Thalgo, Soin Du Corps, Thalgogive Refining Serum (Aktywne serum wyszczuplające)

Thalgo, Soin Du Corps, Thalgogive Refining Serum (Aktywne serum wyszczuplające)

Kuracja uderzeniowa na uporczywe złogi tkanki tłuszczowej. Serum wyszczuplające Thalgogive łączy silnie działające składniki liporedukujące ze składnikiem ograniczającym odkładanie cukrów, co pozwala uniknąć zwłóknień komórek tłuszczowych. Wysmukla sylwetkę i poprawia wygląd "skórki pomarańczowej". Ma natychmiastowe i przedłużone działanie ułatwijące zmniejszenie grubości tkanki tłuszczowej. Zapobiega twardnieniu włókien, ułatwia usuwanie zalegającej wody. Redukuje tkankę tłuszczową. Żel ma lekką konsystencję, nie jest tłusty, nie zawiera alkoholu. Prosty i szyki w nakładaniu, idealnie się wchłania.

Czułam, że działa!!

Chyba jako jedyny preparat o działaniu wyszczuplającym zrobił na mnie wrażenie. Już po tygodniu dało sie odczuć aksamitnie gładką skórkę, nawet peelingu nie musiałam robić;) (zasługa BHA) Używałam go stosując domowe ćwiczenia (wyginanie na dywanie:D), co przyniosło świetny efekt - bez problemu zmieściłam się w przykuse spodnie. Efekt po ok 6 tygodniach regularnego smarowania i ćwiczeń. Musiałam się wziąść za siebie, kiedy zaczęlo mi się wylewać tu i ówdzie:) Na prawdę czułam dużą pomoc tego specyfiku. Łatwiej było się pozbyć tłuszczyku, który miałam wrażenie był jakby zwłókniony, taki jakiś... ;) Potem pupka stała sie miętka i miła w dotyku :D, równa i zwarta.
Nie wierzę w działanie kosmetyków wyszczuplających bez dodatkowego własnego wkładu w postaci aktywności ruchowej, ale ten zdecydowanie mnie zaskoczył! No może ewentualnie przy zapobieganiu "nawrotom". Ten jednak jest trochę za drogi na stosowanie długoterminowe i nawet nie wskazane na zawartość liposomów.
Właśnie przymierzam się do zakupu kolejnego, bo trochę obrosłam tu i ówdzie:) Mam nadzieję, że sie nie uodporniłam :/
Aha, moja poprzedniczka ostro przepłaciła dając ok 400zł za komplecik z kremem. Exellance to się chyba zwało? Warte góra 230zł!!

Tragedia

Specyfik jest koszmarnie drogi. Zakupiłam wraz z kremem. Zapłaciłam niemal 400 zł! Efekt żaden! Serum z kremem poleciało do szuflady z napisem "niechciane kosmetyki" a ja zaczełam chodzić na areobic! Przestałam wierzyć w cudowne kremy.

bardzo dobry ale drogi

Bardzo podoba mi się ten żel.Ładnie pachnie, szybko się wchłania, zaraz po zastosowaniu czuję jak skóra się napina. Nie zostawia lepkiej warstwy.Miałby 5 gwiazdek gdyby nie cena, bardzo drogi - a przecież walka z cellulitem trwa wiecznie.