hi hybrid, Blok polerski 180

hi hybrid, Blok polerski 180

To Twój najlepszy przyjaciel, gdy masz w planach zmatowić swoje paznokcie! Blok polerski do paznokci hi hybrid jest czterostronny i poręczny, dzięki czemu jego użytkowanie jest bardzo komfortowe i precyzyjne. Doskonale wygładza nierówności płytki paznokcia. Wybierz go, gdy chcesz mieć pewność, że Twoje paznokcie są właściwie przygotowane do przyjęcia na swoją powierzchnię bazy hi, a później mocy koloru lakieru hybrydowego hi!

Idealnie drobnoziarnista powierzchnia to efekt finalny procesu tworzenia najlepszego bloku polerskiego dla Twoich paznokci. Sprawdź go – jesteśmy pewni, że spełni Twoje oczekiwania :)

pilniki

ok

Bloczek jest bardzo poręczny i dla domowego użytku bardzo dobry. Jedyną wadą jest to że bardzo szybko się tępi i właściwie trudno określić kiedy nastąpi koniec. Miałam 2 te bloczki jeden zużyłam po 5 turach paznokciowych, a 2 po 3 turach- strasznie szybko w stosunku do Clavier (którego używałam z rok). Matowienie jest ok i fajnie przygotowuje pod żel czy hybrydę, napewno sprawdzi się osobom które bardzo okazyjnie robią paznokcie a nie tak jak ja co 3 tygodnie.

Do użytku domowego wystarczający

Bloczek polerski Hi Hybrid kupiłam głównie pod kątem domowego manicure hybrydowego. Do zakupu zachęciła mnie także korzystna cena.

Produkt ma nieskomplikowany design, jest ozdobiony kolorem różowym i logo marki, ładnie się prezentuje w kosmetyczce i łatwo go zlokalizować.
Bloczek idealnie nadaje się do matowienia płytki paznokcia, co jest niezbędnym zabiegiem przed przystąpieniem do nakładania hybrydy. Matowi płytkę, jednocześnie wygładzając jej powierzchnię i niwelując ewentualne nierówności. Robi to w sposób delikatny -nawet przy mocniejszym nacisku bloczku, jego struktura nie podrażnia paznokcia. Do bardziej zaawansowanych nierówności nie sprawdzi się, właśnie ze względu na swoją delikatność.
Bloczek radzi sobie zarówno na paznokciach u dłoni, jak i stóp.

Moim zdaniem bloczek jest dość wydajny, nie ściera się w moment, choć taki produkt i tak wymienia się dość często ze względu na higienę.
Uważam, iż produkt idealnie nadaje się do codziennego użytku domowego dla paznokci, które są z natury dość gładkie. Jak już wyżej wspominałam -przez swoją subtelność nie poradzi sobie z mocno powichrowaną płytką.
Mimo wszystko uważam, że można dać mu szansę.

Ciut za szybko się tępi

Bardzo lubię ten bloczek i regularnie do niego wracam. Jest naprawdę świetny. O odpowiedniej intensywności ścierania. Bardzo ładnie poleruje i wyrównuje płytkę paznokcia. Nie podrażnia skórek nawet przy nieplanowanym ich zahaczeniu. Jest wykonany z dobrego materiału, nie kruszy się i nie rozpada. Jak dla mnie trochę za szybko się robi tępy i trzeba go wymieniać. Jednak ogólnie jestem z niego zadowolona i na 100% zakupię jeszcze niejedną sztukę!

delikatny

bloczek bardzo ładny poręczny nie robi krzywdy paznokciom ładnie matowi płytkę. równiez sprawnie wyrównuje powierzchnie po utwardzeniu zelu lub gdy naleje nam sie za duzo lakieru i warstwa utwardzona jest troszkę za gruba lub kiedy pojawią nam sie nierównosci

Średniak

Bloczek jest poręczny w użyciu, jednak jak dla mnie jest mało wydajny - szybko się zużywa przez co efekt dość szybko słabnie. Poza tym jest jakby zbyt ostry przez co trochę rysuje płytkę. Sprawdzał się jedynie gdy chciałam pomóc sobie przy ścieraniu topu po uprzednim użyciu pilnika.

fajny

Używam go na codzień przy robieniu sobie manicure hybrydowego, dla mnie plusem jest jego poręczność, skuteczność , kolor jest super, cena też jest całkiem spoko, wydajna

Pomocny przy manicure hybrydowym.

Lubię ten bloczek polerski, ponieważ jest bardzo pomocny przy robieniu paznokci hybrydowych na żelu. Bloczek ma ciekawy design, mianowicie różowy kolor oraz logo marki. Blok ma idealną gradacji 180.

