Oriflame, The ONE, Wonder Lash Mascara (Tusz do rzęs)

Oriflame, The ONE, Wonder Lash Mascara (Tusz do rzęs)

Długie, gęste, podniesione i gładkie. Szczoteczka 3D rozdziela rzęsy i każdą otacza warstewką tuszu, rozprowadzając go gładko, bez grudek. Pigmenty gwarantują intensywność koloru, a mleczko z liści palmy - kopernicji odżywia rzęsy.

bez szału

Od dawna chciałam wypróbować ten tusz, jednak dopiero znajoma konsultantka sprawiła, że kosmetyki Oriflame stały sie dla mnie bezproblemowo dostępne. Wcześniej musiałam je nabywać przez allegro, albo przez "znajomą znajomej", co nie było zbyt wygodne.

Niestety, słynna legenda Oriflame nie zrobiła na mnie wrażenie. O ile tusz nie jest zły, wydaje mi się, że lepiej sprawdziłby się przy rzadszych rzęsach niż moje ciemne wachlarze, które większość tuszy skleja.

Zalety:

- Cena w promocji
- Świetnie podkręca
- Ładnie wydłuża
- Można nim uzyskać delikatny, ale wyrazisty i ładny efekt
- Łatwiutko się zmywa
- Bardzo dobra jakość,nie rozmazuje się łatwo, nawet gdy łzawiły mi oczy, nie robi cyrków w ciągu dnia
- Przyzwoita czerń, acz bez tej głębi, jak w niektórych tuszach

Wady:

- Humorzasty - raz dawał ładny efekt, a raz sklejał mi rzęsy
- Czasami leciutko kruszył się w ciągu dnia
- Słabo pogrubia
- Po 2 miesiącach zepsuł się i mocno sklejał rzęsy -lubię, gdy tusz wytrzymuje minimum 3 miesiące, ale 2 to jeszcze nie taki zły wynik.

Więcej pewnie go nie kupię

Ulubiona szczoteczka

Bardzo lubię ten tusz przede wszystkim za szczoteczke, silikonowa, mała, zgrabna z jednej strony dłuższe włoski z drugiej natomiast krotke. Dzięki tej szczoteczce mogę precyzyjne pomalować górne jak i dolne rzęsy nie pobrudząc się. A co do samej maskary.. wydłuża, pogrubia i ma ładny kolor czerni. Polecam

dobry

Jest to tusz który nie jest zły ale nie jest moim ulubieńcem, niestety kruszy sie . Owszem ma piękny kolor i ładnie pogrubia rzęsy ale niestety nie jest w stanie moich rzęs podkręcić i szybko wysycha. Lubię go za szczoteczkę która ładnie rozczaruję moje rzęsy i za piękne opakowanie.

Bez rewelacji

Nie znalazłam niczego specjalnego w tym tuszu. Jest to moim zdaniem taki bardzo podstawowy tusz - prosty kształt szczoteczki (silikonowa), bez niesamowitych efektów wydłużenia czy zagęszczenia.

Niestety nie!

Może i wydłuża , ma ładny czarny kolor , nie odbija sie i nie osypuje ale niestety strasznie mi skleja rzęsy...
Nie znoszę takiego efektu na swoich rzęsach bo wiem że są tusze które robią mi efekt wow a ten niestety nawet przy denku produktu nie byłam z niego zadowolona bo i tak mi sklejał i tak .

Dobry :)

Jeden z lepszych tuszy do rzęs na rynku. Szczoteczka dobrze rozdziela rzęsy , kolor tuszu jest dobry , konsystencja też. Tusz zaraz po otwarciu nie jest za bardzo mokry jak to się czasami zdarza w przypadku tego kosmetyku. Nie kruszy się , mam już jakieś 4 opakowania za sobą i na pewno zakupię jeszcze inne.

rewalacja

Tusz otrzymany w prezencie.
Cudnie wydłuża rzęsy a, szczoteczka pięknie każdą rozdziela.
Najpierw tuszuję krótszą stroną szczoteczki. potem dłuższą i tak się to u mnie sprawdza.
Tusz dosyć mokry, ale szybko wysycha.

Jest ok

Tusz w porządku, ale nie mój ulubiony. Szczoteczka jest ok, ale dla mnie ząbki w niej są za krótkie i jest zbyt giętka. Tusz jest trochę za rzadki i daje tylko wydłużenie. Nie umiem sprawić, żeby rzęsy wydawały się grubsze bez upaćkania sobie całej górnej i dolnej powieki. Dodatkowo mam wrażenie, że jest on nie czarny, a grafitowy i dziwnie połyskuje. Nie kupiłabym ponownie

Super

Był to pierwszy produkt Oriflame, który używałam. Dostałam w prezencie od mamy i dość sceptycznie na niego patrzyłam. jakiś czas leżał sobie w szafce, do czasu jak skończył mi się poprzedni tusz (Bourjois Volume Reveal, opakowanie z lusterkiem), który był ok.
Tusz Oriflame The One, to jest strzał w dziesiątkę. Super szczoteczka, świetnie wydłuża rzęsy, nie skleja, nie pogrubia. Rzęsy wyglądają naturalnie, ale mega pięknie. Dla mnie najlepszy tusz z wszystkich, które testowałam.
Polecam!

Oriflame, The ONE, Wonder Lash Tusz do rzęs

Najlepszy tusz, jakiego w życiu używałam. Idealnie rozdziela, podkręca, wydłuża i pogrubia rzęsy. Jest bardzo wydajny i nie kruszy się. Spełnia swoje zadanie w 100%. Plusem jest to, że w promocji można dostać go w bardzo atrakcyjnej cenie. Używam go od kilku lat i nie znalazłam godnego następcy.

Fajny!!!!!

U mnie sprawdził się eleganco i to co pisze producent o tuszu to prawda.
Mam długie rzęsy więc wystarczyło 2 razy zaaplikowac tusz żeby efekt był zadowalający

Ładnie podkreśla rzęsy

Tusz zakupilam, gdyż widziałam że ma bardzo dużo pozytywnych recenzji, a moje dotychczasowe tusze nie sprawdzał się tak jak powinny podczas aplikacji i co mogę powiedzieć to był strzał w dziesiątkę.
Bardzo ładnie się rozprowadza, ma nie dużą szczoteczkę dzięki czemu bardzo precyzyjnie można do nałożyć. Większość tuszy które miałam podczas wyciągania szczoteczki były oblepione tuszem, trzeba było wycierac szczoteczkę aby nie robiły się grudki na włoskach lub by nadmiar nie robił nam kleksow na twarzy, dlatego jak dla mnie bardzo dobry prodykt i Napewno zakupie go znowu i polecę wszystkim.