Oriflame, The ONE, Wonder Lash Mascara (Tusz do rzęs)

Oriflame, The ONE, Wonder Lash Mascara (Tusz do rzęs)

Długie, gęste, podniesione i gładkie. Szczoteczka 3D rozdziela rzęsy i każdą otacza warstewką tuszu, rozprowadzając go gładko, bez grudek. Pigmenty gwarantują intensywność koloru, a mleczko z liści palmy - kopernicji odżywia rzęsy.

Fajny

Otrzymałam ten tusz od koleżanki. U niej nie sprawdził się.. Po użyciu tego tuszu byłam zadowolona... rzęsy zyskały ładny wygląd...kolor również był wyrazisty...lekka konsystencja nie obciąża rzęs.. szczoteczka tak skonstruowana.ze dociera do najkrótszych włosków... nie kruszy się... jest dla mnie dobry... zapach delikatny..

jeden z moich ulubionych tuszy

podbierałam go mamie jako nastolatka :p i bardzo miło wspominam, jeszcze nie raz do niego wracałam. ślicznie rozdziela, wydłuża i pogrubia rzęsy, daje bardzo naturalny efekt, ma piękny, głęboki kolor i doskonałą szczoteczkę - do zadań specjalnych. nie osypuje się i ładnie się trzyma przez cały dzień. Jedyny minus to dostępność

Jeden z najlepszych.

Tusz doskonale wydłuża rzęsy nie sklejając ich, świetnie je rozdziela. Nie rozmazuje się. Po całym dniu rzęsy wyglądają tak samo, nie kruszy się. Cena jest świetna.

Świetny

Precyzyjnie rozdziela i wydłuża rzęsy aż po same końce. Szczoteczka idealnie dopasowuje się do lini rzęs nadając im piękny ksztalt. Rzęsy są uniesione i podkrecone. W szczególności moje rzęsy które z natury mam długie. Nie rozmazuje się.

jest ok

Tusz nie daje spektakularnego efektu długich rzęs. Jest po prostu dobry. Ładnie rozdziela rzęsy i wydłuża. Z pogrubieniem sobie nie radzi. Tak jak poprzedniczka uważam że najlepszy jest na codzień a nie na wieczorne wyjścia. Jestem ogólnie z niego zadowolona choć daję mu tylko trzy gwiazdki bo reklamy rozbudziły moje nadzieje a skończyło się zwyczajnie.

Daję mu duży plus za to że przestały kruszyć mi sie rzęsy!!! Od dłuższego czasu miałam problem z wypadającymi rzęsami i co najdziwniejsze od wczoraj nie wypadła mi ani jedna rzęska!!! A używam od tygodnia tuszu, więc to najpewniej jego zasługa :)

No i minął już ponad miesiąc odkąd kupiłam Wondera, i jestem z niego zadowolona. A dopisuje recenzję bo zauważyłam kilka jego plusów :)
* świetnie podkręca !!! i to jest szok bo rzęski są pięknie podniesione od nasady a nie jak w niektórych podkręcających które tylko końcówki podkręcają. I to jest ogromny atut tuszu bo dzięki temu rzęsy wydają się dłuższe ! ! !
* głęboka i piękna czerń :)
* i rzęsy wciąż mi nie wypadają co kiedyś było moją zmorą, nie wiem co ma w sobie ten tusz ale pomogło to moim rzęsom
* jest aksamitny

Wady:
* trudno go się zmywa (choć już nabrałam wprawy i mam swój sposób na niego :) )
* niestety robi pandę, choć to głównie dlatego że tak podkręca że czuję jak dotyka skóry pod brwiami, za tę wadę nie daję mu więcej niż trzy gwiazdki.

Najlepszy jaki do tej pory używałam

Nie testowałam wielu produktów oriflame, tusz dostłam od koleżanki. Jest super, nie nakłada ani za dużo ani za mało produktu. Jedna strona szczoteczki ma dłuższe ząbk, można nią z łatwością rozczesać rzęsy. Rozdziela i wydłuża, osypuje sie lekko, ale dopiero po całym dniu. Serdecznie polecam, bo nie kosztuje dużo!

GODNY POLECENIA

Jest to jeden z lepszych tuszy, jakie używałam. Bardzo fajna szczoteczka, dobrze rozdziela rzęsy, nie klei ich. Kolor mógłby być bardziej intensywny, ale ogólnie jest ok. Rzęsy wyglądają na dłuższe i są ładnie podkręcone. Nie powiedziałabym za to, że je pogrubia - u siebie takiego efektu nie zauważyłam. Jest dość wydajny. Cena również nie jest wygórowana. Można go często dorwać na promocji za 10 zł.

Najlepszy

Jeden z moich ulubionych tuszy. Za niewielkie pieniadze super wyglądające rzesy. Malując sie nim na np impreze nie muszę sie martwić jak wyglądam po kilku godzinach. Jest przede wszystkim wydajny. Używam już go od kilku lat.

Myślałam, że bedzie lepszy :)

Tusz nie jest tak dobry, jak powinien. Specjalnie nie wydłuża ani nie pogrubia, jedynie odrobinę podkreśla. Na początku miał wodnistą konsystencję, teraz się trochę zagęściła, ale z kolei tusz zaczął mi sklejać rzęsy ;/
Myślę, że mogę go polecić osobom z już długimi rzęsami do delikatnego podkreślenia. Ja takich niestety nie mam, więc go już nie kupię.

hit !!! MÓJ NUMER 1!

Najlepszy tusz do rzęs, jaki kiedykolwiek udało mi się kupić. Używam nieustannie od ok. 2 lat - od kiedy go poznałam. Daje niesamowite wydłużenie, zwiększa objętość i utrzymuje się cały dzień bez konieczności poprawek !

Jeden z lepszych tuszy

Mój ulubiony tusz zaraz po różowym z Maybelline. Cena jest naprawdę budżetowa w porównaniu do jakości. Silikonowa szczoteczka sprawia, że moje rzęsy są jeszcze dłuższe przy ich maksymalnym rozdzieleniu. Właśnie tego oczekuje od tuszy a ten spełnia moje wymagania.

Zapamiętany z tego, że nie dał się zmyć

Ten tusz dostałam w prezencie od znajomej. zachwalała jego trwałość, ciemny czarny kolor, twierdziła również, że jest wodoodporny. Po kilku podejściach do niego zdecydowanie się nie mogę zgodzić.

Jeden z najlepszych tuszy do rzęs jakie kiedykolwiek używałam

Tusz THE ONE Wonder Lash Maskara od Oriflame pięknie rozdziela rzęsy. Sprawia, że są długie, gęste, grube i rozdzielone. Nie skleją rzęs i nie osypuje się. Rzęsy są miękkie w dotyku. Tusz ma bardzo fajną lekko kremową konsystencje i może być długo używany, gdyż nie zasycha w butelce. Szczoteczka silikonowa z dwoma różnymi długościami "włosia". Jak dla mnie jeden z najlepszych tuszy do rzęs jakie kiedykolwiek używałam. Polecam