Avon, Foot Works, Heel Softening Cream (Zmiękczający krem do pięt)

Avon, Foot Works, Heel Softening Cream (Zmiękczający krem do pięt)

Krem zmiękczająco - nawilżający z dodatkiem antybakteryjnego olejku laurowego, do pielęgnacji suchej skóry pięt. Regularnie stosowany sprawi, ze skóra będzie zawsze miękka i gładka.
- zmiękcza i nawilża sucha skórę na piętach
- zawiera oleje roślinne działające wygładzająco i antyseptyczny olejek laurowy

Przynosił efekty przy dłuższym stosowaniu

Krem kupiłam za namowa kolezanki. Musze stwiedzic, ze dziala, ale na efekty trzeba poczekac!

+ szybko sie wchlania
+ latwo go rozprowadzic na pietach
+ zostawia powloczke ochronna
+ ma przyjemny zapach
+ jest wydajny
+ tani, czesto w promocjach

- dlugi czas oczekiwania na efekty
- niedosteony w katalogu od dluzszego czasu, ale jego nowa wersja dziala tak samo

Używam tego produktu od: kilkunastu miesięcy

Rewelacyjny krem do stóp!

Kiedyś gdy byłam nastolatką kupiłam krem do stóp (nie ten, z innej firmy), którego później przez kilka lat nie mogłam zmęczyć, bo jakoś tak nie po drodze mi było do niego... Uważałam, że stosowanie kremu do stóp jest nieprzyjemne i w zasadzie zbędne, ot taka fanaberia.
Do czasu aż zaczęłam pracę w Avonie i od wielu klientek-Konsultantek słyszałam, że ten krem jest świetny. No cóż, postanowiłam wypróbować.... Od tej pory po prostu nie wyobrażam sobie dnia bez posmarowanie stóp tym kremem. Wbrew nazwie stosuję krem na całe stopy, nie tylko na pięty ;)

Plusy:
- przede wszystkim rewelacyjnie nawilża skórę stóp - kocham ten efekt, skóra jest tak mięciutka i tak dobrze nawilżona, a stopy wyglądają pięknie, widać, że są zadbane
- cudownie się rozprowadza - konsystencja jest kremowa, łatwo się nakłada to cudo
- zostawia na skórze delikatną warstewkę ochronną - nie przeszkadza mi to, bo używam tego kremu nakładając go po prysznicu grubą warstwą na stopy i zakładam skarpetki
- zapach przyjemny
- ładne opakowania - często zdarzają się opakowania limitowane - wiosenne, świąteczne, walentynkowe - fajnie mieć taki kosmetyk.

Minusów nie widzę.
Cena w katalogu w promocji to ok. 6,99 zł za tubkę o pojemności 75 ml. Zdarzają się też opakowania o większej pojemności.

Tylko co ten krem robi w tej kategorii? Przecież jest cały czas w sprzedaży.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka-kilkanaście opakowań

Dobry

Kremik używam ok 2 razy w miesiącu, nakładam grubą warstwę, owijam folią, na to skarpetki i lulu :D
Rano stopy są w duużo lepszym stanie, miększe, nawilżone. Produnkt idealny dla stóp takich jak moje- niezadbanych, zrogowaciałych i z odciskami. Gdyby chciało mi się go używać przynajmniej raz w tyg to moje stopy był by w dużo lepszym stanie. :)

Używam tego produktu od: 4 msc
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Nie robi prawie nic.

To kolejny produkt Avonu, na którym się zawiodłam. Krem trochę nawilża, ale nie jest to jakieś spektakularne nawilżenie. Wręcz miałam po nim jakieś odstające kawałki suchej skóry na piętach, co mi się wcześniej rzadko zdarzało. Z przesuszonymi piętami sobie nie poradził, nie odżywił, nie poprawił ich stanu. Jak dla mnie niewypał.

Ilość zużytych opakowań: 75 ml

bardzo dobry

Ten krem jest bardzo dobry - świetnie nawilża skórę stóp, faktycznie ją zmiękcza, wygładza. Cena nie jest wygórowana, opakowanie wygodne, funkcjonalne. Przy problemie pękających stóp pomaga temu zapobiegać. Kremik jest bardzo wydajny i muszę przyznać, że często do niego wracam. Jedyne co bym poprawiła w tym kosmetyku to zapach, reszta na 4 z plusem :) Polecam!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: około 8 opak. o pojemności 75ml

DOBRY

Bardzo dobrze nawilża stopy, pozostawia je gładsze i przyjemniejsze w dotyku.
Produkt dość szybko się wchłania, jest wydajny.
Zapach nie jest drażniący.
Cena kremu jak najbardziej przystępna.
Polecam.

