Ziaja, Rebuild Odbudowa Skóry, Serum drenujące `Reduktor cellulitu`

Ziaja, Rebuild Odbudowa Skóry, Serum drenujące `Reduktor cellulitu`

Poprawia drenaż wody w głębszych warstwach skóry. Wyraźnie zmniejsza retencję wody. Przyspiesza spalanie substancji lipidowych. Redukuje grubość tkanki tłuszczowej. Wyraźnie zmniejsza cellulit i modeluje kształt sylwetki.
Zawiera harmonijne połączenie kwaitowo-orientalnej kompozycji kumquatu, kwiatów Davana, drzewa Massoina i cynamonu z dzikością anyżu.
Składniki aktywne:
- glaucyna
- koenzym A
- L-karnityna
- ekstrakt z ananasa
- ekstrakt z bluszczu
- ekstrakt z rozmarynu
- ekstrakt z morszczynu
- ekstrakt z gorzkiej pomarańczy

Nie ma się co oszukiwać, że cellulitu nie zlikwiduje, ale bardzo ładnie napina i ujędrnia skórę. Dla mnie serum jest niestety bardzo mało wydajne. Znajduję się w małym opakowaniu, a cena jest dość wysoka, jak na produkt tego typu.

Dobry balsam

Niezłe serum. Miła konsystencja serum dość szybko się wchłania. Jak dla mnie ma miły zapach. Przy regularnym stosowaniu możemy zaobserwować że skóra jest lepiej nawilżona i odżywiona. Nie jest bardzo wydajny ale przy niskiej cenie nie jest to dużą wadą. Proponuję sprawdzić na własnej skórze bo każdy może mieć inną wrażliwość. U mnie efekt zadowalający przy takiej cenie na pewno można polecić.

Genialny!

To było coś!
Nie wiem ile opakowań tego produktu zużyłam, ale na pewno wiele. Jest to / był mój faworyt w ujędrnianiu ciała.
Wiadomo, że sam balsam cellulitu nam nie usunie, ale bardzo w tym pomaga. Zupełnie nie rozumiem dlaczego nie ma już tej serii, jeśli kosmetyki były naprawdę lubiane (sądząc po ilości pozytywnych opinii, choćby tutaj).
Uwielbiałam jego lekko anyżkowy, pobudzający zapach. Stosowałam go z peelingiem z tej serii i dawał naprawdę fajne, wygładzające efekty.
Czarne wyszczupla ;)

Bardzo mi go brakuje od czasu wycofania!

Najlepszy balsam ever na cellulit.Nikt jak on nie działał od razu i walczył z cellulitem.Po jednym użyciu czuć było już różnice.Poręczne opakowanie,fajny zapach i przede wszystkim skuteczność sprawiło,że ten balsam jako jedyny z bazy kosmetyków Ziaji gościł długo i to bardzo w mojej kosmetyczce.Szkoda,że Ziaja go wycofała.

ujędrnia

Cellulit od samego kremu sam się nie zredukuje co osobiście uważam za oczywistą oczywistość jednak zakupiłam ten produkt w celu poprawy jędrności skóry i pod tym względem to był bardzo dobry wybór, Przy codziennym stosowaniu po kąpieli masując wybraną partię ciała widać było poprawę jędrności skóry- u mnie były to uda i pośladki. Daje efekt chłodzenia dosyć przyjemny- ma się wrażenie że działa w głębsze partie skóry.
Opakowanie nie duże, przy codziennym stosowaniu ledwo starczyło mi na miesiąc. Ale może to i dobrze bo nie lubiałam jego zapachu był dosyć drażniący...

przyjemny produkt :)

Lubię kosmetyki Ziaji i ten produkt również przypadł mi do gustu

plusy:

- zapach
- szybko się wchłania
- działa, efekt ujędrnienia jest zauważalny
- wydajny, mimo rzadkiej konsystencji
- przyjemny efekt chłodzenia
- cena

Minus za zapach.

