Avon, Tonik regulująco-matujący

Avon, Tonik regulująco-matujący

Tonik o dwufazowej formule: wodny roztwór alkoholu w połączeniu z pudrem kontroluje wydzielanie tłuszczu przez skórę. Matuje miejsca zbyt świecące, wchłania nadmiar tłuszczu i ściąga pory. Zawiera wyciągi z morwy i bluszczu oraz liposomy z przeciwutleniaczami.

Cena: 23,90 zł

Średniak:/

Skusiłam się bo miał matowic cerę i pomagać w likwidacji pryszczy, wysuszać czy coś?? Zawierał chyba jakiś puder nawet, on tak osadzał się na spodzie, pamiętam:) Jednak wspominam go nienajgorzej, bo pamiętam że jakby leciutko matowił, cera mi się troszkę poprawiła, nie zancznie ale troszkę (wciąż nie odkryłam niczego co by na moją tłustą, trądzikową zadziałało spektakularnie:() Dlatego trzy mocne gwiazdki:) Bo efekty za malutkie na 4, ale jednak były;)

nie matuje

Tonik jest dosyć przeciętny, uczucie odświeżenia jest takie sobie. Zawiera talk, ale jego działania matującego jakoś nie widać. Można kupić, tonik jak tonik. Byle się za dużo po nim nie spodziewać ;)

porażka

Bardzo podrażnia, wręcz szczypie przy przecieraniu nim twarzy dzięki niemałej zawartości alkoholu. Wysusza, pozostawia nieprzyjemne uczucie ściągnięcia, nie matowi ani przez chwileczkę. Jestem ciekawa co niby miałby regulować, bo moja skóra się po nim strasznie przetłuszczała. A do tego ten puder- zwykły talk, tylko niby po co?? Efekt matowienia jest żaden, a kto przy zdrowrych zmysłach chce wraz z tonikiem aplikować sobie talk, który tylko zanieczyszcza cerę? Ten tonik to totalny niewypał avonu.
* za zapach, ale nie o to tu chodzi przecież :(

ilość zużytych opakowań: 1 niecałe- stoi i się kurzy.

Paskudztwo

wysusza ,podrażnia , matowienie zapenia-ale bardziej jest to spowodowane wysuszeniem skóry , strasznie mocny-wręcz nienaturalnie-to chyba przez ogromne ilości akoholu.użyłam go z dwa razy i wylądował w koszu.

Nawet nawet

Miałam ten tonik już dość dawno. I mam co do niego mieszane uczucia. Mam cerę mieszaną i mam z nią dość sporo problemów. A fakt że w jego składzie jest alkohol nie nastroił mnie entuzjastycznie do niego. Ale postanowiłam spróbować. Więc jego zalety to: ładne opakowanie, miły zapach, nie stwarzał lepiącej powłoki na mojej buzi, po nim naprawdę miałam mniej krostek, też troszkę matował. A wadą jest przede wszytkim to że w jego składzie jest alkohol,choć szczerze mówiąc nawet nie dawał się zbytnio we znaki.

Totalna beznadzieja....

Miałam go dawno temu. To było moje pirwsze i na pewno ostatnie opakowanie. Tonik wysuszył moją wrażliwą skórę, w dodatku po zastosowaniu skóra twarzy piekła. Uważam że ma on za dużo alkoholu i tym podobnych chemikaliów.
Od roku używam tylko i wyłącznie lotionu z AVENE, który jest moim faworytem nr 1 (nawilża moją buzkę a przy tym dokładnie oczyszcza makijaż)i żadnych toników więcej!

Taki sobie.

Zachęciło mnie to,że był matujący rzeczywiście tak było ale na krótko pozatym chyba miał za dużo alkoholu bo po przetarciu nim twarz czułam,że ją podrażnia mimo,że mam cerę mieszaną.I bardzo szczypał.

ok,choć...

Jest...niezły.Matuje buzię,ale tylko na jakies dwie ,trzy godziny.Jetsem dość zadowolona,gdyż nie podraznił mi skóry jak wiele toników tego rodzaju...

Nie, nie nie!

Zaobserwowałam dziwne działanie. Tonik z jednej strony trochę wyszuszył mi cerę, ale z drugiej pobudził wydzielanie sebum. Nie wiem jak to możliwe, może ją odwodnił po prostu, a "tłustość" została. Zero matowania, a przecież o to miało chodzić! Zawartość dość dużej butelki wylądowała w umywalce!

pomyłka

Nie przejawiam awersji do toników alkoholowych, wręcz przeciwnie, raczej zawsze dysponuję takowym na podorędziu. Ale tym razem coś jest nie tak.Wprawdzie tonik nie podrażnia mojej skóry, ale za sprawą któregoś ze składników, wkrótce po użyciu, moja cera zaczyna wzmożenie produkować sebum... To nie o to chodziło!Efektem jest obficie świecąca twarz. Zużywam na noc (nie każdą..)i przemykam się chyłkiem do łóżka.

porażka

skusiło mnie duże opakowanie-200ml za niedużą cenę w sumie nigdy nie używałam toników alkoholowych-mam cerę mieszaną-i dobrze robiłam.Używałam tylko do litery T a i tak skóra z noska zaczęła mi schodzić miałam uczucie wypalania skóry a i tak dalej się ona świeciła.Wywaliłam go do kosza i stanowczo odradzam...

jest ok

nie jest aż tak tragicznie. Kosmetyk, to prawda, do niepolecany do cery wrażliwej czy tylko mieszanej, ale z tłustą (jak moja) daje sobie radę dobrze. Pierwszy tonik który aż tak wpłynął na wydzielanie sebum i zmiejszenie porów, więc jestem z niego zadowolona, choć faktycznie jest mocny.