Avon, Naturals, Nawilżający krem do rąk z mniszkiem lekarskim

Avon, Naturals, Nawilżający krem do rąk z mniszkiem lekarskim

Krem intensywnie nawilża dłonie. Producent nie podał innych właściwości. Zwykły kremik.

Najlepszy krem Avonu.

Uwielbiałam jego zapach.
Jak świeżo skoszona trawa późną wiosną!
Do tego fajnie się wchłaniał, nawilżał i zapach też jakiś czas się na skórze utrzymywał.
Naprawdę mam wrażenie, że Avon wycofał swoje najlepsze kosmetyki.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 7-8 lat temu

Supcio

Super kosmetyk za super kaskę.Niskie ceny to jest to.Mało kto wie o tym kremiku a szkoda,bo krem jest bardzo oryginalny.Szybko wsiąka,odżywia dłonie sa miękkie i gładkie jak dłonie dzieciątka.

ZAPACH REWELACYJNY-JAK ŚWIEŻO SKOSZONA TRAWA.
SZKODA,ŻE WYCOFALI GO Z KATALOGU.
NIGDY NIE SPOTKAŁAM TEGO ZAPACHU W KOSMETYKACH.DLA MNIE REWELACJA!!!!!!!!!!

średni

Jest to krem raczej dla bezproblemowych dłoni. Lekko tylko natłuszcza i nie ma co się po nim spodziewać spektakularnych efektów. Pięknie pachnie mniszkiem lekarskim, ma przez to na mnie działanie odprężające :) szybko się wchłania.
Idealny do szybkiego stosowania w trakcie dnia (ja używam go w pracy)

przyzwoity

Dla mnie największą zaletą jest zapach: trawiasto-swieży.Sam krem dobrze nawilża, ale lepiej sprawuje się w cieplejszych porach roku, na zimę jest za słaby.Mógłby lepiej się wchłaniać...dosyć długo pozostawia na skórze tłustawą powłokę, co nie wszystkim może odpowiadać.

Nie nie nie

Nieprzyjemnie pachnie. Jest ciężki - wchłania się przeciętnie szybko. Pozostawia po sobie film. nawilża krótkofalowo - przy regularnym stosowaniu dłonie są równie suche, albo nawet bardziej, niż z czymkolwiek innym. Cholernie wydajny - bo nieprzyjemny.
Jednym słowem - skończone badziewie.

Bez odbioru

ilość zużytych opakowań: dobijam pierwsze

Dobry śmierdziuch :P

Strasznie śmierdzi, ale to jego jedyna wada :) ładnie sie wchłania, jest niedrogi, ma lekką konsystencję. Gdyby zapach był mniej intensywny byłby to KWC, a tak tylko 4 gwiazdki :) Zużyłam około 3 opakowań, raczej jesczze do niego wrócę.

Superlight

Poprawny kremik o ładnym zapachu. Szybko sie wchlania jakostam nawilza, ale ogolnie nic specjalnego. Raczej dla osob bez problemow ze skora dloni. Lubie go uzywac latem, bo jest taki lightowy i przez to odpowiedni na te pore roku.

słabo nawilża

Konzystencja średnio gęsta. Łatwo się rozprowadza, wchłania się szybko (ale nie można go nałożyć w zbyt dużej ilości), ale pozostawia tłustą powłokę.
Zapach trawiasty- nie podoba mi się.
Niestety jest za słaby - ręce pozostają szorstkie.

za tłusty

Według mnie na krem do rąk się nie nadaje, bo jest za tłusty. Zapach to kwestia gustu, mnie akurat niezbyt się podobał. Zużyłam go na noc do stóp.

Zuzyłam 2 opakowania, jedno kupiłam a drugim zostałam "uszczęśliwiona"

zwykły

Pachnie ziołowo, przypomina zapach skoszonej trawy. Łatwo sie wchłania ale zostawia trochę lepką powłoczkę na skórze. Taki sobie kremik :)

trawa na dłoniach!

dobra rzecz dla ludzi o niezbyt szorstkich dłoniach:) pięknie pachnie, wydajny, na początku wydaje się na ręku tłusty, po chwili się wchłania i jest wszyastko oki! Naprawdę ma bardzo ładny zapach koszonej trawy mniam!

raczej nie...

Na poczatku sie zachwycilam przepieknym zapachem. JEst taki swiezy, trawiasty. Kremy do rak zwykle maja delikatne zapaszki a ten pachnie niemalze jak perfumy :) Ale... :( Kremik jest bardzo tlusty, pozostawia na dloniech film, ktory nie chce sie wchlonac... no ale to jeszcze nie jest najgorsze - najwieksza jego wada jest to, ze WYSUSZA! plusik za zapach i ladne opakowanie... ale wlasciwosci pielegnacujnych nie stwierdzono :D