Oriflame, The ONE, Wonder Lash Mascara (Tusz do rzęs)

Oriflame, The ONE, Wonder Lash Mascara (Tusz do rzęs)

Długie, gęste, podniesione i gładkie. Szczoteczka 3D rozdziela rzęsy i każdą otacza warstewką tuszu, rozprowadzając go gładko, bez grudek. Pigmenty gwarantują intensywność koloru, a mleczko z liści palmy - kopernicji odżywia rzęsy.

Najczęściej kupowany przeze mnie tusz. Rewelacja.

Produkt, który niezmiennie gości wiele lat w mojej kosmetyczce. Spełnia swoje zadanie w 100 procentach. Genialnie rozczesuje rzęsy, wydłuża je i subtelnie podkręca nadając im przy tym piękny ciemno-szary kolor. Rzęsy są odżywione i pięknie dopełniają makijaż. Nie tworzy wrażenia sztucznych rzęs, nie skleja. Jest trwały przy czym łatwo zmywa się podczas demakijażu. Serdecznie polecam, nigdy mnie nie zawiódł.

Dałam mu drugą szansę i nie żałuję!

Kilka lat temu kupilam ten tusz i wrazenie zrobil na mnie fatalne - jedyny efekt, jaki dawal to grudki na rzesach - tyle. Moj egzemplarz musial byc wyschniety, bo kupilam niedawno go po raz drugi i musze przyznac - jest swietny!

Tusz ma bardzo estetyczne opakowanie - fioletowe, smukle, minimalistyczne. Prezentuje sie elegancko, az przyjemnie sie po niego siega. Szczoteczka jest bardzo wygodna i dobrze zaprojektowana - silikonowa i dosyc elastyczna. Z jednej strony ma krotkie wypustki, ktore pozwalaja na malowanie rzes od samej nasady az po konce i dokladne wyczesanie produktu. Z drugiej strony wypustki sa dluzsze i ta strona bardzo ladnie mozna rozdzielic rzesy i nadac im pozadany ksztalt. Osiagniety efekt jest przepiekny - po 2 warstwach rzesy sa podkrecone, rozdzielone i pogrubione. Wszystko, czego potrzebuje od tuszu :-) Procz tego jest trwaly i bardzo latwo sie zmywa. Czego chciec wiecej?

Zalaczam zdjecie zrobione po calym dniu w makijazu.

Polecam bardzo!

Przegenialny tusz ! Ma perfekcyjną szczoteczkę ,która rozdziela i wydłuża rzęsy. Można nim wytuszować nawet najkrótsze rzęsy. Tusz jest bardzo trwały ,nie kruszy się ani nie rozmazuje.Pięknie prezentuje się na oku. Wart uwagi. Polecam.

Można nim uzyskać mocny efekt

Trudno jest mi znaleźć tusz w 100% odpowiadający moim wygórowanym oczekiwaniom. Najczęściej tusze dają u mnie tzw "naturalny" efekt, a ja oczekuję zdecydowanie czegoś więcej.

Do tuszu Oriflame podeszłam nieco z dystansem, a pozytywnie nie zaskoczył. Można nim uzyskać naprawdę widoczny efekt wydłużonych, pogrubionych i zagęszczonych rzęs, ale muszę się nim trochę "namachać" (może też dlatego, że mam liche rzęsy). Nie wysycha za szybko, więc mimo kolejnych warstw nie skleja (przy pierwszych użyciach trzeba jednak usunąć nadmiar tuszu) nie robi grudek, a rzęsy wyglądają estetycznie.
Podoba mi się też głęboko czarny kolor, dzięki któremu rzęsy zdecydowanie wybijają się na pierwszy plan.
Trwałość jest standardowa - pod koniec dnia jest lekko osypany na dolnej powiece, ale że jest to dla mnie pora zmycia makijażu to na co dzień nie jest to dla mnie problemem.

oki

Szczoteczka tego tuszu jest bardzo wygodna i idealnie rozdziela rzesy.
Kolor jest intensywnie czarny.
Wielki plus za silikonową szczoteczkę.
Śmialo mozna dodawac kolejne warstwy, rowniez pieknie wydluza nasze rzesy.

