Pantene, Pro-V Restoratives, Program Odnowy, Odżywka

Pantene, Pro-V Restoratives, Program Odnowy, Odżywka

Odżywka do zniszczonych włosów, podatnych na puszenie, trudnych w układaniu. Zaawansowana technologia pozwala naprawiać uszkodzenia włosów, aby były pod kontrolą przez cały dzień. Produkt działa w najbardziej zniszczone partie włosów, pomaga przywrócić im gładkość i blask od nasady, aż po same końce.

Skład: Aqua, Stearyl Alcohol, Dimethicone, Behentrimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Isopropyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Parfum, Disodium EDTA, Panthenol, Panthenyl Ethyl Ether, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Sodium Hydroxide, Citronellol, Magnesium Nitrate, CI 42090, CI 17200, Methylchloroisothiazolino ne, Magnesium Chloride, Methylisothiazolinone. (26.03.2008)

/s/

Kocham!

Uwielbiam linię Pantene i nigdy nie zamienię ich odżywek na żadne inne. Spróbowałam więc i programu odnowy.Pięknie pachnie, jak guma balonowa truskawkowa , to raz. Daje natychmiastowy efekt, włosy są piękne, błyszczące, sypkie i mięciutkie, łatwo się rozczesuje i dobrze zmywa. Szkdoa tylko, że nie widziałam dużych opakowań (jedynie 200ml). Minus dałbym za wydajność, bo trzeba naprawdę sporo dać odżywki, żeby nałożyć równomiernie na włosy długie. (tu zaznaczam mam jakoś do łopatek)

Ilość zużytych opakowań: 200ml, jedno.

Nie dla mnie

Miałam nadzieję, że te wszystkie przychylne recenzje przedstawiają produkt, który sprawdzi się na moich włosach. Niestety...

1. Konsystencja - Bardzo ciężko rozprowadzić produkt. Większość zostaje na palcach lub ląduje w wannie. Słaba wydajność. Do tego ten niebieski, typowo chemiczny kolor - odpada.
2. Efekt - Znikomy lub prawie w ogóle go nie widać. Nawet podczas spłukiwania nie czułam, żeby włosy był jakość specjalnie miękkie tak jak to ma miejsce przy innych odżywkach.
3. Wysuszanie - niestety nie nawilża tak jakby się tego wymagało od renomowanych kosmetyków pantene.
4. Wypadanie włosów. To smutne, ale przez tą odżywkę straciłam ich dużą ilość. Nie wiem, czemu ta odżywka działała tak, a nie inaczej na moją skórę głowy.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Rozczarowałam się:(

Kupiłam tą odżywka oczywiście za sprawa wizażu.
Niestety odżywka nie spełniła moich oczekiwań tak jak i szampon.
Ma niebieski kolor co mnie zaskoczyło, i co jest na duży minus, strasznie gęsta konsystencję i suchą co strasznie utrudnia jej nakładanie na włosy, i jest mało wydajna bo trzeba sporo wycisnąć aby pokryć całe włosy.
Co do działania to efekt właściwie zerowy...
Nie robi nic nadzwyczajnego z włosami. Używam jej od miesiąca i nie zauważyłam jej dobrego wpływu na moje włosy.
Nie ułatwia też rozczesywania.
Włosy po niej niby są miekkie w dotyku ale co z tego jak po wysuszeniu jest to samo co przedtem?
100 razy lepsze są odzywki z elseve.
Na dodatek trudno ją spłukać, strasznie oblepia włosy.
Podsumowując, nie wyrużnia się niczym szczególnym! A powinna skoro ma tak dobre opinie, widocznie na moje włosy nie działa.

działanie ok, ale obciąża włosy.

Odżywka ma taką trochę suchą i zbitą konsystencję. Trudno mi się ją rozprowadza. Nie jest też specjalnie wydajna.
Nie ułatwia jakoś specjalnie rozczesywania.
Po wysuszeniu włosy są miękkie, nawilżone i błyszczące. Niestety bardzo obciążone.
Ich kondycja trochę się poprawiła, jednakże na moje cienkie włosy ta odżywka jest za ciężka.