Nie jest to rewelacja, ale pewnie będę wracała

Szukam od dłuższego czasu dobrego kremu do suchych stóp. Moje wymagają sporej ochrony, bo dużo chodzę po górach. Często są zatem przemęczone, skóra grubieje itd.

Próbowałam kremów dużo droższych i tańszych. Niektóre musiałam wyrzucić od razu do koszta, bo czułam jakbym rozsmarowywała je na powierzchni skóry a nie wsmarowywała w nią.

Ten kremik ma przyjemną konsystencję, miły zapach. Nie muszę czekać jakoś długo aż się wchłonie. Od pierwszego maźnięcia czuję, że skóra jest lekko zmiękczona. Po chwili to super uczucie wprawdzie znika, ale i tak jest lepiej niż przed zastosowaniem kremu. Pewnie będę szukała dalej, ale do czasu aż nie znajdę swojego KWC w tej kategorii- pewnie będę do tego kremu wracała.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Najlepszy jaki miałam

Ja ze stopami nigdy nie miałam problemów więc nie kupowałam ich dużo, aż do tych wakacji. Nie wiem co się stało z moimi piętami ale czym częściej je ścieram tym bardziej skóra narasta. Nie wyglądają aż tak tragicznie ale nie jest to stan który mi się podoba. Ale nie o tym.
Krem z tymi moimi piętami poradził sobie dość dobrze, właściwie to rzeczywiście są miękkie ale tą twardszą skórę niestety da się jeszcze wyczuć. Póki co to jest najlepszy krem do stóp jaki miałam, mam nadzieje jednak że znajdę lepszy. W tej cenie, naprawdę warto.
A co do moich pięt, to chyba muszę się ukłonić do jakieś kosmetyczki, niech zrobi mi z nimi dawny porządek :)

Używam tego produktu od: Tygodnia
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

nie dał rady

Niestety bardziej natłuścił niż poprawił skórę na moich piętach.
Minusy:
- czas wchłaniania
- bardzoooo tłusty
- słabo działa na popękania
Plusy:
- wydajny

Używam tego produktu od: 6 mieisący
Ilość zużytych opakowań: 1/5 tuby

nie dla mocno zniszczonych pięt

Nie dałam rady zużyć tej tuby nawet przez 3 lata terminu ważności :P

Biały krem bezzapachowy o gęstej konsystencji.
Samarowałam nim całe stopy, ale miałam wrażenie że pięty i inne miejsca z twardszym naskórkiem bardziej natłuszczał niż zmiękczał. Używam regularnie pumeksu i tarki, codziennie przed snem smaruję stopy, więc nie mam wymagających pięt, a krem mimo wszystko sobie za dobrze nie radził.
Do tego dość długo się wchłaniał i nawet po założeniu skarpetek stopy się ślizgały. Czasem po użyciu pociły mi się stopy.

Generalnie jakoś nie polubiłam go..

Używam tego produktu od: 2009
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe opakowanie

Fatalny

Niestety chyba nie mogę powiedzieć o tym kremie nic pozytywnego...Jedyny mini plusik to to,że jest dość wydajny.

Minusy:

- krem mega długo schnie. A jak już niby wyschnie to i tak ma się odczucie lepkości skóry, co nie jest przyjemne.

- zmiękczenie jest słabe, dużo lepiej sobie z tym radzi maska lawendowa tej samej firmy

- zapach mi zupełnie nie podchodzi:/

Zniechęcam do zakupu, można znaleźć tańsze kremy o znacznie lepszym działaniu.

Ilość zużytych opakowań: jedno,którego chyba nigdy nie skończę

Nie dla mnie

Mnie nie pomógł. Owszem, mam wyjątkowo trudne w pielęgnacji pięty, ale on tylko lekko je zmiękczał. Były nawilżone, konsystencja jest fajna, zapach nienachalny i niczego sobie, ale tubka bardzo szybko mi się skończyła jako, że musiałam nakładać bardzo duże porcja produktu.
Przerzuciłam się na krem do stóp z silikonem z tej samej linii- o niebo lepsze działanie.