Mega tusz

Tusz ma silikonową szczoteczkę, dość nietypową z jednej strony z bardzo krótkimi igiełkami z drugiej z lekko dłuższymi. Na poczatku dość sceptycznie do niej podchodziłam, ale okazała się rewelacyjna - mam długie, średnio gęste i proste rzęsy dlatego zależy mi na pogrubieniu i podkręceniu w naturalny sposób i ta maskara właśnie tak dziła. Pięknie rozczesuje rzęsy, nie sklejając ich. Podkreśla ich długość, podkręca i pogrubia. Spokojnie mogę dodać kolejne warstwy i efekt tylko się powiększa bez sklejania, nieestetycznych plamek czy osypywania.
Dodatkowo tą szczoteczką łatwo jest dojść do samych końcówek rzęs (tuż przy skórze) bez ubrudzenia się dookoła czy ryzyka wsadzenia szczoteczki do oka.
W ciągu dnia tusz utrzymuje się rewelacyjnie, nie kruszy się, nie znika, nie odbija na powiekach. Jestem nim bardzo mile zaskoczona i używam go codziennie.

Super

Rok temu dostałam ten tusz w prezencie do zamówienia i od tamtego momentu jest ze mną aż po teraz. Bardzo mnie zaskoczył, ponieważ cena jest dosyć niska, a jakość zadowalająca. Tusz pięknie wydłuża i rozdziela rzęsy nie pozostawiając grudek. Jedyny mały minusik za to, że troszkę się osypuje.

Ulubiona

Bardzo często wracam do tej maskary, ponieważ zadowala mnie efekt naturalnych, precyzyjnie rozdzielonych rzęs, który uzyskujemy przy jej użyciu. Na początku nie do końca potrafiłam obsługiwać się szczoteczką jednak po czasie zrozumiałam że to dzięki jej budowie uzyskujemy cały efekt. Rzęsy są przede wszystkim wydłużone i rozdzielone. Maskara nie osłabia rzęs, a z tym borykałam się używając tańszych produktów. Bardzo ładnie zachowuję się również w ciągu dnia, nie zauważyłam osypywania ani rozmywania pomimo, że nie jest to produkt wodoodporny. Zmywanie też nie przysparza problemów. Bardzo polecam ten produkt, choć osoby lubiące efekt mocno pogrubionych rzęs mogą być zawiedzione :-).

Jeden z lepszych

Mam wiele ulubionych tuszy do których od czasu do czasu powracam i właśnie ten jest wśród nich.bardzo dobrze wydłuża i podkręca rzęsy.Szczoteczka precyzyjnie dociera nawet do najmniejszych rzęs.Nadaje im intensywny czarny kolor.Nie skleja rzęs i nie kruszy się.Nie uczula.Wart zakupu.

Bardzo dobry tusz

Kilkakrotnie kupowałam kosmetyki z oriflame, ale żaden mnie nie zachwycił. Mimo niezadowolenia postanowiłam zamówić tusz The one Wonder Lash Mascara. Tym razem był to trafiony zakup. Tusz okazał się bardzo dobry!

Chyba najlepszy tusz z katalogu

Fajny tusz, ładnie się rozprowadza na rzęsach , dokładnie pokrywa je tuszem, opakowanie jest wydajne, tusz przyjemny do codziennego stosowania.
Nie uczula mnie, nie podrażnia, nie skleja rzęs, nie zostawia grudek.
Jedyny minus, ze trochę się osypuje.

Mój ulubiony.

Najlepszy tusz, zawsze wracam do niego. Mam długie i gęste rzęsy, więc ten tusz sprawdza się na nich idealnie. Pięknie wydłuża i rozdziela rzęsy. Szczoteczka jest rewelacyjna - nie skleja rzęs, a tusz się nie kruszy. Próbowałam wielu tuszy, ale tan jest moim ulubieńcem.

No nie..

Po usłyszeniu i przeczytaniu tak wielu pozytywnych opinii postanowiłam spróbować. Dorwałam go na promocji za jakieś 10-15zł. Skoro tak wiele osób się nim zachwyca to musi być cudowny. Pierwsza aplikacja świeżo otwartego tuszu - TRAGEDIA. Rzęsy sklejone, pajęcze nóżki, no po prostu dramat. Jak podsechł było minimalnie lepiej. Ale totalnie nie jest to tusz dla mnie. Może i wydłuża, rozdziela, ale moje rzęsy wyglądają po nim po prostu biednie.. Dzisiaj uznałam, że czas się pożegnać i wlecieć do kosza. Niestety tusz nie dla mnie.