Abeauty, Aeterna, Olive Pits Body Scrub (Peeling do ciała z pestkami oliwek)

Abeauty, Aeterna, Olive Pits Body Scrub (Peeling do ciała z pestkami oliwek)

Peeling z naturalnych składników. Dzięki drobno zmielonym pestkom oliwek delikatnie złuszcza naskórek i przyspiesza regenerację skóry. Nadaje się do każdego typu cery.

Produkt wegański i nietestowany na zwierzętach. Bez parabenów, niklu, wazeliny, parafiny i sztucznych barwników.

w butelce
Struktura
drobnoziarniste
100 – 250ml

Osobiście polecam!

Gdy zdecydowałam się na zakup peelingu z Abeauty, byłam już po testach ich żelu pod prysznic. Przekonana o jego jakości postanowiłam sprawdzić również peeling.

Powód poszukiwań był prosty - inne produkty często podrażniały moją suchą i delikatną skórę. Szukałam więc drobnego i delikatnego peelingu. Podczas poszukiwań i wyboru dużą rolę odegrały również naturalne składniki, z których stworzony został peeling. Nie będę ukrywać, że przed pierwszy użyciem miałam pewne obawy. Pozbyłam ich się jednak bardzo szybko - peeling faktycznie jest delikatny, a mimo wszystko bardzo sprawnie złuszcza naskórek. Zapach nie drażni nozdrzy, co również jest dla mnie bardzo ważne. Aktualnie jestem w trakcie używania drugiego opakowania. Zdecydowanie polecam ten produkt!