Decleor, Aromessence, Iris Timecare Concentrate (Koncentrat przeciwzmarszczkowy)

Skutecznie walczy ze zmarszczkami i drobnymi liniami spowodowanymi przez upływający czas. Posiada również właściwości relaksujące. Nawilża i koi skórę, czyniąc ją gładką i delikatną. Chroni przed szkodliwym wpływem otoczenia, a także zwalcza wolne rodniki. Olejek stosowany w duecie z kremem z linii Vitaroma lub Experience de L'age - zwiększa skuteczność ich działania.

liftingujące, przeciwzmarszczkowe, nawilżające, ujędrniające, łagodzące
olejki, koncentraty i esencje
olejek
normalna, mieszana, dojrzała, sucha, odwodniona

dobry, jak to decleor

Lubię produkty tej firmy. Może nie wszystkie - maseczki, pilingi nie przypadły mi do gustu, ale kremy ( większość) i wszystkie olejki - tak. Uwielbiam ich relaksujące zapachy, bo prostu jest to dla mnie domowe SPA. Olejek decleora i któryś z kremów decleora = olfaktoryczna uczta :) No lubię i już ;)
Zużyłam ich sporo, wymieniając iris z neroli i jeszcze jakąś mieszanką - ja tam nie widzę żadnej różnicy. Mam cerę dojrzała, bezproblemową, bliską normalnej, bez skłonności do zapychania ( choć czasem komuś się to uda :( ). Olejki jej służą, zwłaszcza zimą, czy jesienią...Oczywiście - używam ich jako elementu pielęgnacji, pod krem, a nie dlatego, ze czekam na jakieś cudowne wygładzenie zmarszczek - to nie medycyna estetyczna.
Olejki sa drogie, ale wydajne. Jeden z naprawdę niewielu z ton testowanych przeze mnie kosmetyków - które uważam za warte wysokiej ceny. Nie jakiś Dior czy Chanel - właśnie Decleor :) Oczywiście chętnie kupuję trochę taniej.
Buteleczka i brak kroplomierza mi nie przeszkadzają, nie mam problemu z dawkowaniem. I jakie to przyjemne - robic sobie masaż, czując zapach olejku na rozgrzanej skórze...:) Jeśli robię to rano - to odczekuję, aż serum się trochę wchłonie i mam świadomość, że to jest olejek, nie żel. Może natłuszczać i nabłyszczać.
Uwielbiam te ziołowe zapachy - taki sam olejek, pachnący, jak olej - traci dużo w moich oczach - a takie też testowałam. Nawet teraz walczę z produktem firmy Naturado...Do Decleora to mu daleko...
Podsumowując - jak ktoś szuka dobrej i pachnącej pielęgnacji, a nie liczy na cud i wie, że olej jest olej - to polecam :)

Używam tego produktu od: jakis czas temu

godny polecenia

Choć nie jest to mój przedział wiekowy (w tym roku 30 lat) kupiłam w ramach intensywnej kuracji.
Uwielbiam wszelkie olejki do twarzy, sera oraz skoncentrowane formuły. Ten produkt również przypadł mi do gustu.
Producent zaleca stosować go rano - odpowiednia, czyli niewielka ilość preparatu ładnie się wchłania i współgra z kremem. Makijaż również ładnie się utrzymuje. Zapach nieciekawy, ale to wkońcu olejki eteryczne. Częściej stosowałam ten preparat na noc, zdecydowanie na noc preferuję odżywcze formuły. Skóra po nim jest ultragładka, zmarszczki mimiczne zmnejszone. Produkt bardzo wydajny i uważam, że wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: trzy miesiące

nie zachwycil mnie

Oj, na pewno nie podpisze się obiema rękoma pod poprzednią recenzją. Owszem olejek jest całkiem przyjemny, ale nie jest nadzwyczajny. I wady jakie posiada ( a posiada) równoważą się z zaletami, choć szala przechyla się na korzyść tych drugich :)
Najpierw wady:
Po pierwsze - opakowanie: dlaczego nie ma jakiegoś higienicznego dozownika? Zawsze z buteleczki wylewa mi się zbyt duża ilość serum co mnie wkurza, bo ze względu na konsystencje nie można w jakieś problematyczne miejsce wklepać więcej kosmetyku, bo olejek i tak się nie wchłonie.
Po drugie - oprócz dobrych właściwości natłuszczających nie zauważyłam żadnych przeciwzmarszczkowych (stosuje razem z kremem Triple Action)
Po trzecie- raczej nie nadaje się na poranny pośpiech, bo aplikacja wymaga masażu a tym samym zajmuje trochę czasu. Poza tym latem skóra ( nawet ta sucha) nie lubi natłuszczenia o poranku.
Po czwarte: cena- dość wysoka, ale wynagradza ja wydajność olejku :)
Zalety:
Zapomniałam co to znaczy ściągnięta i przesuszona skóra :)
Po powrocie z pracy masaż z olejkiem z irysa stawia mnie i moja skórę szybko na nogi :)
Moja skóra stała się pełna blasku.

Na razie oceniam olejek na ***, ale mam jeszcze jedną buteleczkę, którą zamierzam stosować w okresie jesienno-zimowym, więc moja ocena może się zmienić na korzyść Decleora :)

edit:
Podwyższam ocenę :)
Zimą serum sprawuje się znakomicie :)
Uwielbiam te olejki :)
Latem są zbyt obciążające.
Niestety, działania przeciwzmarszczkowego nadal nie widzę :(
Używam tego produktu od: ok rok

Doskonały

Używam na dzień pod krem z serii Experience de lAge, Creme Riche Triple Action. Eksperymentalnie ozywałam także pod inne kremy- również działa :)
Pierwszy raz kupiłam olejek do twarzy, jako zmianę po używanych przeze mnie rożnego typu serum. Zakup był naprawdę trafiony i szczerze jestem z niego zadowolona i to nawet bardzo.
Cera jest rozpromieniona, gładka, po prostu idealna, a efekt po widoczny jest już po kilku użyciach.
Bardzo dobrze działa z kremem - wyraźnie przedłuża nawilżenie i odżywienie skóry. Efekt to skora cera w dużo lepszej kondycji, o wiele lepszej niż sie spodziewałam.
Bardzo wydajny.

Stosuje cala serie z balsamem, kremem do twarzy i pod oczy włącznie. Cena całej serii wysoka, ale nie żałuje ani jednej złotówki. Nareszcie odkryłam coś, za co warto zapłacić dużo, bo efekty są wprost proporcjonalne do ceny.