Avon, Naturals, Balsam do ciała `Koszyk borówek`

Avon, Naturals, Balsam do ciała `Koszyk borówek`

Delikatny balsam do ciała, który pięknie pachnie owocami. Smakowity. Dobrze sie wchłania i jest wydajny, zapach utrzymuje się długo, choć na początku jest nieco zbyt intensywny. Razem z żelem pod prysznic - mniodzio :) Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.

OK

Swietnie nawilza i dobrze się wchłania. Zapach trochę duszący , ale mojemu chłopakowi się podobał. Stosowałam go razem z mgiełką zapachową z tej serii.
Opakowanie raczej przeciętne.

Używam tego produktu 4lata temu

przeciętny...

Balsam taki sobie, nie wiele działa. Ale chociaż ładne pachnie. Średni zupełnie. W promocji można spróbować. Znam lepsze za tę cenę.

Zbyt lakoniczne uzasadnienie... hmm... nie bardzo wiem co tu uzasadniać. Wodniste różowe, balsamopodobne. Teraz może wystarczy. :)

Używałam tego produktu: kiedyś

*****

Jako że jestem sentymentalna, przeglądając ten dział nie mogłam się powstrzymać od wyrażenia swojej opini.
To był pierwszy balsam jaki zaczęłam uważać. Gęsty, pachnący, świetnie nawilżał, ale przez wzgląd na inne balsamy, odstawiłam go. Niedawno znalazłam w czeluściach szafki, ale boje się używać, bo ma już ze 4 lata ;] . A szkoda.....

Ilość zużytych opakowań: pół jednego

nieee

Używałam go tylko dlatego, że wygrałam jedno opakowanie w konkursie organizowanym przez pewną krakowską rozgłośnię radiową... I tyle dobrego o nim... Zapach okropny, robiło mi się niedobrze, kleista konsystencja, która wcale nie nawilżała.

nie lubię go i już

Jak dla mnie:
- zdecydowanie za rzadki;
- za słabo nawilża choć nie najgorzej;
- klei się;
- ma zbyt nachalny sztuczny zapach.

Ogólnie nie polubiłam go i już nie kupię żadnego balsamu Avon, bo wszystkie są podobne.

Wolne żarty

Miałam "przyjemność" go użyc i w sumie jest jak większośc balsamów z Avonu - tu powinny paść niecenzuralne zwroty, a więc tak :
-okropna lejąca konsystencja
-strasznie chemiczny zapach
-zero efektów, bo mnie napewno nie zadawalają
-cena kosmiczna jak za takie działanie
Odpada w przedbiegach...

Zaskakująco dobry

Genralnie nie przepadam za kosmetykami Avonu, ale balsamy co ciała zawsze mieli najlepsze ze wszystkiego (ponoć od tego zaczynali). Ten balsam kupiłam dlatego, że koleżanka jako konsultantka Avonu udostępnia mi regularnie ofertę specjalną dla konsultantek, składającą się zazwyczaj z wycofywanych produktów. Kupiłam ten balsam i przestał się biedak w szafce dość długo. Przypomniałam sobie o nim jak mi się zaczęła przesuszać okropnie skóra z powodu zimy i musiałam znaleźć coś do ciała na dzień, bo zwykle używam balsamów tylko wieczorem. I tu bardzo pozytywne zaskoczenie: balsam bardzo dobrze się wchłania, dobrze nawilża skórę. Mocno pachnie, ale zapach nie jest zbyt trwały i nie koliduje z używanymi jednocześnie perfumami (aktualnie Celine). Nie jest zbyt wydajny, zapewne z powodu lejącej konsystencji. Słowem: uważam, że to bardzo dobry produkt i rzeczywiście szkoda, że już nie można go kupić.

POLECAM !!

Skąd tyle negatywnych opini ? Ja mam skóre bardzo suchą i mi ten balsam odpowiada. Slicznie pachnie i nawilża. Szkoda że nie ma go już tak długo :(
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ... tylko 1 :( dawno
Recenzja: ...

ujdzie

konsystencje ma troche zbyt wodnistą-wole gestsze balsamy,zapach przyjemny,z nawilżeniem tak sobie,dla mnie ok,ale b.suchej skórze raczej nie pomoże.Jest dosc wydajny.Ot taki lekki balsamik,krzywdy chyba nie zrobi... :)

nie dla suchej skory

Bardzo lubie ten zapach, ale to oczywiscie rzecz gustu. Jednak ogolnie balsamy z serii Naturals nie nawilzaja prawie w ogole. Dla cery normalnej powininny byc odpowiednie, albo mozna je uzyc przed wyjsciem zeby skora fajnie pachniala. Jednak jesli ktos mysli o odnowieniu suchej skory to ten balsam nie jest dla niego.

Ładny ale nie rewelacyjny

Balsam ten jest bardzo podobny do innych tego rodzaju z Avonu (migdal, lilia i chyba cośtam jeszcze :) różni się jedynie zapachem.
* Zapach jest w porządku, jest nawet ładny, choć nie powiem, że cudny... faktycznie czuć minimalną nutkę 'chemii' ale tylko minimalną...
* Konsystencja lekka, leista, właśnie taka, jaką lubię, szybko się wchłania;
* Cena po promocji bardzo przystępna;
Zużyłam jedno całe opakowanie, ale myślę, że zbyt szybko do niego nei wrócę, jeśli w ogole... poszukam czegoś ciekawszego :)

miły

Używa go moja mama, wraz z żelem pod prysznic. Jej bardzo odpowiada, bo ciągle zamawia (ma normalną skórę). Balsam bardzo ładnie pachnie, na skórze zapach ten nie jest nachalny czy drażniący. Opakowanie ma bardzo fajne, podoba mi się. Jednak balsam ten, jak większość z Avonu, nie nawilża zbyt dobrze. Dla posiadaczek niewymagających powłok powinien być bardzo dobry. Na suchej skórze na dłuższą metę raczej się nie sprawdzi.