Jean-Charles Brosseau, Fleurs d'Ombre, Rose EDT

Jean-Charles Brosseau, Fleurs d'Ombre, Rose EDT

Najnowsza kompozycja Jean-Charles Brosseau to słoneczny owocowo-kwiatowy koktajl bergamotki, rabarbaru, mango, róży, jaśminiu i frezji.

Nuty zapachowe: bergamotka, rabarbar, mango, róża, jaśmin, frezja.

50 - 100ml
Rekomendacja
na wieczór, na dzień

chciałabym napisać doskonały!

Chciałabym napisać doskonały, cudowny, wspaniały! Ale... Zapach niestety nie jest zbyt trwały. I właśnie dlatego dostaje 4 a nie 5 gwiazdek. Zapach mi się bardzo podoba, słodki ale nie za słodki, cudownie czuć róże aczkolwiek nie jest ona narzucająca się. I wszystko by było fantastycznie, mogłabym się w nim kąpać, oblewać się nim i tak byśmy sobie żyli jak w bajce, jak w cudownym zaczarowanym świecie, gdyby tylko ten świat nie przemijał tak szybko- właśnie za to jedna * mniej

Dodam, że za 100ml zapłaciłam w przeliczeniu na pln 140 zł więc jak na perfumy to nie tragedia

Zaznaczyłam, że nie wiem czy kupię bo jest tyle cudownych zapachów, że będę dalej eksperymentować, aczkolwiek ten na pewno jest GODZIEN UWAGI!!!

Używam tego produktu od: luty 2008
Ilość zużytych opakowań:: w trakcie pierwszego

Nietrwały :(

Nuta głowy to arcydzieło w swoim rodzaju - to znaczy wśród różowych, kwiatowo-owocowych zapachów, które zwykle nie dostarczają (przynajmniej mi ;)) zbyt wzniosłych doznań estetycznych. Słodka ale i cierpka od rabarbaru - cudna, natychmiast powoduje uśmiech na twarzy. Niestety - po półgodzinie zostaje blada, kwiatkowo-sratkowa mgiełka, przyczajona przy samej skórze. Rekord trwałości (choć nie jestem pewna, czy naprawdę czułam zapach, czy tylko tak mi się wydawało...) to pięć godzin na skórze. Niestety... Nic z tego. A zapowiadało się na śliczności w rodzaju Baby Doll czy Gucci II...
Buteleczka piękna.

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:próbka

ożywczy

Piękny, mocny kwiatowy zapach. Taki słodki i kwaskowy jednocześnie. Długo go czuję na sobie. Poprawia mi humor. Fanki czytso kwiatowych zapachów będą zachwycone.

Używam tego produktu od:tygodnia

ładny;)

Jeden z lepszych zapachów Brosseau. Na początku soczysta, świeża róża z cytryną i limonką, później róża na chwile znika i dominują cytrusy Później zapach jest różany, delikatny i słodkawy. Baza to slodziutka róża z owocami, a wasciwie to chyba z kisielem jablkowym;) Zapach jest słodko-kwaśny, soczysty, taki właśnie różano-jabłkowy.
Fajny:) Podoba mi sie:)
Flakonik też ladny.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: próbka