Przygotowują płytkę paznokcia oraz sam kształt paznokcia korzystam z bloczku w taki sposób, że po przypiłowaniu paznokci pilniczkiem do oczekiwanego kształtu, następnie korzystam z bloczka wyrównując niedoskonałości, które może pozostawić pilniczek. Następnie przechodzę do zmatowienia płytki paznokcia i tutaj ten bloczek jest niezastąpiony. Jest delikatny oraz nie niszczy płytki. Delikatnie ją opiłowuje tak by była zmatowiona tylko wierzchnia warstwa! Kiedyś nie zwracałam na to uwagi i ktoś mi poradził, że płytka musi być mocno zmatowiona, a to nie prawda. Płytka ma być dokładnie zmatowiona! To oznacza, że cały paznokieć, ale nie mocno żeby jej lekko mówiąc nie zniszczyć do takiego stanu, że bolą nas palce. Ten bloczek jest dla mnie idealny, by nie popełniać takich błędów.

Niezbędny do manicure w domu

Zazwyczaj używam standardowych pilników o różnej gradacji ale ostatnio gdzieś wyczytałam, że taki bloczek ułatwia domowy manicure. I rzeczywiście tak jest. Kupiłam go tylko na próbę natomiast na pewno kupię więcej sztuk od razu jak będę tylko w drogerii.
Bloczek jest miękki, nie jest taki sztywny, nie ma ostrych boków co znacznie ułatwia jego używanie.
Teraz chyba sobie już nie wyobrażam robienia paznokci w domu bez niego ponieważ mimo, że tak naprawdę jest jednorazowy to jego przydatność jest niezastąpiona.. nie dość, że przyspiesza robienie paznokci to pięknie je wygładza bez ciachania skórek wokół paznokci i sprawniej mi idzie w kontekście czasu robienie paznokci.
Na 2 razy na pewno nie starczy niestety, to jest duży minus tego bloczka ale kosztuje on 2 albo 3 zł więc myślę że i tak nie jest to duży koszt na jedno zrobienie paznokci.

Ja jestem z niego zadowolona:)

hi hybrid Blok polerski

Używam go na codzień przy robieniu sobie manicure hybrydowego, dla mnie plusem jest jego poręczność, skuteczność (szybko i efektownie przygotowuje paznokieć do hybrydy) i ma śliczny kolor <3

Lubię

Nie mam zastrzeżeń :) Mam już tak, że lubię mieć zestaw produktów z jednej firmy i bloczek kupiłam przy okazji zakupu lakierów tej marki. Jedno i drugie polecam :)

Dobry blok polerski

Jestem bardzo zadowolona z tego bloku polerskiego. Ładnie i szybko można przy jego pomocy przygotować płytkę do manicure hybrydowego. Jest poręczny, dzięki czemu można precyzyjnie wygładzić paznokcia. Może to nie najważniejsze, ale przy okazji jest naprawdę ładny. :)

Blok polerski 180 od Hi Hybrid

Blok polerski 180 od Hi Hybrid , który znalazł się w zestawie startowym, jaki wygrałam w konkursie organizowanym przez markę. Ma on drobnoziarnistą gradację 180, a do jego zadań należy zmatowienie płytki paznokcia i jej idealne wyrównanie, bez uszkadzania. Muszę przyznać, że początkowo bałam się, że nie będę umiała tego używać i dobrze wykorzystać. Pomogła instrukcja zawarta w zestawie i okazało się, że taka polerka to nie tylko niezbędnik, ale również przyjaciel przy robieniu manicure. Polerka jest mała i w wygodnym kształcie. Zapewnia dotarcie do każdego miejsca, a w dodatku ma piękny, różowy kolor. Produkt dobrze matowi płytkę, a przy tym faktycznie nie robi jej żadnej krzywdy. Mimo, że ma właściwości ścierające wszelkie nierówności to jest dość miękka i bardzo przyjemna w używaniu. Wystarczy kilka energicznych ruchów, a paznokcie gotowe są do kolejnego manicure. Koszt na stronie producenta to 3,99 zł i moim zdaniem to dobra cena. Jedynym minusem na jaki trafiłam to słaba wydajność. Po kilku użyciach bloczek jest do wyrzucenia. Mam wrażenie, że bardzo szybko się zapycha/ściera. Jego niewydajność zwłaszcza jest odczuwalna przy częstym robieniu paznokci, ale po za tym sprawuje się zadowalająco, więc ja już kupiłam kolejną sztukę i zapewne będę uzupełniać ten zapas. :)