Soraya, Matujący Make-up

Soraya, Matujący Make-up

Matujący make-up oparty na formule zawierającej cząsteczki absorbujące nadmiar sebum zapewnia matowe wykończenie makijażu na wiele godzin. Make-up doskonale kryje niedoskonałości skóry z zachowaniem idealnie gładkiej, naturalnie wyglądającej cery. Nawilża skórę nie powodując jej przesuszenia.
- pozostawia twarz matową na wiele godzin, dzięki cząsteczkom absorbującym nadmiar sebum
- idealnie kryje niedoskonałości, zachowując naturalny wygląd cery
- optymalnie nawilża skórę
Idealny do skóry normalnej i mieszanej.

Cena: ok. 13zł / 30ml

bubel

Czy aby było tak jak obiecuje producent. Wcale nie!! Nie dajcie się na to nabrać!! Otóż podkład ma strasznie słabe krycie po 2 warstwie daje efekt maski. Musiałam się bardzo natrudzić, żeby go zuużyć a pod koniec miałam go tak dosyć, że oddałam go po prostu mamie.

Jeśli chodzi o mnie mam cerę tłustą z lekkim trądzikiem, która się świeci, ale nie też za godzinę po myciu tylko tak po 3-4 godzinach. Więc nie jest ze mną jeszcze aż tak źle. Podkład utrwalałam pudrem synergen z Rossmanna. Krycie było minimalne. Wszystkie zaczerwienienia było widać, nie wspominając o krostkach. Bardzo szybko się ścierał z twarzy po 5 godzinach nie było go już praktycznie na twarzy. Nie wspominając o tym, że nie matowił wcale, wręcz odwrotnie miałam wrażenie, że moja skóra się po nim jeszcze bardziej świeci. Oceniam go na 2+/5 Więcej na pewno go nie kupię i nie polecam go wam.

To nie to

Był to jeden z moich pierwszych podkladow.Liczylam na dzialanie matujace, a to porducent obiecywal. Niestety z produktu nie bylam zadowolona. Kolor najjasniejszy byl dla mnie za ciemny, konsystencja rzadka, a co za tym idzie krycie minimalne. Matu tez niestety nie bgylo, bo swiecilam sie po nalozeniu podkladu. To nie to czego szukam. Plus za cene i dostepnosc oraz dzialanie antybakteryjne, na tym tyle.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 5 całych

okropny

Zachęcona ceną postanowiłam zakupić ten oto podkład.
No niestety nie spełnił moich oczekiwań.Nie trzeba mi wiele ponieważ moje cera jest w dobrym stanie bez krostek,trądziku itp.

minusy:
-nie kryje i nie matuje
-spływa i tworzy plamy na twarzy
-brak odcieni dla jasnej cery
-mimo wybrania odcienia najjaśniejszego i tak ciemniał

plusy:
-cena

Niestety jak dla mnie produkt ten nie posiada więcej plusów

Używam tego produktu od: kupiłam jedno opakowanie
Ilość zużytych opakowań: uzyłam kilka razy

No cóż...

Kupiłam od razu trzy opakowania,bo był w promocji w śmiesznej cenie.

Podkład ma lekką konsystencję i dobrze stapia się ze skórą.Tylko co z tego,kiedy z trzech różnych kupionych bardzo typowych odcieni żaden nie pasował do mojej karnacji.Wszystkie były za ciemne,więc sięgnęłam po niego dopiero wtedy,kiedy moja skóra była opalona.W tym przypadku sprawdził się dobrze,wyrównując koloryt cery.

Efekt krycia i matowienia,który zapewnia producent to w moim odczuciu jakiś żart.Po kilku godzinach od nałożenia,miałam wrażenie,że podkład wchłonął się całkowicie,albo "wyparował",pozostawiając po sobie plamy.Skóra wyglądała gorzej niż przed jego aplikacją.Ponadto dość mocno się świeciła i trochę swędziała,tak jakby w ogóle nie pozwalał jej oddychać.

Plusem jest,że nie przesusza skóry.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: trzy

Straszny!

To straszne, co on robi z moją skórą. I to wcale nie wina mojej cery, gdyż posiadam mieszaną. Zacznę i poprzestanę na MINUSACH, bo plusów nie ma:

- okropny, pomarańczowy kolor mimo mylącej nazwy "Natural Beige", jeśli nałoży się go więcej, wygląda się jak spalona solara :/
- strasznie podkreśla skórki na twarzy!
- w ogóle nie kryje przebarwień, a co dopiero gdy ktoś ma problem z pryszczem czy coś podobnego. Jeśli nałoży się go więcej, to efekt solary murowany, zaś jeśli mniej, skóra nadal ma przebarwienia! :/
- podobno matuje... bez komentarza.... wolę obsypać się chyba mąką na twarzy niż używać tego pseudo kosmetyku. Moja skóra strasznie się po nim świeci.

