bebeauty, Kremowy żel pod prysznic z formułą Hydro Care `Creamy Sensation`(różne rodzaje)

Seria pielęgnujących żeli pod prysznic z nawilżającą formułą Hydro Care, dających uczucie pięknej i gładkiej skóry. Zawierają naturalne ekstrakty, mające działanie odżywcze dla skóry. Dostępne w pięciu delikatnych zapachach.

zapachowa
w żelu
normalna, sucha
żele pod prysznic
nawilżające, oczyszczające

Wersja migdał i pomarańcza

Oceniam wersję migdał i pomarańcza:
- żel kupiłam zainteresowana zapachem, ale jest to bardzo słaby zapach, a szkoda bo połączenie migdału i pomarańczy jest bardzo ciekawe i apetyczne
- że ma gęstą konsystencję
- bardzo dobrze się pieni, zwłaszcza na siatkowej myjce, sam na dłoni nie daje takiej piany
- nie wysusza skóry
- jest tani w stosunku do pojemności
- dostępność: Biedronka.

Ogólnie: przyjemny, tani żel o różnorodnych wersjach zapachowych. Chętnie kupię inną wersję niż obecna, może będzie mocniej pachniał. Oceniam na 4 gwiazdki.

Dobry, ale mało wydajny

Kupiłam ten żel przy okazji zakupów w supermarkecie. Skusiłam się na wersję truskawki z miętą, ponieważ bardzo lubię oba te zapachy, a ich połączenie tym bardziej mnie zachęcało. I wyszło naprawdę pięknie. Zapach jest niesamowicie przyjemny. Do tego żel dobrze się pieni i oczyszcza skórę. Jedynie zauważyłam, że jest bardzo mało wydajny i nie starcza na długo, ale myślę, że cena to rekompensuje.

Fajny wydajny nie drogi

Spora pojemność 400 mln w poręcznej butelce.
Kremowa konsystencja fajny zapach delikatny słodki nie mały dla mnie może nawet za delikatny ale najważniejsze, że ładny.
Mega się pieni, jest wydajny dodatkowo dobrze oczyszcza skórę bez uczulenia, podrażnienia czy efektu wysuszenia skóry.
Kolejny plus łatwo dostępny i nie drogi. Nic tylko kupować

Tani a dobry

Żel pod prysznic z Biedronki Be Beauty pewnie jest znany wielu z Was. Jest to tani, a całkiem przyjemny produkt. Zainteresował mnie zapachem jeżyn z borówkami i muszę przyznać, że aromat jest naprawdę soczysty i wprawia w dobry nastrój.

Sam żel jest gęsty, kremowy, o fioletowym kolorze i miło się go używa. Nie robi niestety oszałamiającej piany, ale mimo to, w moim odczuciu dobrze oczyszcza skórę i łatwo się spłukuje, bez pozostawiania mydlanego filmu.

Skóra po kąpieli nie jest ściągnięta, czuć lekkie nawilżenie i wygładzenie.

U MNIE WERSJA Z POMARAŃCZĄ I MIGDAŁEM

Żel pod prysznic od Be Beauty Care kupiłam w Biedronce , na szybko , bez wielkiego zastanawiania się czy będzie mi służył czy nie . Po prostu jeden się skończył i następnego nie było.
Kosmetyk zamknięty jest w poręcznej plastikowej buteleczce o pojemności 400 ml. Konsystencja jest żelowa , biała o przyjemnym pomarańczowym zapachu.
Jeśli chodzi o sam żel to dobrze się pieni , co jest dla mnie bardzo ważne. Zapach wyczuwalny , ale ulotny. Doskonale spełnia swoją funkcję czyli dobrze myje i odświeża skórę . Jest również nawilżający , ponieważ zaraz po prysznicu nie czuję nagłej potrzeby balsamowania ciała. Produkt jest wydajny , wystarczy mała ilość , aby zaczął się pienić. Nie wystąpiły u mnie podrażnienia oraz alergie .
Przyznam się że zakupiłam już kolejny wariant i jest to truskawka z miętą , ponieważ zachwycił mnie zapach no i oczywiście zachęciła cena .

Budżetowa propozycja dla "żelo-niewymagających"

Na żel pod prysznic od Be Beauty Care zdecydowałam się głównie ze względu na niską cenę jak za 400 ml. Jak na to, że produkt długo nie ma styczności ze skórą, skład nie jest najgorszy. Miałam jak dotąd dwie wersje – „pomarańcza i migdał” oraz borówka i jeżyna. Oba zapachy bardzo mi się spodobały. Dokładnie myje, dość dobrze się pieni, zapach chwilę się unosi po myciu, ale nie pozostaje na długo. Produkt nie powoduje wysuszenia skóry. Na pewno będę nieraz po nie sięgać, jak i po inne kompozycje zapachowe.

