Isana, Nagellack Entferner Mandelduft (Zmywacz do paznokci z acetonem i olejkiem pielęgnacyjnym `Migdałowy zapach`)

Sprawdź ceny produktu

Rossmann Isana Nagellack Entferner Mandelduft to zmywacz do paznokci o zapachu migdałów. Zawiera cenny olejek wysokiej klasy, szybko i dokładnie usuwa lakier.

zapachowa
w butelce
>100ml
bez acetonu

bardzo wydajny

Zmywacz jest bardzo wydajny, trzeba naprawdę niewiele, żeby zmyć paznokcie. Zapach jest znośny, cena bardzo przystępna. Kolejny dobry produkt Isany, naprawdę godny polecenia.

ulubiony

Ten produkt gości w mojej łazience od lat, bo nie ma sobie równych. Jest tani, łatwo dostępny, wydajny. Radzi sobie rewelacyjnie nawet z kilkoma warstwami ciemnego lakieru. Nie przesusza nadmiernie płytki paznokcia i skórek. Jego jedyną wadą jest to że butelka ma szeroki gwint i czasem zdarza mi się rozlać zmywacz. Zapach-klasyczny, nie ma co się oszukiwać, że produkt z acetonem będzie pachniał migdałami :)

Dobry produkt w przystępnej cenie

Jak wyżej. Łatwo go znaleźć na półce sklepowej, jest bardzo wydajny, a cena za duże opakowanie naprawdę na każdą kieszeń.
Zmywacz usuwa z paznokci lakiery nawet te najbardziej trwałe, dobrze radzi sobie z brokatem.
Po aplikacji i umyciu rąk nie obejdzie się u mnie bez dobrego kremu nawilżającego, bo mam wrażenie, że zmywacz trochę jednak wysusza. Ale to mały minus, który przy takim działaniu jestem w stanie zaakceptować.
Zapach może nie powala, ale w porównaniu do innych produktów dostępnych na rynku, jest naprawdę przyjemny.

Ok.

Bardzo dobry zmywacz do paznokci. Duże opakowanie, które starcza na długo. Wygodne do nakładania na wacik. Łatwa dostępność w sklepie. Ładny zapach produktu. Używam go od wielu lat i nie zmieniam go!

Dobry

Zmywacz zdecydowanie spełnia swoje przeznaczenie. Cen jest niska co jest jeszcze większą zaletą. Nie wysusza paznokci i bardzo dobrze zmywa nawet najbardziej uporczywe lakiery

Tani ale daje radę

Zmywacz ten dobrze zmywa lakier, nawet ten najbardziej trwały. Dodatkowo bardzo ładnie pachnie. Dzięki olejowi pielęgnuje, nawilża i zabezpiecza paznokieć przed uszkodzeniem.

Polecam wszystkim niezdecydowanym.

zmywacz

Lubię zmywacze z isany, są niedrogie a fajnie sobie radzą ze zmywaniem lakieru. Ten jest bardzo wydajny, przyjemnie pachnie, nie czuć tak bardzo charakterystycznego zapachu zmywaczy i zauważyłam, że moje paznokcie i skórki nie są tak bardzo wysuszone po jego stosowaniu.

perfecto

Bardzo dobrze sobie radzi z paznokciami:) Dzięki olejkowi, skórki są nawilżone, bo jak po prostu z acetonu korzystam to są bardzo przesuszone. No i rzecz jasna że zapach jest wiele przyjemniejszy niż aceton:)

Produkt idealny

Nie dostrzegam w nim żadnych wad. Produkt perfekcyjny w niskiej cenie. Ma piękny zapach i bardzo dobrze radzi sobie z lakierem do paznokci. Duża wersja produktu, przy częstym zmywaniu lakieru wystarcza na naprawdę długo. Jest także łatwo dostępny. :)

Idealny

Zdecydowanie numer 1 w zmywaczach do paznokci! Tani, skuteczny - czego chciec wiecej?! Nie niszczy paznokci, dobrze radzi sobie ze zmywanniem paznokci, polecam.

bardzo dobry produkt

Mój faworyt jesli chodzi o zmywacz, jest w duzym opakowaniu jest wydajny bo radzi sobie bardzo dobrze ze zmywaniem lakierów róznego rodzaju w tym także ciemnych kolorów. Nie podraznia nie uczula nie niszczy płytki panokcia i nie powoduje ze robi sie przesuszony osad n apłytce w dodatku jest w bardzo dobrej cenie. Od zawsze bedzie w mojej kosmetyczce

Bardzo dobry zmywacz

Zmywacz do paznokci, który jest w mojej kosmetyczce już wiele lat. Bardzo dobrze radzi sobie ze zmywaniem nawet ciemnych i intensywnych kolorów. Przy tym nie niszczy płytki paznokcia, nie wysusza jej i nie podrażnia. Do tego ma niską cenę i jest bardzo łatwo dostępny i wydajny.

tani i dobry

Takie produkty doskonale spełniają swoją rolę. Jest tani, dobry, łatwo dostępny.
Nie niszczy płytki paznokcia ani nie wysusza skórek wokół niej. Ma dużą pojemność, więc starcza naprawdę na długo. Poradzi sobie nawet z hybrydą.
Pozycja obowiązkowa w każdej kosmetyczce.