You-Niverse, Aloes, Odżywka 'Zdrowa skóra głowy '

You-Niverse, Aloes, Odżywka 'Zdrowa skóra głowy '

Używasz kremu do twarzy, balsamu do ciała, a jak dbasz o skórę głowy? Skorzystaj z potężnej mocy aloesu, który nawilża, łagodzi stany zapalne i wspomaga procesy regeneracji naskórka. Bo mocne włosy zaczynają się od skóry! Psssttt! Pamiętamy też o Twojej fryzurze, dlatego napakowaliśmy odżywkę składnikami wygładzającymi, nawilżającymi i wypełniającymi ubytki włosa. Jest pięknie!

lekkie
Skóra głowy
normalna, przetłuszczająca się
do skóry głowy, do włosów przetłuszczających się
nawilżające, regenerujące, łagodzące
zapachowa

Bez szału

Odżywkę zakupiłam jako dopełnienie pielęgnacji dla szamponu 'głębokie oczyszczenie' od You-niverse.
Jej opakowanie to wygodna butelka, w kształcie łezki, z zamknięciem na klik umieszczonym u jej dołu. Jest to wygodne rozwiązanie, gdyż zawartość ma czas, aby spłynąć, aż do kolejnego użycia.
Zapach tej wersji jest delikatny, lekko kremowy, z aloesowym dopełnieniem . Jako, że nie jest on mocno wyczuwalny, to i również na włosach nieutrzymuje się po ich spłukaniu.
Konsystencja jest gęsta, ale jednocześnie lekka, dzięki czemu łatwo się rozprowadza i nie spływa z kosmyków. Dużym plusem jest pozytywny wpływ na splątanie włosów po szamponie- odżywka je wygładza, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej się rozczesują. I to na tyle. Nie ma ona większego wpływu na nawilżenie włosów, oraz nie działa cudów na skórę głowy. Ot, "rozczesywacz".

Nie mam większych zastrzeżeń

Zakupiłam ją w promocji za ok 10 zł . Cena 18,99 zł wydaje mi się raczej wysoka
Odżywka ma łądny zapach . Trochę podobny do żelu aloesowego z Holika Holika w zielonej tubie, ale z podkreśleniem słowa "trochę".
To raczej lekka odżywka , wydajna.
Zmiękcza trochę włosy. Nie sprawia jednak, że jakoś lepiej się rozczesywały.
Co do zmniejszenia wydzielania sebum : tak jest efekt. Nie jakiś spektakularny, ale można go zauważyć.
Ja , osoba myjąca włosy kazdy dzień, mogę sobie pozwolić umyć je po dwóch dniach , co bez użycia produktów ograniczających wydzielanie sebum raczej jest w moim przypadku niemozliwe.
Wydajność 4/5 czyli nie jest źle.
Czy kupię ponownie ? jeśli będzie w dobrej cenie to bardzo mozliwe.