Schwarzkopf 3 Weather Taft, For Men, Power Mega Strong (Lakier do włosów)

Schwarzkopf 3 Weather Taft, For Men, Power Mega Strong (Lakier do włosów)

Lakier do włosów nadający elastyczność, super mocny - moc utrwalania 5. Perfekcyjna trwałość. Wyjątkowa elastyczność. Nadaje włosom połysk. Taft na każdą pogodę z kompleksem Protein 24+ - długotrwała ochrona. Nadaje fryzurze trwałość nie sklejając włosów. Perfekcyjna trwałość przy każdej pogodzie, do 24 godzin.

w sprayu
płyn

Dobry

Dobry lakier do włosów. Fryzura jest utrwalona ale nie sztywna. Jego największa wadą jest zapach, dość ciężki i długo utrzymujący się. Łatwo się zmywa.

całkiem ok

Lakier ma lekko duszący zapach , ale nie oczekuje od lakierów do włosów przyjemnego zapachu. Produkt jest bardzo wydajny. Lakier nie skleja włosów i nie tworzy skorupy. Uważam, że świetnie utrwala fryzurę. Produkt łatwo się zmywa po użyciu. Opakowanie produktu wygodne w użyciu bez zacinania się atomizera.

(nie) widoczny efekt :)

Nigdy specjalnie nie lubiłam używać lakierów do włosów, gdyż po ich zastosowaniu miałam zawsze zlepioną i usztywnioną fryzurę. Dlatego – przyznam się – niezbyt chętnie przystąpiłam do testów tego produktu firmy Schwarzkopf. Ale to, co się okazało w trakcie jego używania, przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Nie spodziewałam się po prostu takiego rezultatu.

Ten lakier jest faktycznie „invisible” (niewidoczny)!!! Jest, ale tak jakby go w ogóle nie było. Utrwala włosy, ale przy tym zupełnie ich nie skleja. Daje taki naturalny efekt. Pozostawia włosy miękkie i elastyczne. Nadaje im nawet lekki połysk.

Calkiem niezły

Drugi co do jakosci od tej firmy po moim ulubiencu rózowym. Chociaz zapach juz nie jest tak przyjemny. Nie skleja wlosow, najdaje sie rowniez do fryzur wieczorowych, a w dzien wyglada bardzo naturalnie na wlosoach i ich nie skleja. Wygodny w aplikacji, nie ma zatyczki wiec nie ma mozliwosci jej zgubienia. Plus za to ze jest zawsze dostepny i w przystepnej cenie

Bardzo dobry

Jest to lakier ktorego uzywam od bardzo dlugiego czasu. Dla mnie to numer 1. Na rynku jest pelno roznych produktow, ale ja nawet sie nierozgladam zawsze wybieram ten jako ze jest przeze mnie sprawdzony

Swietny.

Co prawda po odkryciu innego lakieru, ten przestał być moim numerem jeden, jednak mam go stale na półce. Mam krótkie włosy, muszę je modelować a potem czymś porządnie utrwalić. bardzo ciężko było mi znaleźć odpowiedni lakier, który nie obciąży i nie poskleja moich cienkich lichych włosów. Dotychczas niestety tworzył mi sie kask na głowie. Ten lakier mocno utrwala, ale fryzura jest nadal lekka i naturalna, Włosy nie są splątane, łatwo je po nim rozczesać, bardzo ładny, niemęczący zapach.

spoko

nie powiem że stosuje ten lakier do włosów każdego dnia, ale jeśli się zdarza to tylko Schwarzkopf bo chyba jestem uzależniony od tego zapachu. A oprócz tego bardzo długo trzyma fiksacja i nie jest drogi.

Tak tak tak!

Uwielbiam ten lakier.,nie skleja włosów i nie tworza się białe plamy , nie powoduje łupiezu. Idealnie utrwala fryzure moją jak i mojego meża. I utrzymuję się przez cały dzień. Na dodatek pachnie jak perfumy.

Bardzo dobry

Lakier jest mocny, dobrze utrwala fryzurę na długi czas. Nie skleja i nie daje efektu hełmu na głowie. Jak na drogeryjny produkt to jestem zadowolona. Warto kupować w promocji.

Super sklejacz :)

Lakier faktycznie strong, bo włosy po jego zastosowaniu stają się sztywne, sklejone, stoją w bezruchu nawet na silnym wietrze i bardzo ciężko zmyć go w pierwszym myciu głowy. Jeżeli zależy komuś na efekcie kokona lub sklejonych strąków, to jest to produkt właśnie dla takich osób. Butelki są słabo nabite, lakier wystarcza na krótko, a cena plasuje się w kategorii średniej. Generalnie nie polecam, jeżeli zależy komuś na naturalnym efekcie, to warto kupić inny produkt.

nie przepadam

Bardzo słaby produkt, włosy sa jakby z kleju nie układa ich a dodatkowo niszczy po częstym używaniu a i nadaje im głupi pobłysk, zdecydowanie nieprzyjemny zapach

to jeszcze nie to...

mam krótkie włosy więc lakieru używam jedynie po ułożeniu, by były utrwalone a fryzura nie zmieniała sie po 15 razy w ciągu dnia :)
lakier faktycznie baaaardzo dobrze utrwala moje gęste włosy, ale mam wrażenie, że daje jednak efekt hełmu ;/ moim zdaniem dobrze sie wyczesuje i nie powoduje podrażnień. Dodatkowo cena ok 10zł jest dużym plusem.
Zapach... hm lakier dla mężczyzn pachnie jak męska woda toaletowa..
ciężko mi się do niego jednoznacznie ustosunkować i nie wiem czy kupię go znowu, pewnie będę szukać dalej ;D

Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte 1