Pond's, Active Balance Cream (krem matujący)

Pond's, Active Balance Cream (krem matujący)

Krem matujący na dzień, przeznaczony do cery mieszanej, z przetłuszczjacą się strefą T. Krem nie wysusza partii suchych, matuje przetłuszczające się.

Cena: ok. 13 zł

przyzwoity

Na ogół używam innych kremów do twarzy, innych do dekoltu - ten należy do tej drugiej kategorii. Ale dla dobra KWC się poświęciłam i sprawdziłam właściwości matujące na twarzy, coby ocena rzetelna była. Matuje, ale na krótko, nie może się równać z moim obecnym faworytem w tym względzie, czyli kremikiem YR. Także bez żalu wróciłam do stosowania go na dekolt, na którym również mam skórę tłustą wymagającą do tego niezłego nawilżania. No i z tym nawilżaniem to jest średnio (albo nawet mniej niż średnio), na noc używam mocniejszego kosmetyku i bez tego ani rusz. Konsystencję ma dziwną, niezbyt przyjemnie się go wydłubuje ze słoiczka. Ale wchłania się dobrze. Aha, mam nieodparte wrażenie, że zatyka pory.

Generalnie nic specjalnego, raczej dla cer bezproblemowych, wymagających lekkiego zmatowienia i jeszcze lżejszego nawilżenia. No albo do dekoltu właśnie :). W każdym razie na pewno da się kupić lepszy.

ilość zużytych opakowań: jedno

jestem zadowolona

Jeden z lepszych kremów matujących, jakie miałam. Ma przyjemny zapach, jest dość gęsty, szybciutko się wchłania, nieźle nawilża i matuje na dość długo. Dość mało wydajny ale przy tej cenie nie jest to wielka wada, bo szybko można sprawić sobie nowy :)

Polubiłam go ;-)

Kupiłam go wiedząc jakie ma recenzje na wizażu. Ale był tani(7,00)to się pokusiłam i wcale tego nie żałuję. Bardzo ładnie matuje, na jakieś 4-5 h i wydaje mi sie że lepszego nie znajde za takie pieniądze. Ma trochę dziwną konsystencję, taką mazistą, nie trzymającą się kupy, ale grunt że dobrze się rozprowadza i szybko wchłania, co bardzo lubię. Polecam dla osób z mieszaną cerą, na pewno nie dla tych z tłustą-jest za słaby.

Można się przyzwyczaić

A ja go używam - bez wieliej miłości, ale i bez nienawiści. Matuje tak sobie i nie na bardzo długo, ale to, przy mojej mocno przetłuszczającej się cerze, norma.Dość dobrze się nanosi i szybko wchłania, nie zostawia lepkiej warstwy, jak to było przy BioBalans Ziaji. Używając go muszę pamiętać, żeby nakładać cienką warstwę i wtedy jest ok. Cena niewygórowana więc pewnie zostanę przy nim dłużej, chyba, że znajdę coś lepszego w podobnej cenie. Więcej mogę zapłacić za coś co będzie matować moją twarz dłużej niż 3 godziny, ale to chyba niemożliwe. Wypróbowałam już kilka innych kremów matujących i ten, jak na razie, jest dla mnie najlepszy. Ilość zużytych opakowań: ok. 3 i mam nastpne 2 (promocja była w Rossmanie - 2 w cenie 10zł. - to co miałam robić? Kupiłam :) )

fatal error

Ten krem zmasakrował mi twarz.Używałam go dawno temu, ale pamiętam jak dziś do granic możliwości przesuszone partie skóry przy nosie, które na ogół charakteryzują się rozszerzonymi porami i tłustością.On sprawił, że była na nich skorupka nie skóra ;).Szorstka i łuszcząca się.Tragedia! Dobrze, że zaopatrzyłam się później w krem thermal S1 vichy, bo on mnie uratował.:)
Ten krem jest po prostu zły, a do tego jeszcze ma jakąś mazistą wazelinowatą konsystnecję. Skutecznie mnie zniechęcił do wszelkich kremów matujących. Od tej pory ich nie tykam.

bardzo dobry

Przyjemny zapach, lekka konsystencja.Bardzo wydajny, dobrze wchłanialny, nie pozoatwia tłustego filmu.Matuje, choć nie na długo. :(Nawilża, nie podrażnia.Ilość zużytych opakowań: 2

matuje na troszke

Miałam go już dosyć dawno i na mojej bużce wcale ciężko się nie rozprowadzał...tworzył delikatną matującą warstewkę ale niestety ten efekt był bardzo krótkotrwały.

nie dla mnie

Straaasznie ciężko się go rozprowadza. Tworzy bardzo ciężką i tłustą maskę na twarzy. Nie nadaje się do mej mieszanej cery.

nic specjalnego

Nie matował, na szczęście nie wysuszył mi skóry, dość fajnie pachniał i miał trwałe opakowanie (z tak wytrzymałym na urazy opakowaniem nie ma się do czynienia zbyt często). I tyle. W sumie nic specjalnego. Zapomniałam dodać, że konsystencja nie była najgorsza. Nigdy więcej go sobie nie kupiłam i raczej nie kupię.

Matuje, ale nie nawilża.

Bardzo dobrze matuje. Ale nie nawilża, więc stosować należy tylko na przetłuszczające się partie.

ohydny - zejdź mi z oczu

To był mój pierwszy krem matujący, który mnie bardzo zniechęcił. Miałam wtedy ok. 16 - 17 lat. Jest bardzo gęsty, właściwie jakby do kremu dosypać puder, to by miał właśnie taką konsystencję. Rozprowadzał się w miarę dobrze. Efekt matowania - skóra była rzeczywiscie matowa, ale tak ściagnięta, że miałam poprzeczne bruzdy na czole i policzkach, wygladały jak zmarszczki. No, a przecież nie miałam w tym wieku żadnych zmarszczek (nie mam do dziś - pewnie dzięki temu, że już nie używam tego kremu, hehe)