Świetna

Ta odżywka jest bezapelacyjnie moją ulubioną (jak na razie). Używałam jej wraz z szamponem z tej samej serii już jakiś czas temu, ale do tej pory pamiętam jakie miałam wtedy piękne włosy. Działa od pierwszego użycia. Koleżanka, gdy zobaczyła mnie pierwszego dnia po jej zastosowaniu stwierdziła, że "mam włosy jak z reklamy" i koniecznie muszę jej powiedzieć czego używam - kiedy dowiedziała się, że to "zwyczajne" Pantene, była w niemałym szoku - i myślę, że to najlepsza rekomendacja ;). Fryzjerka też nie mogła wyjść z podziwu.
Włosy po tej odżywce są niesamowicie błyszczące, puszyste, miękkie i po prostu bardzo zdrowo wyglądają.
Zapach też jest bardzo ładny, jak to zazwyczaj bywa w przypadku Pantene. Właśnie zamierzam do niej powrócić, bo moje eksperymenty z innymi odżywkami jakoś się nie sprawdzają.

Używam tego produktu od: około 2 lat
Ilość zużytych opakowań: jedno (200ml), ale będzie więcej

Najlepsza

Odżywka jak na produkt dostepny w każdym markecie ( a nie tylko w salonie fryzjerskim) jest po prostu doskonała, super odżywia,wygładza, ładnie i długo pachnie a włosy nawet najbardziej zniszczone mozna rozczesać palcami. Polecam całą serię Restoratives.
Cena adekwatna do jakości ponadto bardzo często są promocje tj. odzywka gratis do szmponu.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 5 sztuk

Genialna.

Lubię czesto zmieniać i wyprobywać nowe produkty do pielęgnacji włosów, co za tym idzie przetestowałam już tą serię i naprawdę jestem zachwycona. Producent bodajże zapewniał, że seria ta odnowi znieszczenia z dwóch lat w miesiąc i raczej nie kłamał. Moje włosy w ciągu dwóch lat były rozjaśniane, farbowane, prostowane, w skórcie mówiąc połamane, rozdwojone, suche, puszące się. Odżywka wraz z szamponem ujarzmiły moje włosy, które przestały się łamać i rozdwajać, zrobiły się miękkie, nawilżone, sypkie, błyszczące. Teraz testuję kosmetyki innej firmy, ale z pewnością powróce do Pantene Program Odnowy.

Używam tego produktu od: Ostatni raz pół roku temu.
Ilość zużytych opakowań: Dwa.

Świetna odżywka do włosów!

Gorąco polecam tę odżywkę, miałam bardzo zniszczone włosy którę się łamały dzięki niej stan moich włosów się o wiele poprawił. Ma piękny zapach i odpowiednią konstystencję!

Ilość zużytych opakowań: ok. 5 opakowań

dobra

Bardzo lubie wracac do tej odzywki, gdy moje wlosy sa wyjatkowo przesuszone, lamia sie. Cala seria Restoratives Program odnowy jest rewelacyjna. Odzywka stosowana razem z szamponem i odzywka nocna kuracja daje naprawde zadowalajace efekty... oje wlosy sa nawilzone, gladkie w dotyku, blyszczace i lepiej sie rozczesuja :)

Tak!!!

Bardzo dobra, dostępna na prawde pomaga lepiej niż nie jedna maseczka szczególnie polecam dla włosów traktowanych prostownicą.Włosy są błyszczące miękkie zdrowe.Dobra jakość za dobrą cene!!

dobra

Polecam , ponieważ jak na drogeryjny kosmetyk, daje bardzo dobry efekt. Włosy dobrze rozczesują się, są błyszczące , tylko trzeba dobrze spłukać, bo można osiągnąć zupełnie odwrotny efekt. Ja mam zdanie , że odżywki ogólnie nie dają za wiele oprócz łatwiejszego rozczesywania, co jest konieczne by nie połamać włosów.
Stan naszych włosów to odżywianie, sen i nie niszczenie ich (stylizacje z głową i dobrym sprzętem) .

Używam tego produktu od: długo
Ilość zużytych opakowań: kilka

KWC!

Zdecydowanie moje KWC. Mam dosyć cienkie włosy, ale jest ich bardzo dużo. Prostuję je codziennie, więc są przesuszone i łamliwe. To jedyna odżywka, która świetnie sobie z nimi radzi. Cudownie nawilża i wygładza, włosy są naprawdę zregenerowane. Do tej pory puszyły się, teraz są gładkie i błyszczące. Plusem jest również piękny zapach, który długo utrzymuje się na włosach.

Minusów brak. ;) Polecam!

Ilość zużytych opakowań: kilka