PUPA, Desert Bronzing Powder, Puder brązujący (stara wersja)

PUPA, Desert Bronzing Powder, Puder brązujący (stara wersja)

Bardzo lekki, przejrzysty puder w dużej puderniczce. Wystarcza na bardzo długo. Gwarantuje słoneczny wygląd skóry.

Ulubiony!!!

Mam odcień 03, choć jest bardzo ciemny, czekoladowy to nałożony oszczędnie świetnie pasuje do mojej jasnej karnacji. Utrzymuje się cały dzień. Nie jest płaski, matowy, moim zdaniem daje lekko satynowe wykończenie. Według mnie rozciera się bardzo dobrze i nie tworzy plam, można stopniować intensywność.
Niczego więcej nie oczekuję od bronzera, robi co ma robić.

Najgorszy brązer w moim życiu

Jak w tytule. Puder robi koszmarne plamy, nie da sie go równomiernie nałożyć, ma wstrętny kolor, nie wygładza, ani nie kryje, wręcz odwrotnie, podkreśla niedoskonałości, nie brązuje, tylko pomarańczowi, nie matowi. W dodatku zapycha pory. Nie ma żadnych zalet poza opakowaniem. Nie polecam.

Uzywam tego produktu od: Już nie uzywam
Ilość zużytych opakowań: Po kilku próbach na różnych podkladach wywaliłam go do kosza, pydełeczko z lusterkiem zostawilam ku przestrodze, aby nie zapomniec, że był beznadziejny i nie kupić przypadkiem ponownie.

nic specjalnego

według mnie bronzer jest średni. ciężko się go aplikuje, jest bardzo, hmm, nazwijmy to mocny - łatwo o placki. nie zauważałam tego dopóki nie użyłam bronzera mamy z IsaDory - niebo a ziemia jeżeli chodzi o aplikację. omiatając nim dekolt, modelując twarz trzeba na prawdę uważać żeby nie uzyskać efektu pomarańczowej pudernicy. plusem na pewno jest to, że ma bardzo subtelne drobinki, żaden chamski brokat. jest bardzo wydajny i... odporny na wstrząsy. nie wiem czy to przypadek ale upadł mi wiele razy a nigdy się nie pokruszył

jest maksymalnie wydajny

Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania

swietny

fantastyczny kosmtetyk, uzywam go juz od dosc dawna (okolo 1 rok) i przyznaje jak dotychczas to moj nr jesi chodzi o pudry...
od nie dawna zaczelam rowniez uzywac Pupa shimering powder i jestm pod wrazeniem!!! , zamowilam go przez sms w one step, mialam szczescie ze jeszcze udalo mi sie go dostac, bo teraz juz nigdzie nie mozna go kupic, moja kumpela obleciala wszystkie sklepy i nic:( podobno za okolo 1.5 maja wznowic naklad...

Używam tego produktu od:1 rok

KWC :)

Najpierw odniosę się do koloru. Ten najciemniejszy to jakaś masakra z mnóstwem okropnych drobinek.

Ja osobiście mam numer 2 i jest świetny.

Plusy:
- piękny kolor z delikatnymi, naprawdę delikatnymi drobinkami
- łatwo się go nakłada (używam pędzel z sephory, ale dodam że mam wprawę) wystarczy jedno pociągnięcie przez puder na pół szyji, kolejne na kolejną połowę, to samo z policzkami po jednym pociągnięciu i na czoło jedno. (mówię o ilości a nie sposobie nakładania, mam nadzieję że jest to zrozumiały opis)
- mam go pół roku a wydaje się ze prawie nic nie ubyło
- kosztował mnie 12 euro
- cudowne wielkie lusterko
- no i numer 1 lub 2 bo 3 jest naprawdę przesadzony, chyba tylko na jakieś wielkie wyjście dla superopalonej dziewczyny która chce dosłownie błyszczec

minusy:
- nie wiem czy tylko mnie się to zdarza ale często nie sprawdzę produktu w sklepie i okazuje się że jest uszkodzone opakowanie (wczesniej było to okakowanie różu i cienia), tym razem było to opakowanie mojej siostry, moje nadal się trzyma jest tylko delikatnie uszczerbione
- minusem może byc duże opakowanie, ja osobiście je kocham

Pobił na głowę ziemię egipską którą również bardzo lubiłam i nadal lubię, ale łatwo było o przesadę, plamy i za dużo drobinek.

Używam tego produktu od: 6 msc
Ilość zużytych opakowań: pół

sredni...

no coz,kupilam ten kompakt w zeszle wakacje,bylam opalona wiec wybralam ciemny odcien dodatkowo z drobinkami zlota aby nadac skorze ladny rozswietlony kolor i podreslic opalenizne..no i tak,po uzyciu terry mialam cala twarz,dekolt i szyje w zlotym brokacie,moj chlopak zabronil mi tego uzywac bo ponoc wygladalam jak wysmarowana lampucera,mial racje efekt byl sztuczny a najlepsze bylo to ze zlote drobinki przyklejaly sie tez do twarzy ukochanego :D:D jedyny plus to fajne opakowanie z lusterkiem

Używam tego produktu od:rok temu
Ilość zużytych opakowań:jedno niepelne

Spoko

Ja jakoś się oparłam modzie na bronzery (tzn. mam chyba z pięć, kupionych przy okazji;) ale nie za bardzo używam) ale ostatnio używam jako różu (całej twarzy zbrązowić sobie nie dam, za bardzo, jak to się mówi, common;) i ten akurat spisuje się świetnie. Ładnie się rozprowadza (nie można ode mnie wymagać pełnego zaangażowania w tę czynność o 7 rano), dość długo trzyma a kolor nie jest pomarańczowy. Modeluje kości policzkowe. Polecam.

Używam tego produktu od:z miesiąc
Ilość zużytych opakowań:1, ubytek niewidoczny

super

kupilam go 1,5 roku temu we wloszech jest naprawde godny polecenia mam nr02 jest ciemny ale wlasnie takie pudry lubie i uzywam jest duzy i bardzo bardzo wydajny ma piekne droinki opalizujace ale niedawno go zmienialam na estee lauder amber bronze w kamieniu i pupa chyba jest lepszy??

fajny

Mam go naprawde kupe czasu i jeszcze jest dobry, niestety ostatnio mi spadl i kawalek sie pokruszyl:(, fajnie opalizuje i zawiera malutkie mieniace sie drobinki.Jest trwaly.Zamkneli go w bardzo eleganckim srebrnym pudeleleczku z lusterkiem.Oceniam pozytywnie,chociaz za czesto nie stosuje bo mam ciemny kolorek i potrzeba troche czasu zeby puder nalozyc tak aby nie bylo maski.