Pantene, Pro-V Restoratives, Program Odnowy, Odżywka

Pantene, Pro-V Restoratives, Program Odnowy, Odżywka

Odżywka do zniszczonych włosów, podatnych na puszenie, trudnych w układaniu. Zaawansowana technologia pozwala naprawiać uszkodzenia włosów, aby były pod kontrolą przez cały dzień. Produkt działa w najbardziej zniszczone partie włosów, pomaga przywrócić im gładkość i blask od nasady, aż po same końce.

Skład: Aqua, Stearyl Alcohol, Dimethicone, Behentrimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Isopropyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Parfum, Disodium EDTA, Panthenol, Panthenyl Ethyl Ether, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Sodium Hydroxide, Citronellol, Magnesium Nitrate, CI 42090, CI 17200, Methylchloroisothiazolino ne, Magnesium Chloride, Methylisothiazolinone. (26.03.2008)

/s/

Może być...

Odżywkę stosowałam razem z szamponem z tej serii. Włosy są błyszczące, mniej się puszą. Trzeba dokładnie spłukać by nie obciążyła włosów. Mam wrażenie, że w pierwszych dwóch tygodniach odżywka bardziej działała, włosy nie puszyły się.

Używam tego produktu od:3 tygodni

Sama nie wiem....

Na początku wydaje sie świetna, odżywia, wygładza, ułatwia rozczesywanie, choc od początku używania obciązała moje cienkie i długie włosy (ale ze sa puszyste i krecone to dało sie przeżyc). Ale po ok 2 tyg codziennego używania, efekty przestały być juz takie dobre. Włosy powoli znowu robiły sie przesuszone, traciły połysk i zaczeły wracac do sianowatego wyglądu... Jednak mino wszystko jest to produkt duzo lepszy od maseczki z tej samej serii, wiec moze warto spróbowac. Ja juz raczej do niej nie wroce, szukam czegos lepszego.

Używam tego produktu od:2-3 miesiace

CUDNO!!!

Napiszę wspólną recenzję- dla odżywki i dla szamponu, bo działają wspólnie.

Miałam śliczne blond włoki. Naleciało mnie i przefarbowałam sobie na brąz. Przynajmniej z założenia miął być brąz. Wyszedł wstrętny buraczkowy kolor. Rozpacz i wizyta u fryzjera.Poprosiłam o blond. Po debatach z fryzjerką( "blond Pani spali włosy" ) zdecydowałam się na brąz kasztanowy z dużą ilością blond pasemek. Wyszłam bardziej załamana niż weszłam- wyszedł mi wstrętny balejaż buraczkowo-blond. Więc postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce. Kupiłam dwie farby( włosy przed łopatki) Garniera, popielaty blond.Ogromną ilość farby położyłam na całość włosów i zamaist 35 min trzymałam 80. I tu się zaczęła tragedia. Popaliłam włosy. Nie powypadały mi, nie "spierzyły się". Poprostu były straaaasznie wyszuszone. Blond pasemka, które miałam wcześniej po wizycie u fryzjera zrobiły się białe a ten buraczkowy przeszedl w ładny kasztan. Ale żadna odżywka nie była w stanie sprawić żebym rozczesała włosy po myciu bez szarpania. W ciagu dnia nie byłam w stanie przeczesać włosów palcami, "trzeszczały" i się jakby rwały. Były strasznie,strasznie suche. Kupiłam nawet sławną LOreal Professionnel, Absolut Repair i nie było dużo lepiej. Potem trafiłam na recenzowaną odżywkę Pantene i było duuużo lepiej,ale też nie cudnie.... Dopiero kiedy kupiłam szampon stał się cud!!! Włosy są nawilżone, miękkie i puszyste! Szczerze mogę stwierdzić, że nigdy nie miałam takich włosów, a zawsze miałam zadbane i zdrowe! A teraz są cudowne! Dla mnie KWC jeśli chodzi o włosy!Używam tego produktu od:miesiąca

w porządku

Dobra odżywka jak to pantene.
Nie będę się nad nią rozpływać, ponieważ jak wcześniej komentowałam pantene to po prostu b.dobra odżywka. Zaskoczył mnie tylko fioletowy kolorek:)
Niestety do KWC, brak mi połysku na włosach po jej użyciu.

