Johnson's Baby, Maść dla niemowląt z pantenolem

Johnson's Baby, Maść dla niemowląt z pantenolem

Dzięki wyjątkowo wysokiej zawartości pantenolu (5%) ma działanie antyzapalne i kojące. Dodatkowo witamina E oraz wyciąg z rumianku pomagają łagodzić zapalenia skóry. Idealna jako maść ochronna, także dla podrażnionej i zaczerwienionej skóry. Pomaga łagodzić lekkie podrażnienia słoneczne. Nie zawiera substancji zapachowych ani konserwantów. Nadaje się do całego ciała. Testowane dermatologicznie. Łagodzi podrażnienia.

Skład:Aqua, Paraffinum Liquidum, Panthenol, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Ceresin, Glycerin, Polyglyceryl-4 sostearate, Hydrogenated Castor Oil, Pocopheryl Acetate, Bisabolol, Cetyl PEG/PPG-10/Dimethicone, Zinc Sulfate, Sodium Chloride, Citic Acid - [FPT0792]

/s/

cudo

Posiadam ten produkt firmy Penaten od poznej zimy, wczesniej wiosny tego roku. Producent jest ten sam, ten sam sklad. U mnie nie ma poduktow pod nazwa Johnson tylko wlasnie Penaten i sklady sa takie same jak u Johnsona.
Pierwotne zastosowanie tego kremu to uzywanie na pupcie dziecka, ale moj maly ma juz 5,5 roku i nie potrzebuje juz takich kremowe, nie nosi juz pieluchy i chodzi na toalete ;o)
Kupilam ten krem dla siebie z mysla o mojej podraznionej i przesuszonej skory twarzy. wyczytalam ze niemki sopbie chwala ten krem w tykich przypadkach, a moja cera od kilku lat bardzo odwadnia sie w okresie zimowym. Nawet klasyczny krem Nivea nie zdolal utrzymac wody w naskorku. Krem zdzialal u mnie cuda. Cera odzyla, zaczela ladnie wygladac. Koloryt sie wyrownal( mam naczynkowa cere), rumien zniknal. Krem jest calkiem gesty, ale ja przywyklam do takich konsystencji i nie mam problemu rozprowadzic go po twarzy. Cera zostaje nawilzona( wiec stwierdzenie ze panthenol nawilza nie jest zadna bujda), a ze krem posiada 5% panthenolu, wiec ma czym nawilzac. Do tego parafina dziala natluszczajaco i moje cera juz sie nie odwadniala. Wkoncu wygladalam jak nalezy, wrazenie za malej skory minelo, a takze jej podraznienie. Kto ma cere naczynkowa, wie jak latwo jest rozdraznic taka cer i to tylko nieodpowiednim nawilzeniem. wystarczy ze skora sie lekko wysuszy i zaczynaja sie problemy.
Dzis wyciagnelam tubke z polowa zawartosci. Przez lato krem byl mi za ciezki, ale teraz pomalu mam jesienna pogode i zaczynalam odczuwac, ze czasami cos zaczynalo mnie scigac przy oczach. Ehhh uwielbiam takie konkretne konsystencje, szkoda ze nie kazda sie sprawdza, ale ten krem moge polecic suchelcom, dla ktorych lekkie kremy ktore niby sa dla suchej skory jednak sa za slabe.

Używam tego produktu od:hmmm chyba od lutego albo marca z przerwa na letnie miesiace.