjątkowo upalne i nieznośne.

Gdy pot dosłownie leje się z ciała smaruje nim newralgiczne miejsca np uda/okolice pod biustem,stopy.Doskonale radzi sobie nie tylko z ochroną przed potem ale też chroni przed obtarciami/odparzeniami itp.Latem jest to mój niezbędnik od kilku lat.

Żelowa formuła dobrze sprawdza się przy użytkowaniu-dokładnie się rozprowadza na skórze,szybko wysycha.Chroni przed potem i nieprzyjemnym zapachem kilka godzin.

Bardzo dobry produkt w niskiej cenie.

Kupię ponownie kupiłam antyperspirant

Kupiłam antyperspirant Lady speed stick bo chciałam go wypróbować sprawdził się bardzo dobrze jako antyperspirant .Ładnie pachnie jest bardzo wydajny. Nie robi białych plam. Polecam

Dobra ochrona... i zniszczone ubrania :(

Nie będę opisywała produktu, myślę że większość z nas miala z nim styczność . Niestety u mnie skreśla go to, że niestety niszczu ubrania :(
Ochrona bez zarzutu, przez cały dzień dobrze chroni. Ubrania... dla nich pozostaje bezlitosny. Mam kilka koszulek, ktore mają plamy właśnie od tego antyperspirantu, po kilku praniach onr dalej są . Patrzac na to, co stało sie z moimi koszulkami, aż mnie otrzepuje na samą myśl o tym, że fundowałam coś takiego mojej skórze :O

Niszczy ubrania, a chroni kiepsko.

Antyperspiranty w żelu marki Lady Speed Stick to wspomnienia moich gimnazjalno-licealnych lat. Jeden się kończył, to zaraz kupowałam kolejny, nie wiem czy bardziej przez działanie czy przez ich promocję w gazetach i telewizji, ale praktycznie non stop był na mojej półce w łazience, dlatego z przyjemnością do niego wróciłam.

Zamknięty został w przyjemnym dla oka opakowaniu wykonanym z plastiku. Pokrętło do wydobycia żelu działa bardzo dobrze i bezproblemowo można wycisnąć odpowiednią ilość, a zatyczka nie spada i dobrze chroni przed niechcianym wybrudzeniem walizki czy torebki. Dodatkowo doceniam, że widać w którym momencie zużycia jesteśmy przez opakowanie, bo choć etykieta zasłania większość, to jednak góra jest przezroczysta i nie zaskoczy nas nagłe skończenie antyperspirantu.

Zapach jest przyjemny, trochę mydlany, bardziej kwiatowy, ale bardzo intensywny. Były dni, gdy nałożenie go było dla mnie nie do przyjęcia, bo drażnił i niesamowicie! Zdecydowanie za mocno perfumowane jak dla mnie.

Konsystencja żelowa i przezroczysta. Jak już napisałam wyżej, dobrze się dozuje odpowiednią ilość, a jej rozprowadzenie pod pachami nie stanowiło żadnego problemu. Używałam go zaraz po goleniu i nie odczułam żadnego dyskomfortu (pieczenia czy zaczerwienienia).

Niestety całkiem długo wysycha i w tym momencie sobie przypomniałam, czemu przestałam ich używać. Zostawia ślady na ubraniach, ale nie białe czy żółte plamy, a po prostu wnika w materiał pod pachami i przez to staje się on sztywny i nieprzyjemny. Nooo, sporo bluzek nimi zniszczyłam swego czasu... Na szczęście do zniszczenia potrzeba długotrwałego używania, a tak jak teraz tylko jedno opakowanie, to wszystko doprałam ;)

Co do ochrony, to na zwykły dzień jak najbardziej. Tak do pracy czy zakupy, ale zdecydowanie nie w stresujących sytuacjach, w trakcie treningu czy w upalny dzień, wtedy zabija zapach potu, ale przed mokrą plamą nie ochroni.

Ot, taki tam, dla szczęśliwych ludzi mających wiele czasu na wchłonięcie się antyperspirantu i żyjących bez stresu. Dla mnie sprawa sentymentalna, ale obecnie, biorąc pod uwagę jak wiele jest marek (które zdecydowanie lepiej działają i kosztują podobnie), nie wrócę. Szkoda, ale trudno, pozostanie we wspomnieniach.

NEUTRALNE:
- ochrona przed mokrą pachą

Skuteczny, chronił w każdej sytuacji.

