Revolution Beauty (Makeup Revolution), Amazing Lip Gloss (Błyszczyk do ust)

Revolution Beauty (Makeup Revolution), Amazing Lip Gloss (Błyszczyk do ust)

Błyszczyk do ust marki Makeup Revolution jest kosmetykiem nadającym subtelny kolor. Jest to produkt zamknięty w poręcznym opakowaniu, które z łatwością zmieści się w nawet małej torebce. Po zastosowania usta wyglądają na pełniejsze i pięknie się błyszczą. Błyszczyk posiada komfortową, lekką konsystencję.

Produkt długo utrzymuje się na ustach, dzięki czemu można go stosować również przed specjalnymi okazjami.

Bardzo go polubilam. Błyszczyk ma klasyczny aplikator. Trochę mi przeszkadza zapach. Jest to chemiczny zapach. Jednak w produktach do ust cenię sobie zapach i smak ????. Błyszczyk jest kryjący,w przepięknym dziennym kolorze. Bardzo podoba mi się to jak wygląda na ustach. Nie lepi się mocno,prawie go nie czuć na ustach. Trwałość nie jest imponująca,ale takie produkty mają już to do siebie że dosyć szybko się zjadają. .

Uwielbiam

Jeden z moich ulubionych błyszczyków. Przepięknie prezentuje się na ustach. Niestety nie jestem w stanie powiedzieć jakiego koloru jestem posiadaczką, ale jest to zdecydowanie jasny odcień. Piękny błysk, usta wydają się po nim powiększone. I do tego ten śliczny słodkawy zapach.

Zwyczajny

Mam kolor Natural Pink, który dostałam od siostry, bo ona go po prostu nie używała. Jako fanka matowych pomadek w płynie, nie przepadam za błyszczykami, bo usta są klejące, włosy do nich przylegają itd. Czasami zdarza mi się ich jednak używać, kiedy robię sobie krótkie przerwy w matach. Zazwyczaj jestem wtedy w domu, a gdy wychodzę, spinam włosy, żeby nie denerwowało mnie ich klejenie się do ust. Ten błyszczyk bardzo ładnie pachnie: owocowo-cytrusowo, po nałożeniu ładnie wygląda, troszkę powiększa je powiększa. nie ma widocznych dużych drobinek, więc nie wygląda tanio i tandetnie. Jak to bywa w przypadku błyszczyków, trwałość nie powala na kolana. Nie wiem kiedy go zużyję, ale jest to przyjemny kosmetyk raz na kiedyś.