hi hybrid, Lakier hybrydowy (różne kolory)

hi hybrid, Lakier hybrydowy (różne kolory)

Sprawdź ceny produktu

Hi Hybrid to docelowo 100 kolorów, podzielonych na linie tak, aby ułatwić wybór.
- linia Party, idealne kolory na szalone imprezy
- linia Sport pasująca do sportowych ubrań
- linia Travel- zebrane w jedną linię kolorystyczne inspiracje z różnych zakątków Ziemi.
- linia Date z romantycznymi kolorami - stylowe beże, szarości i kobiece czerwienie, które dodadzą każdej dziewczynie pewności siebie – nie tylko w czasie wymarzonej randki, ale także na co dzień.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Di-HEMA Trimethylhexyl Dicarbamate, HEMA, Hydroxypropyl Methacrylate, Mica, Ethyl Trimethylbenzoyl Phenylphosphinate, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, (+/-) CI 77266, CI 77891, CI 73360, CI 15880, CI 74160, CI 74260, CI 19140, CI 60725, CI 77007, CI 77000

Wykorzystała: kilka próbek

Kolory

Kupiłam i polecam piękne kolory duża paleta wyboru, co do trwałości mam lekkie zastrzeżenia ale uszczerbki mogły być spowodowane dużą aktywnością fizyczną.

Porządny produkt

Dopóki nie odkrylam tych lakierów uzywalam neonail, z ktorych bylam zadowolona, bo byly trwałe i dobrze kryly. Potem spróbowałam tych i jestem bardziej zadowolona z tych. Powody to super porządne, mocne krycie i niesamowita trwałość 3tyg bez problemu, a neonail to 2tyg Jeśli nawet cos odprysnie to jest to bardzo minimalne. Ale musze dodac, ze ja nie oszczedzam paznokci robie w nich doslownie wszystko, a lakier i tak sie dobrze trzyma. Nie mialam jeszcze przyjemnosci uzyc bazy i topu z tej firmy, ale jak skończą mi sie od neomail to na pewno wypróbuję i mam nadzieję, ze będą tak samo świetne jak lakier.

świetne!

Lakiery poznałam dzięki Pauli Jagodzińskiej, skusiła mnie ich gama kolorystyczna i atrakcyjna cena - 19.99 jak na hybrydę to na prawdę mało, zwyczajne lakiery potrafią tyle kosztować!
Na razie moja kolekcja jest skromna, to zaledwie pare kolorów, ale na pewno będę dalej kupowała hi hybrid :)

Ok.

Jak na lakiery hybrydowe to całkiem dobrze się sprawują. Fajnie malują paznokieć. Jedyna wada to pędzelek, który był zakrzywiony - niestety w sklepie nie sprawdziłam lakieru.
Na razie posiadam tylko jeden lakier hi hybrid ale na pewno w przyszłości zakupię kolejny!

Świetny!

Jak na lakier hybrydowy w tej cenie (19,99 zł) jest naprawdę świetny! Bardzo ładna kolorystyka, porządne krycie (u mnie już przy pierwszej warstwie krycie jest niemalże całkowite). Spokojnie utrzymują się 2 tygodnie. Póki co mam 4 kolory, na pewno kupię więcej! Polecam serdecznie ;)

Świetne hybrydy!

W swojej kolekcji posiadam już kilka lakierów tej marki, klasyczne kolory a także brokatowe. Plusem tych lakierów jest na prawdę duży wybór. Kolory są piękne, każdy znajdzie to czego szuka. Dodatkowo są zdecydowanie tańsze w stosunku do najbardziej znanych marek hybryd, a co najważniejsze nie są niczym od nich gorsze! Śmiem twierdzić, że od niektórych są nawet lepsze. Kolory pięknie kryją, są trwałe, nie ma problemu z utrwaleniem ich w lampie. Można je dostać w wielu drogeriach, gdzie jest spory wybór kolorów i akcesoriów. Często za zakup nawet 1 lakieru można dostać jakieś gratisy np. torbę, czy cleaner, co zdecydowanie zachęca do zakupu. Jestem przekonana, że będę kupować kolejne lakiery i produkty tej marki.

