Isana, Anti-Schuppen Shampoo (Szampon przeciwłupieżowy do suchej skóry głowy i włosów z łupieżem (nowa wersja))

Szampon przeciwłupieżowy Isana z odżywczym wyciągiem z mięty i proszkiem z awenturynu delikatnie uwalnia skórę głowy od łupieżu. Formuła aktywna z pantenolem i witaminą B3 efektywnie działa na włosy, wspierając ich rewitalizację i zwiększając ich odporność. Delikatny kompleks pielęgnacyjny oraz proteiny pszeniczne sprawiają, że włosy stają się mocne, błyszczące i odżywienie aż po same końce.

Tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie.

do włosów przetłuszczających się, do włosów z łupieżem
łagodzące, przeciwłupieżowe, oczyszczające
zapachowa, bez silikonów
Skóra głowy
przetłuszczająca się, problemowa, normalna

Dobry oczyszczający szampon z kategorii mocnych

Moja skóra głowy szybko przetłuszczające się ale nie mam łupieżu tylko po prostu lubię od czasu do czasu mocno oczyszczające szwmpony. Szampon kupiłam z polecenia wlosomaniaczką która często oglądam i jej propozycje stają się zazwyczaj trafione.

Szampon stosuje co jakieś 10-14 myć do mocnego oczyszczenia skóry głowy stosuje go wraz z peelingiem. Szampon dobrze się pieni oraz doskonałe oczyszcza skórę głowy oraz włosy z nadbudowy kosmetyków.

Szampon od udany jest przystępny cenowo oraz łatwo dostępny

Godny uwagi za bardzo niską cenę, świetnie poradził sobie z łupieżem

Ten szampon zalicza się do szamponów mocnych, gdyż mocno oczyszcza. W swoim składzie zawiera CAPB, która to powoduje, że szampon świetnie się pieni. Mocnych szamponów używam raz w tygodniu lub raz na półtora tygodnia czyli tak co 7-10 dni, by dobrze oczyścić włosy z pozostałości różnych kosmetyków do włosów oraz do konkretnego oczyszczenia skalpu.
Tą wersję zakupiłam raczej z myślą, że pomoże mi z łupieżem po szamponie z Fitokosmetik o którym wspomniałam już w recenzji i jestem bardzo zaskoczona bo bardzo dobrze sobie z tym poradził i już po pierwszym myciu była widoczna poprawa. Nie mniej jednak jeśli chodzi o działanie oczyszczające jest na prawdę znakomity i to za niską cenę, która dodatkowo w promocji potrafi być jeszcze niższa.

Szampon ma bardzo przyjemny i delikatny orzeźwiający ziołowy zapach oraz pozostawia takie samo uczucie na skórze głowy po zastosowaniu.

Butelka 300ml jest bardzo wydajna mimo iż tego rodzaju szamponu nie spieniam w spieniaczu, ale tradycyjnie myję tylko skórę głowy, piana spływająca po włosach dokończa robotę. Wiadomo. Godny uwagi nie tylko jako typowy rypacz ale do zlikwidowania łupieżu jest jak najbardziej ok, ode mnie całe 5.

ZALETY:
niska cena
bardzo wydajne opakowanie pomimo nie spieniania w spieniaczu
bardzo dobrze oczyszcza skórę głowy
świetnie poradził sobie z łupieżem, widoczna poprawa już nawet po pierwszym myciu
bardzo dobrze się pieni
przyjemny zapach

WADY:
nie ma wad

Lubię ten szampon

Szampon został kupiony z myślą o tym że raz na jakiś czas lubię go używać do mocnego oczyszczania, bo naprawdę świetnie się sprawdza.

✔️Szampon znajduje się w całkiem sporym opakowaniu i do tego wygodnym z zamknięciem na klik.
✔️Konsystencja szamponu jest całkiem gęsta i białego kolorku. Szampon jest bardzo wydajny na pare dobrych miesięcy starcza, wystarczy jego odrobina a jak idealnie pieni się.

Szampon świetnie spełnia swoje zadanie, bardzo ma ładny zapach a do tego jest w idealnej cenie.

Tani oczyszczający szampon

Ze względu na suchą skórę głowy i twardą wodę, starałam się używać lekkich i delikatnych szamponów. Po jakimś czasie zauważyłam, że nie domywają skóry głowy, włosy były obciążone po myciu, wydawały się tłuste. Z braku laku sięgnęłam po szampon Isany, szukałam czegoś taniego.

Szampon pomógł od razu, oczyścił skórę głowy, problem zniknął. Nie czuję wysuszenia, będę używać go co 2-3 mycie. Zaskoczył mnie dodatek składników takich jak niacynamid czy panthenol.

W promocji ma bardzo atrakcyjną cenę, 4,49 zł, poza promocją 5,99. Polecam.

Dobry, prosty szampon do sporadycznego mocnego oczyszczania

Kupiłam go z myślą o oczyszczaniu włosów przed farbowaniem farbami ziołowymi. Używam go od czasu do czasu do mocnego oczyszczania, w tej roli bardzo dobrze się spisuje.
Nie jest to jednak szampon który wybrałabym do stosowania na codzień. Jak na tak mocny szampon raczej średnio się pieni, ale nie jest to zbyt uciążliwe.
Ładnie pachnie, spełnia swoje zadanie, za taką cenę ciężko będzie znaleźć lepszy produkt, prawdopodobnie kupię go ponownie.

Bardzo fajny

Nie mam problemów z łupieżem , ale czasami lubi się u mnie pojawić . Zwłaszcza w sezonie jesienno - zimowym kiedy noszę czapkę lub kaptur . Wtedy kilka myć pod rząd używam sobie tego szamponu i problem znowu znika na długo :) Szampon jest tani , łatwo dostępny , skuteczny , dobrze oczyszcza , i ładnie pachnie .