Te szumne obietnice redukcji cellulitu to tylko chwytliwe hasło reklamowe.
Natomiast przyznaję, że serum jest wyjątkowo dobrym kosmetykiem ujędrniającym i wygładzającym skórę. Pomimo niewielkiej pojemności jest wydajne. Ma lekką konsystencję, ale pozostawia na skórze delikatną warstwę ochronną. Dobrze się rozsmarowuje, ułatwia masaż. Wygodne opakowanie z odpowiednim otworem. Cena jak na Ziaje wysoka, jak na produkt o takiej skuteczności niska. Jedyne zastrzeżenie jakie mam to zapach. Nie lubię anyżu. Fu!

Miłe uczucie chłodzenia...

... sprawia, że myślę iż ten produkt naprawdę działa. Lubię jego zapach i konsystencję. Smaruje się nim po wieczornej kąpieli ponieważ długo się wchłania i zawsze boje się, że rano pobrudzi mi ubrania. Działania jakiegos specjalnego nie zauważyłam. Fajnie nawilża i dba o skórę. Myśl, że to fajny i łatwo dostępny produkt za przystępną cenę. Strasznie podoba mi design tego opakowania. Jest strasznie wydajny.

Świetne.

Tego serum używałam kilka lat temu jako wspomagacz w walce z nadwagą. W tej roli sprawdziło się doskonale. Chciałam je niedawno kupić, ale w żadnym sklepie go nie znalazłam, więc nawet nie wiem czy jeszcze jest w sprzedaży.
Zalety:
+ przy regularnym stosowaniu (1x dziennie, wraz z masażem) produkt zmniejsza cellulit, wygładza skórę i sprawia, że jest bardziej elastyczna
+ ma odpowiednią konsystencją
+ ma cudowny, anyżkowy zapach
+ ma wygodne opakowanie.
Wadami tego produktu są:
- wysoka cena
- mała pojemność
- dostępność.
Gdybym je spotkała chętnie kupiłabym je, gdyż jest rewelacyjne!

Dla mnie rewelacja

Serum świetnie radzi sobie z cellulitem. Po nie całym miesiącu można zauważyć różnicę. Stosowałam na udach i cellulit zmniejszył mi się bardzo. Uwielbiam go też za efekt jaki daje podczas nakładania - czuje się takie przyjemne zimno, orzeźwienie. Produktu starcza na dość długo, łatwo się rozprowadza. Jeśli kiedykolwiek cellulit wróci na pewno kupię ten produkt. Świetnie nadaje się też do słynnego body wrap.

Przyjemne serum, ale bez ćwiczeń cudów nie uświadczysz

Serum kosztowało chyba coś ok. 20zł, więc nie jest to mało.
Kosmetyk zapakowano w niezbyt funkcjonalną tubkę, z której ciężko wycisnąć go do końca. Zapach kosmetyku - intensywny, ale mnie się podoba. Zostaje z nami na długo, a nawet przenosi się na piżamę. Nie wiem jak pachnie anyż, ale to podobno to;) Konsystencja jest nieco lejąca, nietłusta. Kosmetyk wchłania się dobrze, ale nie do zera.
Serum przeznaczone jest głównie do redukcji cellulitu. I niestety, ale tego efektu nie zauważyłam, może za małą uwagę do tego przywiązywałam. Przy regularnym stosowaniu skóra jest miękka, przyjemna w dotyku, napięta. Ale w moim przypadku niestety cellulit jak miałam, tak był dalej. Może tylko nieznacznie się zmniejszył. Zaznaczam też, że nie ćwiczę. Kosmetyk stosowałam tylko na pośladki i uda.
Na plus to, że kosmetyk wypełniony jest naturalnymi składnikami.
Zużyłam go w niecałe 9 miesięcy regularnego, ale niecodziennego stosowania (co ok. 2 dni, na zmianę z balsamem nawilżającym).

Podsumowując: kosmetyk dobry, przyjemnie się go używało i kupie go ponownie, może przy następnym opakowaniu coś się "ruszy" z tym cellulitem.

Używam tego produktu od: 9-ciu miesięcy

Godny polecenia

Serum z ćwiczeniami i dietą może zdziałać cuda. U siebie zauważyłam nawilżenie skóry, uelastycznienie jej oraz napięcie, celluit jest mniej widoczny. Minusem jest cena, dostepność (Hebe, internet) oraz mała pojemność 150 ml :(

Ilość zużytych opakowań: jedno i pół