Nie polecam i nigdy więcej go nie kupię. Wiem, że nie można oczekiwać wiele po kosmetyku o tak niskiej cenie, no ale to jest totalny bubel. Skoro nazywa się Make-Upem matującym, to powinien choć w części spełniać swoje zadanie.

Ilość zużytych opakowań: jedno rozpoczęte

dobry ale nie dla każdego rodzaju cery

Używam go ze względu na cene ale fakt ma dużo minusów jak wyżej wymieniły dziewczyny.
Cera sie błyszczy po paru godzinach, słabo zakrywa przebarwienia itp jak ktoś ma cere tłustą to nie polecam.
Ja uzywam odcienia jasny beż 01 gdyż mam jasną karnacje.
Plusy są takie żę dobrze się rozprowadza na skórze, jest tani i ładnie pachnie.

Ilość zużytych opakowań: około 20 ciężko powiedzieć

paskudny odcień

nie polecam, przede wszystkim odcień jest tak paskudny , że ciężko sobie to wybrazić. ni to pomarańczowy ni czerwony, w każdym bądź razie na skórze wygląda fatalnie.
drugą ogromną wadą jest to, że nie spełnia swojego zadania, wcale nie matuje, jest taki lekki jak kremy bb w zasadzie. za to robi plamy. kompletnie nie trwały.
jedyne plusy to dostepnosc, estetyczne opakowanie i niescierajace sie napisy

Używam tego produktu od: tydzień

Nawilza.

Kupilam go bo byl tani. I myslalam ze bedzie dobry bo fluidy z tej firmy sa dobre
jednak sie rozczarowalam, bo wcale nie matuje ani nie zakrywa moich niedoskonalosci.

Plusy:
- zapach
- nawilza
- cena
- opakowanie

Minusy:
- nie matuje
- nie zakrywa niedoskonalosci

Używam tego produktu od: 4 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

lekki,delikatny

jako jedyny (do tej pory) u mnie nie podkresla suchych skorek i wyglada naturalnie.krycia nie daje jakiegos duzego ale stapia sie ze skora i wyglada naturalnie choc szybciutko znika,sciera sie,ulatnia...
delikatnie matowi,nie jest to jakis super matt.troszke nawilza. jak na taki codzienny uzytek jest ok choc wymaga czasem poprawek no ale cena nie daje znowu jakiejs dobrej jakosci. mnie pasuje bo suchych skorek przy nim nie mam co mnie to bardzo cieszy bo probowalam juz wiele.ciagle do niego wracam.teraz mam dwa jednoczesnie poniewaz mieszam je ze soba zeby uzyskac idealny odcien do mojej twarzy.

Używam tego produktu od: chyba 3 lat- moze dluzej
Ilość zużytych opakowań: kilka do dna

Całkiem niezły

Z całą pewnością mazidełko godne uwagi.

Plusy:
- cena
- dostępność
- ładnie pachnie
- nie uczula
- nie zapycha
- ładnie się rozprowadza
- nie powoduje smug ani efektu maski
- matuje na długo - u mnie około 6 godzin
- zakrywa drobne niedoskonałości

Minusy:
- dość ciemne kolory
- czasami zdarzało mu się pobrudzić ubranie

Używam tego produktu od: Używałam Luty - kwiecień 2011
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Ok jak na tę pułkę cenową

Tani.
Nie matuje spektakularnie i nie utrzymuje się na skórze tak długo, jak zapewnia producent (nie ma go prawie wcale po 3h) . Zdarza się, że podkład spływa z twarzy. Ale nie wysusza, zapewnia lekkie krycie i jest dość wydajny. Pachnie znośnie.
Nie zapycha porów.
Ok, ale gama kolorystyczna jest słaba, najjaśniejszy kolor jest o wiele za żółty i ciemny.

Nie kryje, ale ma swoje plusy

Plusy:
* cena
* dostępność (jest chyba wszędzie)
* przyjemna konsystencja, łatwo się rozprowadza
* nie jest "ciężki", nie zapycha
* wyrównuje powierzchnię skóry, całkiem dobrze ukrywa rozszerzone pory
* ładnie dopasowuje się do koloru skóry (a jestem bladziochem), nie tworzy efektu maski

Minusy:
* skóra się po nim mocno świeci
* nie kryje pryszczy i zaczerwienień

Dla kogoś z ładną cerą niepotrzebującego nie wiadomo jakiego krycia - ok, dla posiadaczek cery trądzikowej - niewystarczający. Właściwie gdyby nie to kiepskie krycie, to byłby naprawdę dobry produkt.

Używam tego produktu od: od kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka