Sisley, Gel Express aux Fleurs [Express Flower Gel] (Ekspresowa maseczka nawilżająca)

Maseczka do twarzy firmy SISLEY o konsystencji kremu-żelu. Nawilża, rozświetla i tonizuje w ciągu 3 minut. Przeznaczona do szybkiej regeneracji skóry, wysuszonej i zmęczonej. Używa się ją na twarz, szyję a nawet pod oczy. Do każdego typu skóry, włącznie z bardzo wrażliwą. Przygotowuje skórę pod makijaż i nie trzeba jej zmywać, nadmiar po 3 minutach po prostu się ściera chusteczką. Skóra po zastosowaniu jest odświeżona i gładka. Rośliny wchodzące w jej skład to lilia, irys i sezam oraz witanmina F.

i na tak i na nie

Maseczka nie zachwyciła mnie. Kupiłam pełnowymiarowy produkt, więc moja recenzja opiera się na jednym w pełni wykorzystanym opakowaniu. Korzystałam z niej o różnych porach dnia i roku aby zobaczyć czy efekt będzie się różnił. W zimie efekt był najlepszy, kiedy skóra jest bardziej narażona na czynniki atmosferyczne, a powietrze mniej wilgotne. Efekt zaraz po starciu maseczki był naprawdę dobry, jednak krótkotrwały, musiałabym aplikować ją codziennie aby zauważyć różnicę. Maseczka naprawdę ładnie tonizuje skórę, daje efekt naturalnego wygładzenia i matu.

Super.

Maseczka doskonale nawilża,wygładza,wypełnia.Twarz rano,bo nakładam na noc -wygląda wspaniale,jak po urlopie.Twarz jest wypoczęta,rozświetlona,pełna energii,tak,doskonała.Jest warta swojej ceny.

Nie zachwyca

Jak w tytule.
Maska nic nie wnosi,nie daje mi żadnych rezultatów.
Żeby ją szybciej wykończyć nakładam ją pod krem na noc i nie widać ŻADNEJ różnicy rano.
Gdy używam jej samej to mam wrażenie napiętej,niedostatecznie nawilżonej skóry.
Twarz nie jest ani bardziej stonowana,ani zmarszczki nie znikają,ani bardziej nawilżona...

NICO

Opakowanie jest estetyczne i poręczne ..
No i na moje nieszczęście jest wydajna... :)

Bez zachwytu...

Kremy, peelingi i maseczki są kwestią indywidualną. Moja cera z tłustej, trądzikowej przeszła w mieszaną, czasami nawet bardzo przesuszoną na policzkach (szczególnie w okresie jesień-zima). Zatem maseczki staram się dobierać nad wyraz ostrożnie. Maseczka ma postać niezbyt gęstego, półprzezroczystego żelu o białym zabarwieniu. Dość szybko się wchłania, nie zostawiając tłustej ani lepkiej warstwy, a ewentualne pozostałości wystarczy zmyć wodą. Jej zapach określiłabym jako świeży, choć kosmetyczny, dla mnie niezbyt przyjemny. Po zmyciu twarz jest przyjemnie gładka i miękka, odczuwalnie nawilżona. Maseczka uspokaja zaczerwienienia, nie podrażnia ani też nie przesusza. Co więcej, nie zapycha, a co za tym idzie, nie pogarsza stanu cery. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1: 60 ml

Absolutny hit.

Maska świetna dla dosłownie każdego typu cery. Ja akurat posiadam cerę tłustą i ta maska jest idealnym produktem na zakończenie wieczornej pielęgnacji- nałożenie jej po peelingu, masce i toniku silnie oczyszczających, wysuszających i podrażniających jest uczuciem porównywalnym do położenia na twarzy chłodnego, łagodzącego kompresu. NIEBO!
Bardzo szybko się wchłania (akurat u mnie niezależnie od tego, ile jej nałożę- uroki tłustej, ale odwodnionej cery), pozostawia skórę przyjemnie nawilżoną, z uczuciem nieopisywalnego wręcz komfortu ;) No i świetna na ostatnią chwilę- zabawa z nią to dosłownie pięć minut, a po jej zmyciu będziemy mieć cerę o wiele bardziej świetlistą i świeżą. Ach, no i zapach całkiem przyjemny... ;)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Nigdy nie miałam lepszej Maseczki!!!

