Estee Lauder, Uncircle Concealer (Korektor pod oczy)

Estee Lauder, Uncircle Concealer (Korektor pod oczy)

Uncircle to korektor mający maskować cienie pod oczami, zamknięty w oryginalnym, okrągłym opakowaniu przypominającym cień, z dołączoną do niego pacynką służącą do rozprowadzania kosmetyku. Korektor jest bardzo trwały - nie osadza się w załamaniach skóry, ani nie znika bez śladu po pewnym czasie. Długo i skutecznie maskuje ciemne obwódki. Jest to kosmetyk mocno kryjący, jednak mimo to, nałożony na skórę wygląda bardzo naturalnie. Oprócz własciwości maskujących Uncircle podejmuje się także zadania ochorny delikatnej skóry okolic oczu. Dzięki filtrom SPF20 i zestawowi witamin skutecznie przeciwstawia się szkodliwym wpływom środowiska. Jest całkowicie bezzapachowy.

Cena: ok. 90zł

Nie dla mnie

Piękne opakowanie (w moim pudełeczku nie było pacynki) i łagodny, niepodrażniający oczu produkt i ... to tyle, jeśli chodzi o dodawanie gwiazdek :D.
A zabieram je za to, że mimo obietnic producenta, z moimi cieniami pod oczami sobie nie poradził, sprawił jedynie, iż zamiast fioletowych stały się szare ale nadal widoczne :( zebrał się też w załamaniach skóry pod oczami, a gęsta konsystencja sprawia, że niełatwo go równo nałożyć.

BOMBA!

Dla mnie bomba! Doskonale kryje since, ma idealna konsystencje, ktora dobrze sie rozprowadza. Ja nakladam najpierw cieniutka warstwe w tych najciemniejszych miejscach, odczekuje chwile az sie troszke wchlonie i nakladam druga grubsza warstwe - tym sposobem korektor u mnie sie nie roluje i nie widac go golym okiem. Oczy nabieraja blasku i moge w koncu nakladac cienie do powiek w szarosciach i fioletach! Rewelacja, dodatkowo przyjemnie nawilza i uelastycznia skore. Bardzo elegancki sloiczek, naturalne odcienie.

nie dla mnie

Dla mnie zdecydowanie za gęsty, roluje się na skórze i gromadzi w jej załamaniach, co sprawia, że z bliska jest bardzo widoczny. W dodatku nawet odcień najjaśniejszy jest dość ciemny. Konsystencja sprawia również, że przy nakładaniu rozciąga się skóra. Słowem, w ogóle mi nie odpowiadał. Nie rozstaję się za to od kilku lat z innym korektorem Estee Lauder: "Disappear", którego na razie brak w bazie danych KW... Jest cudowny!!!:)

ok

Dobry, skuteczny kosmetyk. Kupiłam niedawno, ale już spkojnie mogę powiedzieć, że napewno będę go regularnie używać. Nie podrażnia i nie wysusza skóry pod oczkami i bardzo dobrze maskuje cienie. Dla mnie dodatkowo ogromnym atutem jest filtr jaki zawiera:) Polecam:) AAA, no i opakowanie jest śliczne;)