Givenchy, Eyeshadow Prism, Couture Duo

Givenchy, Eyeshadow Prism, Couture Duo

Eyeshadow Prism - Couture Duo to dwa cienie zamknięte w eleganckiej kasetce z lusterkiem. Jeden z nich jest jasny i lekko połyskuje, natomiast drugi - ciemny i matowy. Tak dobrane kolory pozwalają uzyskać kontrastowy, głęboki makijaż oczu. W ofercie dostępnych jest 7 zestawów kolorystycznych: Caviar, Madras, Ottoman, Moire, Brocart, Faille, Lamé.

Cena: ok. 120 zł

uwielbiam je

mój zestaw to nr 63 [ottoman]. jasnobeżowy połyskliwy cień i matowy brąz.

doskonale się nakładają, są pudrowe w konsystencji, idealnie trzymają się powieki. daja niezwykle naturalny efekt.

pudełeczko zawiera poręczne lustereczko i 2 pacynki, które można zmontować w całość [wtedy ma 2 końce, jeden do cieniowania, drugi do robienia kresek].

** 12.11.2004 **

dodaję gwiazdkę. obok cieni Isa Dory - najlepsze cienie pod słońcem [trochę lepiej się wtapiają, ale są droższe]

trzymają się powieki tak długo jak długo mamy na twarzy makijaż [bez zbierania w załamaniach]

Ilość zużytych opakowań: w 1/2 pierwszego.

** nadal w 1/2 ** :) one się chyba nigdy nie skończą

Bradzo dobre

Ja mam takie 4 kolorowe: 2 matowe i 2 lekko perłowe. Cienie mają naprawdę dobrą jakość. Nie osypują się przy nakładaniu i trwają na powiece niezmienione cały dzień, mimo iż nie używam żadnej bazy. Mają delikatną aksamitną konsystencję.

świetne

Wspaniałe cienie - wytrzymują na powiekach bez zmian przez cały dzień, nie zbierają się w załamaniach skóry. Właściwie obydwa są matowe, ten jaśniejszy niemalże niewidocznie połyskuje. Mam komplet cieni o nazwie Madras - ciemny brąz i pomarańczowo-brzoskwiniowy. Polecam! Szkoda tylko, że trudno odszukać kosmetyki kolorowe Givenchy w polskich sklepach.