Pantene, Pro-V Restoratives, Program Odnowy, Odżywka

Pantene, Pro-V Restoratives, Program Odnowy, Odżywka

Odżywka do zniszczonych włosów, podatnych na puszenie, trudnych w układaniu. Zaawansowana technologia pozwala naprawiać uszkodzenia włosów, aby były pod kontrolą przez cały dzień. Produkt działa w najbardziej zniszczone partie włosów, pomaga przywrócić im gładkość i blask od nasady, aż po same końce.

Skład: Aqua, Stearyl Alcohol, Dimethicone, Behentrimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Isopropyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Parfum, Disodium EDTA, Panthenol, Panthenyl Ethyl Ether, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Sodium Hydroxide, Citronellol, Magnesium Nitrate, CI 42090, CI 17200, Methylchloroisothiazolino ne, Magnesium Chloride, Methylisothiazolinone. (26.03.2008)

/s/

Gładkie, piękne włosy :D

Kupiłam tą odżywkę przypadkiem, nawet nie wiedziałam, że to jakaś nowość :lol: Ale do rzeczy: ma ona dość dziwny, bo fioletowawy kolor, co z początku wzbudziło trochę moje obawy, ale nie słusznie na szczęście.
Konsystencja dość gęsta, podobna do innych odżywek Pantene. Zapach może nie jest najpiękniejszy, ale tu liczy się przede wszystkim działanie i jestem nim oczarowana :love:
Włosy już podczas spłukiwania są jedwabiście gładkie i takie "śliskie". Podczas suszenia nie puszą się, łatwo je modelować i rozczesać. Gdy już są suche widać, że są gładsze, miększe i ładniej się układają. Odżywka na szczęście ich nie obciąża i nie przetłuszcza.
Ja jestem bardzo zadowolona z efektów, czaję się już na kolejne opakowanie :D

Używam tego produktu od: miesiaca