AA, Przeciwzmarszczkowa, Krem matująco-koloryzujący

AA, Przeciwzmarszczkowa, Krem matująco-koloryzujący

Beztłuszczowy preparat o potrójnym działaniu:
Matuje w sposób szybki i długotrwały. Zawarte w kremie specjalne mikrogranulki absorbujące pochłaniają z powierzchni skóry nadmiar sebum, zapobiegając w ten sposób jej błyszczeniu.
Nawilża głęboko i intensywnie suche partie skóry. Czynnik głęboko nawilżający poprawia w sposób istotny zdolność wiązania wody przez skórę, zapewniając efekt wygładzenia i uelastycznienia skóry.
Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia skóry (d-pantenol i wyciąg z oczaru wirginijskiego). Zastosowany w kremie naturalny pigment nadaje skórze łagodny, naturalny koloryt. Regularne używanie kremu sprawia, że skóra staje się gładka i trwale nawilżona, a problemy z tłustą cerą zmniejszają się.

Matuje, ale...

zero koloryzacji. Matuje bosko, jest delikatniejszy od swojego krewniaka - kremu matującego z serii pomarańczowej. Nie wysusza, nie ściąga skóry. Jednak na tym kończą się zalety. Przy grubszej warstwie natychmiast się wałkuje, nie bardzo nadaje się pod makijaż. Generalnie mam mieszane uczucia, dlatego tylko trzy *

jestem za a nawet preciw

Jak go tu ocenić? Jestem w kropce. Matuje PERFEKCYJNIE. Tylko krem AA (ten i ten z serii pomarańczowej) naprawdę matują moją tłustą paszczę. Efekt na kilka godzin murowany niezaleznie od tego, czy mam na sobie sam krem, czy na to jeszcze podkład. Jest baaaardzo wydajny, dobrze się nakłada i szybko wchłania. Poprawił wygląd mojej twarzy i rzeczywiście zmnniejszyły się problemy trądzikowe. Natomiast zupełnie nie nawilża (wbrew zapewnieniom producenta, że posiada kompleks silnie nawilżający). Wprost przeciwnie, nawet jakby wysusza i nakładanie kremu nawilżającego na noc staje się konieczne. Nałożony w większej ilości wałkuje sie na twarzy, więc trzeba go dozować bardzo oszczędnie. To dobrze, bo w małej ilości równie dobrze matuje, a wolniej się skończy. Krem ma niestety jeden bardzo istotny minus. Kompletnie nie nadaje się pod podkład. Przy rozprowadzaniu podkładu (ja próbowałam na Viperze i Maybelline) przepięknie schodzi z twarzy. Wałkuje się razem z podkładem aż miło :( Mi ostatecznie nie przeszkadza to w jakimś większym stopniu, po prostu strząsam paprochy i wio. Ale podkład da się nałożyć na krem (choć nie uniknie się rolowania) tylko w maleńkich ilościach. W większych tworzą się paskudne smugi, bo specyfik "zastyga" na kremie dużo szybciej niz na samej skórze, przez co nie można go odpowiednio rozprowadzić (albo ja nie umiem). Hypoalergiczna kompozycja zapachowa kremu przypomina mi jogurt karmelowy :D Nieła, ale ja bym się bez niej obeszła. A, no i jeszcze jedno. Krem nawet w najmniejszym stopniu nie koloryzuje! Ja nie zauważyłam żadnej różnicy w wyglądzie. Owszem, jak zmywam tonikiem twarz, to na waciku pozostaje "kolorek" kremu, ale na twarzy koloryzowanie nie jest w ogóle widoczne. Ważna zaleta: nie uczulił mnie (a mnie ostatnio różne kremy uczulały i tu AA sprawdza się na bank, mogę kupować w ciemno - zero uczuleń).Podsumowując: tym, którym rolowanie się podkładu nie przeszkadza i posiadaczkom cery super tłustej (jak moja) krem polecam. Naprawdę warto. Dla cery mieszanej stanowczo za silny. Myślę, że znowu go kupię, bo matowanie w dzień jest mi niezbędne, a na noc mam krem nawilżający i wszystko gra.

bardzo dobry...

A dla mnie ten kremik jest bardzo dobry. Ładnie matuje skórę, przynajmniej na kilka godzin, nie wysusza jej (jak większość kremów matujących). Skóra faktycznie nabiera ładnego odcienia, a może nie tyle odcienia, ale jej koloryt wyrównuje się. Poza tym krem wygładza drobne zmarszczki i to widać. Twarz po tym kremiku po prostu milej wygląda (gdy patrzę do lustra to się sama sobie podobam). Więc dla mnie jest bardzo dobrym kremem, jak chyba większość z AA. Jedyne co skrytykuję to trochę nieprzyjemny zapach i konsystencja tuż po użyciu - jest trochę nieprzyjemna i staram się nie maznąć kremem po ustach, ale po parunastu minutach tego uczucia już nie ma.

paskudztwo

Jedna z moich licznych porażek w poszukiwaniu kremu matującego. Matuje, owszem, ale kosztem pokrycia twarzy niemiłą warstwą (jest jakby tłusta, chociaż nie błyszczy się); po nałożeniu podkładu twarz się "dusi". Ma nawilżać, ale robi to moim zdaniem bardzo słabo, do tego nieprzyjemnie pachnie.