Estee Lauder, Clear Difference - Oil Control Hydrator

Estee Lauder, Clear Difference - Oil Control Hydrator

Nawilżający i jednocześnie matujący krem-żel przeznaczony do pielęgnacji cery tłustej i mieszanej. Skutecznie matuje odporną na takie zabiegi ;-) strefę T i absorbując nadmiar sebum w ciągu dnia nie pozwala się jej błyszczeć. Kosmetyk działa nie tylko doraźnie, bo poprawia stan zanieczyszczonej cery poprzez stopniowe odblokowywanie i oczyszczanie porów;
"Przeprogramowuje" cerę tak aby produkowała mniej sebum, a tym samym sprawia, ze tendencje do tworzenia się zaskórników ulegają znacznemu zmniejszeniu. Clear Difference gwarantuje dodatkowo, że skóra nie ulegnie wysuszeniu, gdyż doskonale nawilża. Można stosować zarówno na dzień jak i na noc.

Jestem zadowolona

Bardzo fajna nawilzajaca emulsja na dzien pod makijaz.Lekka konsystencja,wygodne opakowanie.Matowienie tez niezle i mam wrazenie ze ma to wiele wspolnego z Idealistem tej samej firmy bo w podobny sposob matuja i wygladzaja cere.Cena jak najbardziej adekwatna do jakosci kosmetyku.Polecam.

Najlepszy

Matuje doskonale i na wiele godzin i, co nieczęste przy tak silnym działaniu, ani trochę nie podrażnia wrażliwej cery.
Musiałam zacząć go używać, gdy kupiłam kompakt matujący "Purness" Shiseido, który wbrew obietnicom producenta zaczynał się świecić tuż po nałożeniu i potrzebował takiego właśnie wspomagania. Od tej pory "Clear Difference" jest już ze mną stale, ale teraz z racji wieku nakładam go na bogatszy w składzie "Idealist" E. Lauder.

Używam od ok. 4 lat (ilości opakowań nie zliczę) nie zauważyłam jednak, żeby "przeprogramowywał skórę tak, aby produkowała mniej sebum" i za tą niespełnioną obietnicę firmy odbieram 1 gwiazdkę. Kłamstwo ma krótkie nogi - gdyby krem faktycznie zmieniał fizjologię skóry zostałby sklasyfikowany jako lek i sprzedawany na receptę w aptekach.

Byłam zadowolona

Pamiętam, że używałam tego kremu/żelu na pierwszym roku studiów i byłam bardzo zadowolona, rewelacyjnie matował a nie miałam wrażenia ściągnięcia; no ale jak się ma 19 lat to każdy trochę lepszy produkt będzie dawał rewelacyjne rezultaty!:D

za takie pieniądze? :/

Średni, ciągnący raczej w dół produkt, a dodając do tego cenę, wysoką jak na kremik do cery tłustej, nie mogę dać więcej niż **.<BR>Matuje słabo, lekko wysusza((!) a ma nawilżać), nie pomaga w usuwaniu zanieczyszczeń cery(używam go już miesiąc, a nie widzę pozytywnej zmiany). Nie ma co-wracam do Clarinsa-jest tańszy, przyjemniejszy i skuteczniejszy.