Dr Irena Eris, Cera tłusta i mieszana, Preparat myjąco-odtłuszczający

Dr Irena Eris, Cera tłusta i mieszana, Preparat myjąco-odtłuszczający

Preparat o konsystencji żelu przeznaczony do oczyszczania cery tłustej i mieszanej. Oczyszcza i odtłuszcza cerę. Preparat głeboko oczyszcza pory i zwęża je powstrzymując przetłuszczanie się skóry. Zawiera wyciągi z tymianku i szałwii, których synergiczne działanie normalizuje wydzielanie łoju. Składnik nawilżający Glucam skutecznie zapobiega wysuszaniu skóry. Preparat skutecznie zastępuje tradycyjne mydło i nie zmienia naturalnego odczynu pH. Skóra po oczyszczeniu jest odświeżona, gładka i matowa oraz przygotowana do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.

mógłby być lepszy

Jak to jest "myjąco-odtłuszczający" ? A i owszem ale tylko na chwilkę, nic więcej. Chociaż ma ładny zapach i nawilża, moim zdaniem bardziej nadaje się do skóry normalnej niż mieszanej.

ilość zużytych opakowań: 1

średniak

Bardzo przeciętny żel, który słabo się pieni i akurat w moim przypadku po dostaniu się do oczu szczypie. Nie spełnia obietnic producenta,że zwęża pory czy likwiduje przetłuszczanie się skóry - jak było tak jest. Wolę przyjemniejsze preparaty do mycia twarzy, które mają to "coś", a nie są takie nijakie :)

Genialny :D

Uwielbiam go i juz chyba nie zamienie na zaden inny! ;) no ale u mnie wszystko mozliwe heh
+ za bardzo ladny zapach i kolorek
+ za przyjemnosc uzywania jaka niewatpliwie mi daje
+ za swietnie oczyszczona buzke
+ za ladnie matowienie i nie sciaganie jej
+ za ogolna skutecznosc :) :D

przeciętny

Dla mnie przeciętny, wcale nie czułam się po nim jakoś lepiej niż po innych, nie ma też dla mnie żadnej cechy, która dałaby się łatwo zauważyć, przynajmniej cechy na plus· Zmywa dobrze, sciągnięcie niewielkie, prawie jak po umyciu twarzy samą wodą. Średni kolor

Bardzo dobry

Bardzo dobry kosmetyk :)

- buzka po umyciu gruntownie acz delikatnie oczyszczona
- brak sciagania skory
- miły zapach (bardzo delikatny, ziolowo - cytrusowy)
- wydajny
- cena bardzo przystepna ok 13 pln
- zauwazylam, ze skora mniej sie blyszczy, zapewne przez zawarte w nim ziolka
- nie wiem czy to jego zasluga ale jakbym miala mniej niepodzianek na twarzy
-polecam wszystkim z przetluszczajacymi sie buzkami

Jestem zdecydowanie na TAK

bardzo dobry

Preparat ten ma bardzo miły zapach, dobra konsystencję i fantastyczny zapach :-). W dodatku jest bardzo wydajny. Skóra nie jest wysuszona i przyjemna w dotyku. Sama przyjemność...

niepozorny

Bardzo łagodny i delikatny, ale skuteczny.
Rzeczywiście nie wysusza skóry. Wydajny. Nie pieni się (ale to dlatego, że nie zawiera popularnych podrażniających detergentów).
No i zapach: dla mnie niezwykle przyjemny, niemal aromaterapeutyczny. Szkoda, że nie jest mocniejszy. Co za rozkosz umyć twarz czymś takim po długim stosowaniu aptecznych specyfików.
Opakowanie trochę niewygodne: zakręcana buteleczka.

Fajniuśki

mam tłustą skóre, ze skłonnością do wyprysow, no i mam troche zaskórniaczków:) żel kupiłam zachecona opiniami no i jestem zadowolona, dobrze oczyszcza skóre zmywa makijaz, ładniutko pachnie i dosyć wydajny, naprawde nie trzeba go duzo brac a i tak sie pieni,moje pory po umyciu są jakby mniejsze ale minusem jest to ze troche za bardzo wysusza moją skóre :( ale nakładam coś nawilzającego i jest ok. Polecam szczególnie ze jest taniutki dałam 12 zł.

godny polecenia

Bardzo fajny żel do mycia twarzy. Prawie nie wysusza, dobrze zmywa makijaż i wszystkie zanieczyszczenia. Jedynym minusem jest konsystencja, żel mógłby być bardziej gęsty. Mimo to polecam bo to całkiem niezły produkt.

Rewelacja

Jestem zachwycona tym żelem, bardzo pasuje do mojej wrażliwej, przetłuszczającej się cery z problemami naczynkowymi, najlepszy jakiego używałam :) Jest bardzo delikatny, nie wysusza, doskonale zmywa makijaż, nie szczypie w oczy :) Polecam :)

jest OK

Żel do mycia twarzy, który prawie nie wysusza, ale też nie spełnia wydumanych obietnic producenta na opakowaniu.Zaletą jest to, że jest wydajny i można nim spokojnie myć oczy - nie szczypie.

jest w porządku :)

Myślę, że spełnia swoje zadanie bardzo dobrze - to znaczy nie podrażnia wrażliwej skóry, nie piecze po dostaniu się do oka, doskonale usuwa makijaż i nie jest lepki. Pozostawia skórę delikatną i nietłustą. Fajny jest :)