Semilac, Extend Base (Baza hybrydowa samopoziomująca)

Semilac, Extend Base (Baza hybrydowa samopoziomująca)

Sprawdź ceny produktu

Pojemność 1 szt

Semilac Extend Base to nowa baza hybrydowa samopoziomująca, która dodatkowo pozwala nadbudować, wyrównać, wymodelować, wzmocnić, a także przedłużyć płytkę paznokcia – nawet do 1 cm. Produkt charakteryzuje się gęstą konsystencją, co zapewnia łatwość aplikacji. Dodatkowo nowa baza hybrydowa Semilac charakteryzuje się twardą strukturą przy jednocześnie dużej elastyczności. Nowa baza pod hybrydę Semilac Extend Base jest doskonałym uzupełnieniem naszej oferty – to najbardziej pożądane cech bazy do hybrydy zamknięte w eleganckiej butelce.

Produkt zachowuje trwałość manicure do 21 dni.

Najlepsza jaką miałam!

Dotychczas stylizacje hybrydowe odchodziły od mojego paznokcia niczym naklejki. Po kupieniu Extend Base problem sam się rozwiązał. Baza ma idealną gęstość dzięki czemu mogę nadbudować płaskie paznokcie.

Łatwe

Bardzo dobra baza. Samopoziomujaca się. Baza jest wydajna i wygodna w użyciu. Można spokojnie używac w zaciszu domowym, nawet bez większego doświadczenia spokojnie wykona się manicure. :)

Tragiczny

Najgorszy z najgorszych. Miałam wiele różnych baz, ale ten był najgorszy. Trzymał mi hybrydę może 2 dni i odpadał. A jak brałam ciepła kompiel to się sam odklejał, uplastyczniał się. Czegoś takiego nie widziałam w bazie. Nigdy nie wrócę do niego, wolę bazę proteinową z indigo.

baza pod hybrydę dobrej jakości

To pierwsza baza z jaką miałam do czynienia. Mogę śmiało powiedzieć, że to produkt dobrej jakości. Niestety osoby o miękkich paznokciach muszą zaopatrzyć się w bazę, która utwardzi paznokieć, a ta do takich nie należy. Ja mam miękkie paznokcie i niestety musiałam zainwestować w bazę utwardzającą, ale koleżanki o twardych paznokciach bardzo ją sobie chwalą.

Wspaniała

Bardzo dobra baza, stosowalam juz bazy z różnych firm i ta jest zdecydowanie najlepsza, baza jest bardzo ważna ponieważ ona sprawia że lakier trzyma się i nie odpryskuje z połączeniu z topem i lakierami z Semilaca jest niezastąpioną perełka! Jestem na tak ???? Moja ulubiona

Najlepsza baza!

Z tą bazą wykonywanie manicure hybrydowego to przyjemność!
Plusy:
-jest odpowiednio gęsta, nie rozlewa się, ale też nie jest za gęsta i łatwo się ją rozprowadza
-można nią łatwo przedłużyć paznokieć
-jest ratunkiem kiedy łamie się paznokieć
-pięknie nadbudowuje płytkę paznokcia i nadaje kształt
-jest bezbarwna
-manicure wytrzymuje bez najmniejszego problemu 3 tygodnie a nawet i dłużej gdyby nie odrost
Minusy:
-droższa niż standardowa baza
-mniej wydajna ze względu na gęstość

Hit! Genialna Baza!

Uwielbiam pracować z marką semilac, ale od kiedy zaczęłam używać bazy extend moja praca stała się jeszcze łatwiejsza. Produkt jest naprawdę super! Ułatwi pracę każdemu stuloscie paznokci. Baza jest również samopoziomująca dzięki czemu łatwiej będzie Wam zbudować krzywą C. Nadaje się zarówno dla początkujących jak i dla profesjonalistów.

Idelanie!

Moja ulubiona baza do przedłużenia paznokci .
Super sie poziomuje, łatwo sie rozprowadza. Jest twarda po przedłużeniu i długo trzyma. Nic sie nie łamie ani nie odpada. Polecam gorąco!!

Rewelacja

Używam go do przedłużania. Jest świetny i trzyma się przede wszystkim super. Ze zdejmowaniem nie mam najmniejszych problemów. Ani frezarką, ani acetonem

Semilac

Ogólnie mam mieszane uczucia co do produktów tej marki,tak samo jest w przypadku tej bazy.Niby wszystko dobrze a jednak jak dla mnie trochę za rzadka konsystencja trzeba nakładać bardzo mało ponieważ ulega rozlaniu na płytce.

Trudny do ściągnięcia

Gdy kupiłam tę bazę byłam zachwycona - łatwe przedłużanie, idealna gęstość, wyrównany paznokieć. Jednak moim problemem z bazą okazało się jej ściąganie. Było mi bardzo trudno ją ściągnąć w porównaniu do zwykłej bazy i bardzo osłabiło mi to paznokcie. Za to nie ma jak przyczepić się do trwałości :)

Jedna z lepszych jakie miałam

Jedna z lepszych baz jakie miałam. Bardzo dobrze sie trzyma paznokcia, szybko zastyga przy lampie uv led i dlugo wytrzymuje. Paznokiec ladnie sie blyszczy i jest wzmocniony. Pedzelek ulatwia aplikacje. Moje hybdyr spokojnie na nie wytrzymuje 3 tygodnie (dluzej nie nosze bo mam za duzy odrost)

Nie wiem co o niej myśleć

Baza nie do konca wyrownuje zaglebiania plytki, co jest mozliwe z topem hard. Łatwo sie ja aplikuje, ale nie jest tak trwała jak ta "zwykła" baza Semilaca. Nie próbowałam przedłużać przy jej pomocy, bo to jeszcze nie moja bajka.