Mocno oczyszczający, tani szampon

Jak większość kosmetyków do włosów ten również kupiłam z polecenia wlosomaniaczek. Po pierwszym razie skóra mojej glowy była mega oczyszczone. Szampon jest bardzo tani ale skuteczny. Używam go raz na 7-10 dni w celu oczyszczenia skóry głowy. Po jego użyciu, włosy od nasady są uniesione, nie są oklapniete. Nie plączą się, są sypkie. Oczywiście ważne aby po jego użyciu nałożyć odżywkę, ja zazwyczaj nakładam odżywkę do włosów z humektantami(yope hydrate), pielęgnację domykam Serum z isana i jest super efekt.

Rypacz

Wg mnie mocny szampon, świetny do mycia głowy po jakiś dziwnych stylizacjach czy zabaw typu olej,majonez,suchy piasek... Ten szampon rypie aż od nasady. Domywa wszystko, czyści odnasady aż włosy pomyciu nie potrafią się pozbiera- dosłownie. Wymagają po użyciu odżywki, serum i olejku.
Oczyszcza skórę głowy, włosy zaraz po umyciu są odbite, ale dość szybko wracają do stanu przed myciem.
Cena przjemna, opakowanie zwykle proste, wydajność na plus. Nawet ala ilość wystarcza- świetnie się pieni

Niezawodny.

Stosowałam różne szampony przeciwłupieżowe również apteczne i dużo droższe- efekt mierny.
Ten szampon dobrze sobie radzi w oczyszczaniu skóry głowy oraz pozbyciu się swędzenia i łupieżu. Obecnie stosuję go raz w tygodniu do porządnego oczyszczenia. Co do błyszczenia i odżywienia no cóż wiemy, że szampony do tego nie służą. Włosy po umyciu są tępe i wymagają nałożenia odżywki w celu ich rozczesania. Jak dla mnie jedyny minus. Nie polecam jednak do codziennego stosowania między innymi przez SLS w składzie.

Mój ulubieniec

Kupiłam ten szampon przez pozytywne opinie i na instagramie. Mam łupież i postanowiłam przetestować ten produkt, aby sprawdzić czy pomoże mi z moim problem i jak sie okazało... pomógł! Oczywiście łupież to choroba, z którą polecam udać się do specjalisty. Ten szampon wspaniale oczyszcza skórę głowy i bardzo dobrze się peni. Używam go raz w tygodniu po peelingu. Jest to mój must have i mam kilka opakowań w zapasie. Uważam, że każdy powinien wypróbować ten produkt.

(u mnie nie było łupieżu, używałam go ze względu na suche włosy).

Szampon ładnie pachnie, jest odświeżający, lecz mało wydajny mimo, że jest taki kremowy.
Świetnie oczyszcza skórę głowy z nadmiaru sebum i innych zanieczyszczeń. Włosy są lśniące naturalnym blaskiem i. miękkie w dotyku niczym jedwab ????

Nope!

Szampon ten kupiłam przez pozytywne opinie na Instagramie, choć równie dużo było tych negatywnych. Ze skrajnych doświadczeń ludzi wniosek wyciągnęłam taki, że sama muszę go przetestować, bo inaczej nie dowiem się, czy będzie dla mnie odpowiedni. Kosztował około 6 złotych w drogerii Rossmann.

Moje włosy są niskoporowate, cienkie, długie, totalnie proste, naturalne, a skóra głowy się przetłuszcza. Ostatnio w małej ilości pojawił mi się również łupież, więc stwierdziłam, że to idealny moment, żeby przetestować przeciwłupieżowy szampon. Jednak jakoś mam zakodowane w głowie, że sceptycznie podchodzę do działania takich tanich kosmetyków. Czasami się pozytywnie zaskakuję, a czasami mówię ''oho, wiedziałam''. W tym przypadku padło na to drugie. No niestety jest to totalny bubel. Owszem, dobrze się pieni (SLS w składzie) i z pozoru dobrze oczyszcza, zostawiając włosy sypkie, miękkie, odbite od nasady. Jednak na drugi dzień stawały się one ponownie przetłuszczone u podstawy i w dziwny sposób posklejane na długości. A zaznaczam, że dobrze dobrany szampon potrafi utrzymać świeżość na mojej głowie nawet do 3 dni. Dałam radę zużyć pół butelki, po czym oddałam narzeczonemu, który wykazał chęć zużycia go do końca. Jak możecie się domyślić, w tak krótkim czasie nie dostrzegłam wpływu na zmniejszenie łupieżu. Nie czułam też z jego strony żadnego specjalnego nawilżenia zarówno włosów, jak i skóry głowy. To taki rypacz, który albo się sprawdzi, albo się nie sprawdzi, dlatego ma takie skrajne opinie. Kochasz lub nienawidzisz - nic pomiędzy. Ale mimo wszystko polecam go przetestować. Nie kosztuje dużo, a może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Zapach to chyba jedyne, za co mogę pochwalić ten szampon. Jest świeży, jakby miętowo-kremowy i utrzymuje się dobre pół dnia we włosach. Ale nie zadecyduje on o ostatecznej ocenie, bo zapach to nie wszystko.

Opakowanie to płaska, plastikowa butelka z zamknięciem od góry typu zatrzask. Szata graficzna przedstawia liście mięty i kamienie awenturynu, które są podobno dodatkiem do składu, ale nie mam pojęcia po co. Butelka kolorystycznie jest dopasowana do grafiki, czyli w odcieniach bieli i turkusu. Wygląda to w porządku, ale nie ma tak naprawdę nad czym się zachwycać. Ważne, że nic nie pęka i nie przecieka. Pojemność to 300ml.