Biolove, Raspberry, Bath Salts (Sól do kąpieli `Malina`)

Biolove, Raspberry, Bath Salts (Sól do kąpieli `Malina`)

Naturalna sól z Morza Martwego o zapachu malin wzbogacona o olej z pestek winogron dla sprężystej i miękkiej skóry.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Maris sal, parfum, vitis vinfera seed oil, ci 75470, benzyl salicylate, limonene, linalool, citronellol, citral, geraniol

Przepiękny zapach!

Sól do kąpieli to bardzo rzadki kosmetyk w mojej pielęgnacji. Zazwyczaj sięgam po peelingi albo scruby. Natomiast ten zakupilam z ciekawości i jestem bardzo zadowolona.
Po pierwsze zapach, jest żywy..słodki.. chciałoby się zjeść tą sól :)
Dobrze rozpuszcza się w wodzie. Po kąpieli skóra jest miękka, nawilżona i pachnąca. Czuć oczyszczenie skóry. Jeżeli chodzi o skład to jest on wegański co jest największym plusem tego produktu.
Opakowanie jest małe i poręczne. Sól jest wydajna. Nie pozostawia po sobie żadnego osadu.
Używam go także, gdy moczę stopy przed pedicure.

Fajny produkt z obłędnym zapachem

Produkty Biolove znam od dawna i do wielu z nich stale wracam. Sole do kąpieli marki mają obłędny zapach, są całkiem wydajne i pozostawiają skórę miękką i sprężystą - podobnie jest w przypadku tej o cudownym zapachu malin. Sól trafi w gusta fanów owocowych produktów do kąpieli oraz miłośników naturalnych kosmetyków. Delikatnie barwi wodę na różowo, pozostawia ją pachnącą, jednak zapach po wyjściu z kąpieli długo nie utrzymuje się na ciele - mimo to jest to jedna z moich ulubionych soli do kąpieli. Kolejnym plusem jest wygodne opakowanie z ładnymi graficznie etykietami, minusem zaś dość duża cena, dlatego warto wypatrywać produktu w promocji.

Fajny zapach

Sól do kapieli z Biolove Malina to naprawde przyjemna sol. Jej zapach jej przepiekny, nie za słodki, ale naprawde fajnie malinowy. Juz po chwili czuc sol w polowie mieszkanie jak nie zamknie sie drzi od lazienki is uper jest to ze ten zapach naprawde dlugo utrzymuje sie w powietrzu a w lazience pachnie nawet na 2 dzien.
Po wrzuceniu soli do wody szybko sie ozpuszcza barwic wode na przyjemy rozowy kolor. Kapiel to prawdziwy relaks z tą kapielą i doznania zapachowe na anjwyzszym poziomie.
Co do samego dzialanie no to cos, ani nie nawilza, ani nie odzywia, no ie ma zadnego dzialania pielegnujacego na cialo. Ale jak dla mnie sol do kapieli to sol, ma byc przyjemnie zapachowo i juz, A pielegnacje zrobie po :)

Średniak.

Ja: Mam skórę bardzo suchą, odwodnioną, atopową. Z tendencjami do uczuleń i pękających naczynek.

Opakowanie: Dość duże, przezroczyste opakowanie typu słoik. Widać zużycie produktu. Charakterystyczne dla marki etykiety, które cieszą oko.

Wrażenia: Sól dobrze się rozpuszcza, barwi wodę na kolor różowy. Zapach jest obłędny, nie jest chemiczny. O ile w wodzie i w łazience bardzo dobrze się utrzymuje, o tyle na skórze ulatnia się od razu po wyjściu z kąpieli. Właściwości pielęgnacyjnych nie zauważyłam. Nie podrażnia, nie uczula i nie brudzi wanny. Dostępność dobra w sieci Kontigo. Cena w porządku jak za tą pojemność.
Sól nie jest najlepsza, ale też nie jest najgorsza. Wykorzystam ją, ale raczej nie wrócę po kolejne opakowania.

fajna

Sól w kontakcie z wodą zaczyna się rozpuszczać, barwiąc wodę na różowo. Łazienkę szybko wypełnia piękny, malinowy zapach. Nie jest on sztuczny czy nachalny, ale odpowiednio intensywny i bardzo owocowy. Muszę przyznać, że w pomieszczeniu utrzymuje się dość długo po kąpieli, z ciała jednak dość szybko się ulatnia. Leżąc w wannie można się naprawdę zrelaksować i odprężyć. Jeśli zaś chodzi o jakiekolwiek działanie na skórę jest ono naprawdę znikome. Sól na pewno nie wysusza i nie podrażnia skóry, fajnie odświeża i relaksuje, ale nie zauważyłam jakiegoś specjalnego efektu nawilżenia czy wygładzenia. Odnotowałam za to, że pozostawia delikatną warstewkę na skórze jak po kąpieli w morzu, ale w końcu to morska sól.