Semilac, Extend Base (Baza hybrydowa samopoziomująca)

Semilac, Extend Base (Baza hybrydowa samopoziomująca)

Średnia ocena: 4.61/5

vanitysklep.pl
Średnia ocena: 4.79/5

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 3.64/5

zobacz więcej ofertzwiń

Semilac Extend Base to nowa baza hybrydowa samopoziomująca, która dodatkowo pozwala nadbudować, wyrównać, wymodelować, wzmocnić, a także przedłużyć płytkę paznokcia – nawet do 1 cm. Produkt charakteryzuje się gęstą konsystencją, co zapewnia łatwość aplikacji. Dodatkowo nowa baza hybrydowa Semilac charakteryzuje się twardą strukturą przy jednocześnie dużej elastyczności. Nowa baza pod hybrydę Semilac Extend Base jest doskonałym uzupełnieniem naszej oferty – to najbardziej pożądane cech bazy do hybrydy zamknięte w eleganckiej butelce.

Produkt zachowuje trwałość manicure do 21 dni.

lakiery podkładowe
przedłużające trwałość lakieru
Efekt
strukturalne

Wielkie rozczarowanie

Będę chyba pierwszą osobą, która negatywnie oceni ten produkt. Zachęcona pozytywnymi opiniami skusiłam się do zakupu. O ile uwielbiam produkty marki semilac to muszę stwierdzić, że ta baza to niestety moje wielkie rozczarowanie. Baza semilac extend jest bardzo gęsta i przy nałożeniu daje efekt tafli, co na początku bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Niestety po 2-3 dniach lakier odchodzi z moich paznokci całymi płatkami, niczym naklejka. Dodam że, na normalnej bazie semilac lakier utrzymuje mi się około 2 tyg.

Najlepsza jaką miałam!

Dotychczas stylizacje hybrydowe odchodziły od mojego paznokcia niczym naklejki. Po kupieniu Extend Base problem sam się rozwiązał. Baza ma idealną gęstość dzięki czemu mogę nadbudować płaskie paznokcie.

Moja miłość!

Zakochałam się w niej od pierwszego użycia. Tak jak mimo używania hybryd paznokcie mi się łamały tak odkąd używam Extend Base moje paznokcie nie boją się już uderzeń o drzwi samochodu :) Genialnie wzmacnia paznokcie, tuszuje wszelakie niedoskonałości pazurka, tzw. "fale Dunaju" są uzupełniane. Bez problemu zapuszczam długie i zdrowe paznokcie i trzyma się aż do kolejnej stylizacji, w moim przypadku to około 3 tygodnie.
Szczerze polecam, i na pewno zakupię kolejną!

Kocham ją

Najlepsza baza. Jak używałam klasycznej bazy moje paznokcie często się łamały. odkąd używam tej bazy nie mam juz tego problemu. można na niej przedłużać co jest szybkie i wygodne.

Bardzo dobry produkt

Testowanie bazy sprawiło mi dużą przyjemność. Od pewnego czasu zbierałam się do zakupu.
Baza jest bardzo uniwersalna i sprawdza się w wielu sytuacjach:
-do przedłużania paznokci
-do wyrównania płytki paznokcia
-jako zwykła baza.
Jej konsystencja sprawia, że w szybki sposób możemy zarówno przygotować paznokcie pod lakier jak i uratować naszego złamanego paznokcia.
ZALETY:
-wydajność
-wielozadaniowość
-trwałość
-stosunek jakości do ceny
-łatwość w użyciu

WADY: dla mnie małą wadą jest konsystencja, ale tylko podczas nakładania bazy jako podkład pod lakier kolorowy. Jest to trudniejsze niż z użyciem standardowej bazy o lżejszej konsystencji

Polecam ten produkt z czystym sumieniem

Świetna baza!

Baza, która na stałe zagości w moim paznokciowym kuferku;) Świetnie się nakłada, nie spływa. Fajnie trzyma lakier. Wszelkie nierówności i uszkodzenia na paznokciach zostały wyrównane. Jestem na tak!

Samopoziomująca się Baza Semilac

Baza Semilac jest naprawdę fajna i naprawdę dobra. Miałam poparzoną rękę i siłą rzeczy płytka paznokcia zeszła, a nowa odrosła bardzo nierówna. Na potrzeby tego testu celowo go nie wygładzałam tylko użyłam bazy i okazuje się, że samopoziomująca się baza Semilac po prostu działa cuda, płytka jest idealne gładka. Ja jestem bardzo mile zaskoczona, bo teraz nikt mi nie powie, że paznokcie to trzeba robić tylko u profesjonalistki. Od dziś mogę sama robić sobie paznokcie i cieszyć się ich idealnym wyglądem.