Jest to produkt praktycznie bez wad, samo działanie jest bardzo skuteczne, nie poczułam się mniej pewna podczas jego używania, nic nie poczułam od siebie. Żelowa formuła nie pobrudziła ubrań, nie pozostawiała paskudnych plam. Jednak sam zapach był lekkim koszmarkiem, jak z toalety publicznej, jednak to nie powoduje, że nie sięgnę po niego ponownie.

Konsystencja: żelowa, jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ aplikacja takiego dezodorantu jest prostsza, bardziej higieniczna, jednak nie dla osób, które nie lubią lepkości.

Działanie: zaliczam ten dezodorant do jednych z najlepszych, działa znakomicie, zapewnia komfort i spokój psychiczny, ponieważ ani razu nie poczułam od siebie potu, gdy dosłownie leżałam w domu jak i w pracy, gdzie wysiłek fizyczny jest normą.
Nie zawsze produkty przeznaczone do białych/ czarnych ubrań rzeczywiście stanowią dla nich ochronę, jednak ten LSS faktycznie nie pozostawiał śladów, podczas ubierania nie było białych pasków, to dzięki jego przezroczystości.
Śmiało polecam ten dezodorant każdej, która poszukuje czegoś z mocniejszą ochroną, która poci się więcej od innych i nie przeszkadza jej lepkość produktu :)

Zapach: jest mało przyjemny, taki chemiczny, bardzo sztuczny, jak publiczny szalet, na szczęście nie wyczuwalny.

Opakowanie: poręczne, wykręcane, jest dobrze zaprojektowane, jedno przekręcenie wystarczyło mi na jedną aplikację, nic nie przecieka, łatwe w utrzymaniu czystości.

Uwielbiam

Miałam różne wersje tego antyperspirantu, ten był ostatni więc jemu wystawiam ocenę. U mnie sprawdza się świetnie. Jest wydajny, szybko zasycha tworząc tzw powłokę, dzięki której czuję się świeżo kilka godzin. Podobał mi się zapach, delikatny świeży. Opakowanie dobrze przemyślane, ponieważ mimo że jest to żel, nie wylewa się z tego opakowania. Antyperspirant nie brudzi również ubrań.

Fajny i naprawde chroni

To jeden z moich pierwszych dezodorantów w żelu.
Bardzo ładnie pachnie i przede wszystkom chroni przed potliwością! Dezodorant fajnie sie smaruje i dosc szybko wchlania, nie kulkuje się, nie roluje, nie ściąga.

Jeden z lepszych kosmetyków drogeryjnych

Niestety, dużo sie pocę - większość kosmetyków drogeryjnych nie dala mi efektu jakiego potrzebuje. Okazało sie, ze żelowa formuła LAdy speed stick sie dość u mnie sprawdza

PLUSY:
+działanie - zdecydowanie pomiedzy sztyftem, sprayem a żelem - wybieram żel. Mam wrazenie, ze działa najmocniej
+zapach - bardzo rpzyjemny, nawet jesli sie mimo wszystko poce, to czuje swiezy zapach, który niweluje rpzykry zapach potu
+nie zostawia plam - witajcie białe i czarne ubrania!
+cena - na promocji moze byc calkiem przystepna ;)

Mój numer 1

Używam produktu ponad 8 lat, z kilkunastoma nieudanymi zmianami na inne
Zalety:
-chroni przed mokrymi plamami pod pachami
-chroni przed nieświeżym zapachem
- dyskretnie pachnie
- nie traci jakości przez wiele lat
Wady:
-nie podoba mi się opakowanie, jest po prostu brzydkie

Dobry :)

Powróciłam ponownie do Lady Speed Stick jakiś czas temu po długiej przerwie -inny rodzaj tego dezodorantu juz jest opisany przeze mnie . Ale teraz opinia tego produktu. Więc nie żałuję , mam już drugie opakowanie tego dezodrantu. Dezodorant ma ładny zapach, przyjemną konsystencje ,nie lepi się , nie zostawia białych śladów. Poprzez żelowatą formułę dobrze wchłania się w skórę, nie roluje się jak czasami dezodoranty w sztyfcie. Opakowanie jak najbardziej na plus, chyba tylko trochę się zmieniło bo u mnie w drogerii pod tą nazwą dezodorant wygląda jak na zdjęciu załączonym do opinii. Co do działania to u mnie się sprawdza ,aplikacja rano wystarcza na cały dzień. I jest wydajny. Więc na moim przypadku mogę powiedzieć że jak na tą cenę to jakość jest bardzo dobra.