Bartpol, Api - Gold, Propolisowy krem dermokosmetyczny

Bartpol, Api - Gold, Propolisowy krem dermokosmetyczny

Krem intensywnie regeneruje i odżywia. W kremie zastosowano naturalny, biologicznie czynny składnik propolis, który ma silne działanie regenerujące i odżywiające komórki skóry, opóźniając procesy jej starzenia. Obecność propolisu warunkuje silne działanie regenerujące na komórki skóry, przyspieszając jej odnowę. Propolis stanowi naturalny filtr ochronny, który powstrzymując działanie promieni UV chroni skórę przed ich szkodliwym działaniem. Skóra twarzy i szyi po zastosowaniu kremu nabiera świeżego kolorytu, jest gładka i elastyczna. Krem przeznaczony jest do całodobowej pielęgnacji skóry twarzy i szyi. Polecany dla każdego typu skóry, szczególnie dla osób ze skórą skłonną do wyprysków i zmarszczek a także zniszczoną przez nadmierne opalanie. Osoby uczulone na produkty pszczele nie powinny stosować.
Nie testowany na zwierzętach. Nie zawiera sztucznych barwników i konserwantów.

<50ml
uniwersalne
nawilżające, regenerujące
w słoiczku
Struktura
bogate
krem

idealny do cery wrazliwej

żaden inny krem nie potrafił tak szybko poprawić stanu mojej cery.
-nawilża,
-odżywia,
-regeneruje,
-koi podrażnienia
-nie powoduje skutków ubocznych typu:zapchane pory,pieczenie, swędzenie,puchnięcie skóry
-już po kilku zastosowaniach cera jest gładsza i wygląda na młodszą
jedyna wada to to, ze trzeba przechowywać w lodówce,bo ponoć nie zawiera konserwantów i może się zepsuć i rozwarstwić.

Używam tego produktu od:2lat
Ilość zużytych opakowań:2,zdradzałam go,ale skruszona znowu wracam.

uniwersalny i bardzo dobry

Gdy kupowałam ten krem miałam wątpliwości czy tak szerokie spektrum działania jak obiecuje producent jest faktycznie możliwe. Teraz juz wątpliwości nie mam. Moja mama używa go na noc i jest zachwycona jego lekką konsystencją i toważyszącymi temu własciwościami nawilżająco - natłuszczającymi. Mój nastoletni brat leczy nim krostki na twarzy a ja leczę nim podrażnienia po kapielach słonecznych i solarium. Niezwykły specyfik. To pewnie zasługa natury i pszczółek.

Używam tego produktu od: prawie 1 roku