Baza hybrydowa idealna

Baza Extend jest wręcz idealna! Dla mnie zdecydowanie lepsza od używanego do tej pory Hardi. Po pierwsze w końcu mogę spokojnie przedłużyć swoje paznokcie. Po przedłużeniu są mocne i co ważne po zbyt długim moczeniu nie wyginają się. Baza jest naprawdę trwała, gesta, aplikacja jest bardzo łatwa. Produkt mnie nie uczulił, a to też bardzo ważne. Polecam każdemu kto szuka dobrej bazy, którą jednocześnie może przedłużyć swoje paznokcie.

Wykorzystała: kilka próbek

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Dobra

Ciężko samemu przedłużać paznokcie... Ciężko lewa ręka zakładać formy i nakładać bazę. Miałam problemy i parę kur... poleciało:) Ale trzeba przyznać że produkt jest dobry. Gęsty przez co paznokieć staje się grubszy niż przy użyciu zwykłej bazy. Muszę chyba dojść do wprawy z tą forma... Ale trzyma się super. Przedłużyła o 4 mm I jest super.

Rewelacyjna

Często sięgam po semillaca. Do tej pory używałam harda z którego nie byłam zadowola. Baza extend odżywia płytkę paznokciową. Hybrydy trzymają się na niej bardzo długo i nie odbpryskuja. Doskonale się ją nakłada ponieważ nie jest taka gęsta jak hard. Można nią nadbudować i przedłużyć paznokcia. Zdecydowanie jestem bardzo milo zaskoczona i mam nadzieję że będzie więcej takich perełek.

Jest dobra

Baza zaskoczyła mnie swoją gęstą konsystencją. Jest zdecydowanie gęstsza od "zwykłej" bazy. Myślałam, że będzie problem z jej nałożeniem ale nie było tak źle. Jej dużym plusem jest fakt, że nałożony na nią lakier hybrydowy nie kurczy się po nagrzewaniu lampą. Dzięki temu jest możliwość nałożenia jednej warstwy lakieru bez potrzeby poprawiania jej kolejną warstwą (jeśli oczywiście krycie lakieru nam odpowiada). Baza bardzo dobrze przylega do paznokcia, ma się wrażenie, że rzeczywiście wypełnia ewentualne ubytki i nierówności a nałożony na nią lakier błyszczy jak kryształ. Stąd wnioskuję, że wyrównuje powierzchnię płytki paznokcia tak jak sugeruje producent. Czy ją wzmacnia? To się okaże jak usunę hybrydy. Póki co się sprawdza a lakier doskonale się na niej trzyma już drugi tydzień. Jeśli tylko nie zgęstnieje w opakowaniu (co wiązałoby się z utrudnioną aplikacją) na pewno kupię ją ponownie i dam maksymalną ilość punktów.

Za konsystencję odejmuję jedną gwiazdkę. Poza tym produkt jest bez zarzutu.

Edycja 17.03.2019: Przetestowałam tą baze już wielokrotnie i stwierdzam, że jest świetna. Nie chce innej. Zastosowałam ją także do przedłużenia paznokci i w tej roli także sprawdziła się wyśmienicie- pazurki wytrzymały 2 tygodnie bez uszczerbku aż do ich ściągnięcia. Gęsta konsystencja nadal mi trochę przeszkadza ale na szczęście baza nie zgęstniała jeszcze bardziej czego się obawiałam. Generalnie ta baza to must have! Daję maxa.

Baza Semilac

Jest to wysokiej jakości produkt do robienia hybryd. Bardzo dobrze utwardza, nie odpryskuje od paznokcia, jest trwała. Tylko ja miałam z nią problemy podczas ściągania hybryd, ponieważ odchodziła wraz z płytką paznokcia, z innymi bazami nie miałam takiego problemu. Baza łatwo się nakłada i rozprowadza na paznokciu, nie robią się żadne pęcherzyki itp. W dużej mierze plus i minusy tej bazy będą zależeć od lampy. Buteleczka starcza na kilka razy, w sumie jest dosyć wydajna.