Genialny

Zdecydowałam się na zakup m.in z powodu ceny jak również palety kolorystycznej. Hi Hybrid nie obiega jakością od Semilac czy NeoNail , jak dla mnie ich poziom jest taki sam. Lakier dobrze się nakłada nie robi prześwitów , wystarczą dwie cienkie warstwy. Brak jakichkolwiek odprysków. Każdy znajdzie dla siebie idealnie pasujący kolor.

Fajny

Niczym nie odbiega od Semilac czy NeoNail.. no poza ceną, Hi Hybrid ma o wiele niższą cenę. Utrzymuje się na paznokciach przez dobre 3 tygodnie, pewnie gdyby nie odrosty mógłby być na nich ponad miesiąc.

Najlepsze lakiery hybrydowe jakie używałam

Miałam styczność z wieloma markami ponieważ paznokcie samodzielnie robię od trzech lat. W drogerii w której pracuję są lakiery HiHybrid i bardzo mnie zaintrygowały. Niska cena, piękne opakowani4e, bogactwo kolorów, które zachwyca.. Mogłabym kupić połowę z nich, ponieważ kolorystyka moim zdaniem dostosowana do każdej kobiety. Po nałożeniu jednej warstwy lakiery numer #245 czyli klasyczn4ej czerwieni miałam pełne krycie! Dotychczas nie spotkałam się z tak rewelacyjnym lakierem. Pędzelek idealny, świetnie się nakłada. W dodatku ta niska cena. Bomba!

Używa produktu od: próbka

Lakier Hi

Bardzo dobry produkt jak za cenę 19.99, to właśnie skusiło mnie do kupienia tego lakieru. Lakier ma dobrą konsystencję dobrze się rozprowadza, lakier ma też bardzo dobre krycie jednak jest jedno ale, kolor 111 podczas utwardzania marszczy się. Nie mniej jednak kupię jeszcze inne kolory w celu przetestowania ich

Bardzo dobrej jakości lakiery hybrydowe. Do ich kupna skusiła mnie głównie cena, ale również przeczytane opinie. Pigmentacja jest bardzo dobra, pędzelek ułatwia nakładanie lakieru. Gama kolorów pozwala na znalezienie idealnego koloru. Jest to zdecydowanie moja ulubiona firma produkująca lakiery hybrydowe.

Genialny lakier hybrydowy

Bardzo dobry produkt! Mega wydajny,świetnie kryje już po pierwszej warstwie. nawet jasne kolory ładnie się rozprowadzają nie zostawiając przebarwień. Dosyć długo wytrzymują,u mnie przy dość intensywnym używaniu wytrzymały 3 tygodnie. Kolorów jest dużo więc każdy znajdzie coś dla siebie. Cena nie jest wygórowana.

Fajne

Hi hybrid,lakier hybrydowy nr.229-Tender Pink.
Ten lakier dostałam jakiś czas temu od dziewczyny swojego brata.
Pierwszy raz mam styczność z tą firmą,ale na pewno nie ostatni.
Lakier jest zamknięty w białym opakowaniu o pojemności 5 ml
Posiada pędzelek odpowiedniej wielkości oraz dość rzadką konsystencje.
Mimo wszystko z łatwością się go rozprowadza na paznokciach.
Pełne krycie osiąga po dwóch warstwach.
Bez problemu utwardza się go w lampie i nic się z nim nie dzieję.
Lakier nie uczula i jest naprawdę bardzo trwały i wytrzymały.
Świetnie prezentuję się na paznokciach.
Ja mam kolor Tender Pink,czyli taki dziewczęcy róż.
Nie wiem co się stało,ale ten kolor po dniu noszenia wpadł w taki subtelny fiolet.
Jest,to minimalna różnica i mi nie przeszkadza,ale nie wiem co takiego wpłynęło na kolor.