Używam tego produktu od:półtora miesiaca

super!

Super odżywka po której włosy łatwo się rozczesują, są gładkie i mniej się puszą. Cena adekwatna do jakości. Używam całej serii i jestem zadowolona. Polecam :)

cudo :)

Super odżywka !!!

Moje włosy od jakiegoś czasu nie wyglądały ciekawie. Zmęczone, wysuszone matowe a o układaniu nie było mowy. Jedna wielka sieczka na głowie. Użyłam wielu środków i niestety nic, dopóki nie przeczytałam opinii na wizażu. Kupiłam szampon i odzywkę. Pierwsze co mnie zaskoczyło to wspaniały zapach, ciekawy kolor i genialna konsystencja - super gęsta. Po pierwszym użyciu było widać różnice. Po raz pierwszy grzebień sunął mi po włosach bez męczenia sie z kołtunami !!!
Do tego zapach pozostał na bardzo długo, zrobiły się śliskie takie jak lubię i lśnią. Dla mnie KWC

Używam tego produktu od: MIESIAC

Średniak

To tak:
używam jej niedługo, ale nie zauważyłam żadnych plusów. Odżywka nie robi z włosami żadnych "cudów", jak to mówią w reklamie. Ja u siebie zamiast efektu "naprawionych" włosów, zauważyłam jakieś przesuszenie i zupełny brak kontroli nad fryzurą. W dodatku, ma dziwną konsystencję i jest niebardzo wydajna. Nie nawilża włosów, nie poprawia ich kondycji... :| Żałuję, ze wzięłam tą, a nie odżywkę ze złotej serii, tamta jest o niebo lepsza! Nawet mi się specjalnie dobrze włosy po niej nie rozczesują. ;|

Jedyny plus - fajny zapach.

Używam tego produktu od: 3 - 4 tygodni.

dla mnie bomba

Od kilku lat używam produktów pantene i ogólnie jestem z nich zadowolona, ale ta odżywka przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Jest po prostu fantastyczna. Włosy mięciutkie, gładkie, ładnie pachną, dobrze się rozczesują(a uwierzcie mi to był mój odwieczny problem), no i co najwazniejsze-łatwo się układają. Kolejną zaletą jest to, że sie nie puszą i pieknie błyszczą. Z czystym sumieniem gorąco polecam.

Używam tego produktu od:1miesiąc

Najlepsza jaką miałam

Najlepsza z wszystkich pantene. Nigdy nie miałam tak wygładzonych i zregenerowanych włosów. Rozczesują się w mig. Mam wrażenie, że podczas gdy już ją nałoże włosy są w dużej mierze rozplątane:) Dodam, ze mam włosy farbowane na blond. Używam tego produktu od: 2 miesięcy

baaardzo dobra

Odzywka zadziałała jak żadna inna. Co prawda efekty zobaczyłam dopiero po ok tyghodniu ale było warto :)
Włosy gładkie błyszczące zadbane, nawet końcówki mniej przesuszone... Na dodatek baaaardzow ydajna, używam juz 3 tygdonie a nie ma dopiero połowy przy codziennym myciu włosów :O szampon się kończy, ale ta cudowna odzywka nie :D
Super gęsta kremowa konsystencja i przyjemny zapaszek. Całość zdecydowanie na 5 * :D

Używam tego produktu od:miesiaca

Najlepsza odżywka jaka mialam

Co tu duzo mowic, jestem bardzo wymagajaca odnosnie kosmetykow...ta odzywka mnie zaskoczyla, Super kolor, zapach , konsystencja. A efekt? Nigdy nie mialam jeszcze tak wygładzonych, odbudowanych i delikatnych wlosow. Tylko mam problem bo nie moge znalesc juz tej odzywki, ale bede szukac dalej!Używam tego produktu od:2miesiecy

baaardzo fajny :D

ja tak krotko zwiezle i na temat:P ... poprostu super - pachnie bardzo ladnie, dobra konsystencja, super odbudowa zniszczonych koncowek :D ... przy mojej codziennej stylizacji wlosow lakierem i co drugi dzien prostownica jest poprostu super :D wlosy sa gladkie i zadbane :) polecam

Używam tego produktu od: sierpnia