Wersja Orange & almond

Żel pod prysznic posiada kremowa konsystencje, dobrze się pieni pozostawiając skórę oczyszczoną i świeżą. Delikatnie nawilża. Nie podrażnia
Ma przyjemny świeży zapach, wybija się nuta pomarańczy.
Dobry tani żel pod prysznic o pojemność 400ml
Polecam. Na pewno kupię inne warianty żelu pod prysznic.

Moje ulubione!

Be Beauty Care, Kremowy żel pod prysznic z formułą Hydro Care `Creamy Sensation` są moimi ulubionymi! Ponieważ wraz z niską cenę idą w parze z wysoką jakością. Do wyboru jest wiele wariantów zapachowych, uwielbiam wszystkie.
Skóra po nich jest odżywiona, nawilżona oraz gładka i pachnąca.
Żele pięknie pachną, nie uczulają i są testowane dermatologicznie.

Żel umieszczony jest w wygodnym, plastikowym opakowaniu. Jego konsystencja jest gęsta i kremowa. Wystarczy niewielka ilość produktu, aby umyć całe ciało ponieważ bardzo dobrze się pieni.
Produkt jest bardzo wydajny!

Jakość w niskiej cenie

Po żele marki Be Bauty sięgnęłam zachęcona zapachem i na prawdę niską ceną. Pierwszym moim wyborem był żel z mleczkiem sojowym, który ma przyjemną kremową konsystencję i łatwo się rozprowadza. Zapachem przypomina mi nieco krem Nivea czy też żele marki Dove. Ciężko jest mi ocenić czy żel zapewnia nawilżenie, ale jedno jest pewne - nie wysusza i nie podrażnia skóry. Wychodzę z założenia, że jednak tylko balsamy potrafią nawilżyć skórę, a żele są zbyt szybko spłukiwane żeby to zapewnić :D Drugim moim wyborem był żel z borówką i jeżyną, który pachnie obłędnie niczym jagodowy sorbet. Piękny aromat umila branie prysznica jeszcze bardziej <3 Nie spodziewałam się, że biedronkowe kosmetyki przypadną mi do gustu. Na pewno przetestują również inne zapachy żelów z tej serii.

Nie trafił w mój gust

Produkt kupiłam w sklepie Biedronka na promocji.

Produkt znajduje się w białej, plastikowej butelce o pojemnosci 400ml, z zamknięciem typu klik. Grafika z zależności od zapachu produktu jest w różnych kolorach.

Pierwsze wrażenie: kupiłam dwa warianty zapachowe tego produktu: truskawkę z miętą i pomarańczę z migdałem. Zapachy są przyjemne i słodkie. Konsystencja produktu jest lejącą - jak dla mnie aż za bardzo. Produkt niestety dla mnie zdecydowanie za słabo się pieni. Musiałam użyć jego sporej ilości aby uzyskać trochę piany.

Po dłuższym stosowaniu: produkt jest mało wydajny. Czyści skórę ale to koniec jego korzyści. Nie pozostawia zapachu na skórze. Mam też wrazenie, że trochę ją wysusza.

Podsumowanie: po produkcie w takiej cenie nie oczekiwałam zbyt dużo ale jednak się zawiodłam. Spełnia swoją główną funkcje - oczyszcza skórę ale na tym się kończy.

Be beauty- zaskoczył mnie

Postanowiłam sobie,że skuszę się na marketowy , tańszy żel pod prysznic. Chciałam zobaczyć jak się sprawdzi. Nie czytałam wcześniej opinii, wzięłam go w ciemno. Kupiłam żel hydrating Care.
Fakt,że wygląd butelki nie powala, ale dostałam kiedyś w prezencie bajerancki żel, a w środku kisielowata konsystencja, ktora nie robiła nic.
Więc jak w życiu, książki nie ocenia się po okładce xD
Żel ma przyjemny zapach, trochę podobny do kremu do rąk. Może czuć trochę chemii ale do przeżycia.
Super się pieni, konsystencja jest na tyle gęsta, że nic się nie rozlewa. Jest bardzo wydajny. Naprawdę nie trzeba dużo by się namydlić. Nie przesuszył mi skóry, nie podrażnił.
Cena też jest Rewelacyjna, ja zapłaciłam za niego 4,99zł , gdzie porównując kostkę mydła kupimy za 4zł. Na tą chwilę uważam, że be beauty jest godny uwagi i polecenia, wypróbuję jeszcze inne z serii.

Tanie i przyjemne żele

Żele te kupuje regularnie i to różne zapachy. Każdy jest przyjemny w użytkowaniu.

Konsystencja naprawdę kremowa, dobrze się rozprowadza, pieni i myje. Żele nie powodują u mnie podrażnień czy uczuleń, są delikatne. Miałam już wiele ich rodzajów np. zapach jeżyn, oliwkowe czy migdałowe, z jedwabiem. Żele różnią się zapachami, ale ich konsystencja, w każdym, jest tak samo kremowa.

Żele też fajnie się sprawdzają jako płyn do kąpieli. Wtedy, dodane do wody, tworzą pianę i kąpiel staje się przyjemniejsza.