Docolor, Brush Set (Zestaw 16 pędzli do makijażu)

Docolor, Brush Set (Zestaw 16 pędzli do makijażu)

Pojemność 16 szt

Zestaw 16 pędzli do makijażu twarzy i oczu z syntetycznego włosia, design inspirowany rogiem jednorożca

pędzle
zestaw
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Bajkowe pędzle <3

Kupiłam po tym, jak jedna z moich ulubionych youtuberek polecała je w swoim filmiku.

Fajny set, żeby ogarnąć których pędzli będziemy używać i potrzebujemy (wtedy takowe można kupić bardziej renomowanych marek). O dziwo są tu nawet dwa pędzle do blendowania i rozcierania cieni, więc naprawdę zacnie.

Jest malutki flat top do korektora lub ewentualnie podkładu (jak się ma małą twarz). Jest duży pędzel do pudru, duży do bronzera, mały do różu i mały do rozświetlacza. Oprócz tego szczoteczka do wyczesywania brwi (której używam również jako trick do usuwania tuszu który mi pobrudzil makijaż), pędzel do brwi no i pędzle do oczu - precyzyjne i do rozcierania.

Początkowo obawiałam się sytuacji, że ten śliczny design zejdzie, złuszczy się przy myciu i użytkowaniu, ale nic takiego nie miało miejsca, a pędzli użytkuję od sierpnia i są regularnie myte.

Kupiłam te pędzle na ali, ale docolor to szwedzki producent i paczka ze Szwecji do mnie przyszła. Wszystko ślicznie zapakowane, 100% profesjonalizmu.

Bardzo polecam, bo pędzelki są mięciutkie, śliczne, dobrze wykonane i mimo upływu czasu nie tracą swych właściwości.