Semilac, Extend Base (Baza hybrydowa samopoziomująca)

Semilac, Extend Base (Baza hybrydowa samopoziomująca)

Pojemność 1 szt

Semilac Extend Base to nowa baza hybrydowa samopoziomująca, która dodatkowo pozwala nadbudować, wyrównać, wymodelować, wzmocnić, a także przedłużyć płytkę paznokcia – nawet do 1 cm. Produkt charakteryzuje się gęstą konsystencją, co zapewnia łatwość aplikacji. Dodatkowo nowa baza hybrydowa Semilac charakteryzuje się twardą strukturą przy jednocześnie dużej elastyczności. Nowa baza pod hybrydę Semilac Extend Base jest doskonałym uzupełnieniem naszej oferty – to najbardziej pożądane cech bazy do hybrydy zamknięte w eleganckiej butelce.

Produkt zachowuje trwałość manicure do 21 dni.

Polubiłam

Produkt ten przyspiesza wykonywanie manicure'u hybrydowego bo w moim przypadku i tak zawsze najpierw nakładałam bazę a później zawsze hardi a tutaj mam obie te czynności w jednym kroku.
Produkt łatwy w aplikacji, daje możliwość przedłużenia paznokci i wzmocnienia ich. Ogólnie jestem na tak :)

Ulubiona

Posiadałam już wcześniej inną bazę tej marki i na tyle dobrze się spisywała, że stwierdziłam, że przetestuję kolejną. Pani na wysepce doradziła mi właśnie tę bazę, wtedy jako nowość. Zdecydowałam się na zakup 8 nie żałuję.
Zalety:
+utwardza paznokcie
+można przedłużyć paznokcie
+jest trwała, nie odchodzi
+gęsta konsystencja
+dobry pędzelek
+łatwa aplikacja
+ładne opakowanie
+wydajna
+nie niszczy płytki paznokcia
Wady:
-cena

Ulubiona baza

Jest to pierwsza baza, jakiej używałam odkąd zaczęłam stosować manicure hybrydowy i tak naprawdę opiszę ją w samych superlatywach, gdyż dla mnie nie ma żadnych wad. Ma gęsta konsystencje, dzięki czemu nie spływa i nie plami brzegów paznokcia. Idealnie wydłuża trwałość lakierów. Stosując ją z lakierami tej serii, praktycznie, manicure trzymał się ponad miesiąc, a to naprawdę w moim przypadku sporo. Produkt mnie nie podrażnił, ani nie uczulił. Jest naprawdę bardzo wydajny. Ciągle eksperymetuje z nowi bazami, ale ta zawsze znajdzie miejsce w mojej kosmetyczce.

ta baza to podstawa!

Jak na razie najlepsza baza pod manicure hybrydowy z jaką miałam styczność. Używając tej bazy manicure trzyma mi się tak długo (mimo różnych prac domowych), że gdyby nie odrost - nie musiałabym robić nowego manicure.

Wolę inne

Z bazą miałam styczność przez dłuższy okres czasu, a mianowicie od mojej przygody z hybrydami. Na początku super, dobrze się nakladala i paznokcie się trzymały. Gdy kupiłam kolejną buteleczke, to się zawiodłam. Baza nie kryla już tak dobrze jak wcześniejsza. Paznokcie zaczęły odchodzić po 5 dniach. Duża szkoda, tym bardziej, że cena jest dość wysoka.

Tak

Używam już 3 opakowania tej bazy. Jest naprawdę super. Nie zalewa skórek, fajnie się poziomuje przez co aplikacja jest prosta nawet dla osób początkujących.

Sprawdza się lepiej niż Semi Hardi

Baza hybrydowa samopoziomująca, która dodatkowo pozwala nadbudować, wyrównać, wymodelować, a także przedłużyć płytkę paznokcia – nawet do 1 cm. Odkąd jej używam Semi Hardi, odszedł w zapomnienie. Gęsta konsystencja, która ułatwia aplikacje. Twarda, a zarazem elastyczna formuła sprawdzi się dużo lepiej niż dotychczasowy Semi Hardi, który pod wpływem ciepła, wilgoci wyginał się na wszystkie strony. Bardzo dobrze, bez problemu wymodelujemy, nadamy krzywej C naszemu naturalnym paznokciom.
Co do trwałości utrzyma się bez problemu nawet do 5 tyg, dłużej już nie sprawdzałam, bo odrost był o wiele za duży.

Ulubieniec ❤️

Extend Base to moja druga baza od początku mojej przygody z hybrydami. Na początku było strasznie ponieważ z rzadkiej bazy od Neonail przeszłam ma Extend Base od Semilaca, która jest zdecydowanie gesciejsza ale za razem lepsza. Fajnie się poziomuje, nie zalewa skórek. Można nią przedłużyć paznokcie. Jak dla mnie to mój ulubieniec.

Podstawa

Robię paznokcie od kilku lat i zawsze używałam Hard clear. Po skończeniu kolejnego opakowania poprosiłam znajomego, żeby mi kupił kolejną butelkę, ale niestety była tylko ta baza. Mówię dobra, najwyżej zostanie do wykorzystania na coś innego. Okazało sie, że jest jeszcze lepsza. Fajnie sie poziomuje, lepiej się buduję, nie zapowietrza się tak bardzo i fajnie się ją poprawia pilnikiem jeśli gdzieś to konieczne.

Łatwe

Bardzo dobra baza. Samopoziomujaca się. Baza jest wydajna i wygodna w użyciu. Można spokojnie używac w zaciszu domowym, nawet bez większego doświadczenia spokojnie wykona się manicure. :)

Tragiczny

Najgorszy z najgorszych. Miałam wiele różnych baz, ale ten był najgorszy. Trzymał mi hybrydę może 2 dni i odpadał. A jak brałam ciepła kompiel to się sam odklejał, uplastyczniał się. Czegoś takiego nie widziałam w bazie. Nigdy nie wrócę do niego, wolę bazę proteinową z indigo.

baza pod hybrydę dobrej jakości

To pierwsza baza z jaką miałam do czynienia. Mogę śmiało powiedzieć, że to produkt dobrej jakości. Niestety osoby o miękkich paznokciach muszą zaopatrzyć się w bazę, która utwardzi paznokieć, a ta do takich nie należy. Ja mam miękkie paznokcie i niestety musiałam zainwestować w bazę utwardzającą, ale koleżanki o twardych paznokciach bardzo ją sobie chwalą.