Wyglądam po jej zastosowaniu jak po najbardziej udanym urlopie jest bardzo trafnym spostrzeżeniem:-)!
Cudnie po prostu po niej wyglądam-podobam się sobie,a na co dzień jestem raczej krytyczna w stosunku do siebie,po prostu poezja:-) Luksus nad luksusy warta swojej ceny w 1000% same się zresztą przekonacie jak ją wypróbujecie:-)

Używam tego produktu od: od miesiąca

Eskpresowa kąpiel dla twarzy

Jeśli chcesz sobie pozwoliść na odrobine luksusu i natychmiastowe nawilżenie...ta maseczka jest dla Ciebie :)
Zdecydowanym plusem tego kosmetyku jest fakt ,ze wystarczą 3-5minut aby skóra była faktycznie odpowienio nawliżona i gładka;
Nie trzeba jej zmywać- można jedynie usunac nadmiar toonikiem;
Przy mieszanej skórze daje duży komfort i nie trzeba kłaść na nia kremu;
Działa doraźnie-czyli tak jak powinna- i ma kremowo-żelowa konsystencje z przewagą słowa żelowy.
Jeśli masz mało czasu i żyjesz w ciągłym pośpiechu ta maseczka jest absolutnie dla Ciebie.
Pomoze takze na problem odwodnienia.
Ja stsouje ją zawsze kiedy czuje lekkie ściagniecie po myciu buzi i użyciu tonika,a potrzebuje zaoszczędzić na czasie.

Ilość zużytych opakowań: 3x 7ml

W porzadku

Na pewno kupilabym ten produkt ponownie, odstrasza mnie jednak cena. W grudniu mialam okazje kupic kosmetyki Sisley troche taniej z kuponami znizkowymi, wiec szkoda bylo nie sprobowac. Maseczka jest naprawde bardzo dobra, na noc moze zastapic krem, bardzo szybko sie wchlania, ma mily zapach, nic a nic nie podraznia oraz...nawilza skore w trybie natychmiastowym. Przez 2 miesiace uzywalam razem a kremem ogorkowym Sisley, ktory bardzo polecam. te dwa kosmetyki razem bardzo pomogly mojej skorze. Uzywalam rowniez tej maseczki na noc pod oczy, poniewaz jest bardzo delikatna. Niestety ze wzgledu na cene waham sie nad ponownym zakupem. Raczej zainwestuje w Lancome, poniewaz za taka cene mam juz porzadny krem plus maske. Jezeli jednak ktos sie boryka z przesuszona cera, to goraco polecam!

szału nie ma

Pewnie narażę się moim poprzedniczkom recenzującym ten produkt, ale dla mnie to lekki niewypał za tę cenę. Kończę pierwszą tubę i nie zauważam spelktakularnych efektów. Maska nawilża, ale nie daje supernawilżenia, nie wygładza, może lekko tonizuje. To prawda, że pięknie pachnie, świetnie się nakłada, łatwo zdejmuje, nie uczula i nie podrażnia, ale za tę cenę to stanowczo za mało. Dużo tańsza i o niebo lepsza jest HYDRA QUENCH CREAM MASK clarinsa lub choćby maseczki NUXE.

Skradła moje serce na lata

Maseczkę kupiłam zachęcona rezenzją Baxteriny. Zaufałam w ciemno, że uratuje moją cerę, która z mieszanej przeistoczyła się w przesuszoną. Szukałam czegoś lekkiego, ponieważ moja skóra odrzuca ciężkie konsystencje. Lekki, bladoniebieski żel o pięknym zapachu, który maja skóra dosłownie pije. Nie zapycha, pozostawia skórę rozswietloną i aksamitnie gładką. Nie podrażnia oczu. Usuwanie pozostałości byłoby świętokradztwem. Maskę makładam dość grubą warstwą i zostawiam na całą noc. Efekty są niesamowite. I muszę przyznać, że jest warta każdej wydanej na nią złotówki

Używam tego produktu od: Czterech - pięciu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno

no coś wspaniałego !

maseczką zainteresowałam się po otrzymaniu próbki maseczki w Sephorze maseczki z Czarnej Rózy (podziekowanie dla Pani ekspedientki z Sephory przy Nowym Świecie w Warszawie, no ale ostatecznie robiłam zakupy za ponad 300 zł.), która to maseczka jest cudowna. Gdy ostatnio w 3 Sephorach prosiłam o próbkę innej to KAZDA EKSPEDIENTKA MI ODMÓWIŁA.\\\\\\\\nTematem się zainteresowałam, poczytałam opinie na Wizazu (dziś juz zaden droższy kosmetyk bez Wizazu nie kupię) i wybrałam kolejną Gel Express- maseczka nawilża wspaniale, twarz wygładzona, zmarszczki pod oczami mniejsze, no coś wspaniałego. Uzywam tylko na buźkę, niedużą warstwę zostawiam na całą noc, pod oczyodrobinę więcej, ze względu na mega cenę i oszczędność. Stawiam teraz na maseczki. Teraz zakupiłam maseczkę pod oczy...za niedługo moja recenzja.

Uzależniająca !

Jest to najlepsza maska nawilżająca ze wszystkich jakie dane mi było stosować. Można ją nałożyć zarówno na 3 minuty i już mamy efekt w postaci odświeżonej, zregenerowanej, pięknie nawilżonej cery, można też pozostawić ją na dłużej, aż do całkowitego wchłonięcia.
Stosuję ja także pod oczy i tu również rewelacyjnie działa. Widząc efekty jakie daje nie żałuję wydanych na nią pieniędzy. Bardzo polecam !