Herbaria, Lady Banfi, Wcierka do włosów

Herbaria, Lady Banfi, Wcierka do włosów

13472 opinie
Średnia ocena: 4.60/5

11541 opinii
Średnia ocena: 3.68/5

Herbaria Lady Banfi to wcierka do włosów, która przy systematycznym stosowaniu przeciwdziała nadmiernemu wypadaniu włosów oraz aktywnie wpływa na ich porost. Zawarty w produkcie kompleks ziołowy wzmacnia włosy oraz poprawia kondycję skóry głowy.

Wcierka do włosów Herbaria Lady Banfi zawiera w składzie:
- ekstrakt a nasion białej gorczycy, który stymuluje porost nowych włosów, wzmacnia cebulki oraz działa przeciwłupieżowo, dzięki czemu włosy wolniej się przetłuszczają,
- ekstrakt z korzenia chrzanu, który przeciwdziała wypadaniu włosów, działa przeciwbakteryjnie oraz pobudza krążenie krwi,
- ekstrakt z majeranku, który działa przeciwgrzybiczo i antybakteryjnie,
- ekstrakt z owoców jałowca pospolitego, który wzmacnia cebulki włosowe oraz reguluje wydzielanie sebum,
- alkohol, który pełni funkcję przenikania i pomaga reszcie składnikom wniknąć w głąb naskórka.

Właściwości wcierki do włosów Herbaria Lady Banfi:
- pomaga poprawić krążenie skóry głowy, przy czym wspomaga wzrost nowych włosów,
- posiada w składzie chrzan i gorczycę,
- zaleca się stosować ją od 3 do 6 miesięcy,
- walczy z wypadaniem włosów,
- efekty widoczne już po 4 tygodniach stosowania,
- działa antyseptycznie i przeciwłupieżowo.

lekkie
Skóra głowy
normalna, problemowa
do skóry głowy
nawilżające, regenerujące, wzmacniające, zapobiegające wypadaniu włosów

Lady Banafi

Mam już 3 opakowanie, także wcierka działa :).
Trzeba uważać, ponieważ zawiera alkohol i możne wysuszać skórę głowy. Używam zawsze na noc, ewentualnie 2 godziny przed myciem glowy.

Jak dla mnie super wcierka!

Wcierka jest ziołowa- co oznacza, że jej efekty i działanie są szybsze. Przy stosowaniu codziennym widziałam już baby hair w pierwszym tygodniu stosowania. Ja nakładałam wieczorem i zmywałam rano, polecam najpierw nałożyć sobie w dzień na minimum 30-40 min by zobaczyć jak skóra głowy reaguje i wtedy ewentualnie dawać na noc lub pozostać przy dziennym stosowaniu.Byłam bardzo zadowolona , choć później przestałam używać bo po prostu mi się nie chciało. Jeśli chodzi o działanie ogólne, to czułam gorąco na głowie gdy miałam ją nałożoną.I zapach jest okropny, choć najmniej jest to ważne gdyż liczy się działanie które jest dość błyskawiczne . Na pewno zacznę stosować z powrotem bo zależy mi aby urosły mi włosy.

Wykorzystała: kilka próbek

wcierka alkoholowa nie jest mi pisana

Dostałam wcierkę do przetestowania od koleżanki, u której widziałam prawdziwy wysyp babyhair po tym produkcie. Od jakiegoś czasu włosy dość mocno mi wypadały i zaczęłam już nieśmiało rozglądać się rozwiązaniem problemu, w tym produkcie upatrywałam swojego ratunku.
NIESTETY moja skóra bardzo go nie polubiła. Po pierwsze już podczas pierwszego wcierania czułam swędzenie, które utrzymało się przez kilka godzin aż do umycia włosów. Po drugim podejściu spowodowała u mnie łupież. Trzecie podejście sobie podarowałam.
Zapach dla mnie nie był taki okropny, można się przyzwyczaić. Opakowanie też pozostawia trochę do życzenia - bardzo trudno go aplikować.
Produkt zupełnie nie dla mnie

Mimo, że zapach ma specyficzny mi przypadl do gustu

Wcierkę kupiłam, ponieważ nadmiar moich wypadających włosów mnie lekko przeraził.
Wcierka znajduje się w platikowej butelce o pojemności 250 ml, zamykana zwykła zakątką i tu mam uwagę, bo dużo lepszym rozwiązaniem byłby atomizer, ale przelałam sobie sama zawartości do innego opakowania. Szata graficzna taka napaćkana trochę, dość krzykliwa, rzucająca się w oczy. Wcierka jest w postaci płynnej. Zapach wcierka według wielu opinii jest nieprzyjemny, natomiast mi się bardzo podoba, jest dość intensywny, ciężko mi określić co wyczuwam, ale jest to dość specyficzny aromat. Wcierka jest koloru takiej lżej zaparzonej herbaty.
Co do działania zacznę od tego, że zaraz po przyjściu zamówienia używałam jeszcze wcierki z only bio, tą dołączyłam i stosowałam obie na przemiennie. Efekt genialny był. Gdy zaczęłam stosować tylko tą nie umniejszyło to działania w niczym. Wysyp bejbików był na dobrym poziome, skóra głowy w miejscach "łysowantych" zaczęła się pokrywać kolejnymi włosami i jest mniej prześwitów. Włosy rosną naprawdę szybciej. Jeżeli chodzi o efekt zmniejszenia wypadania włosów jest jest znaczna poprawa, wypadają jeszcze, ale już nie garściami. Włosy też w znacznym stopniu poprawiły ogólna swoją kondycję, lepiej się rozczesują. W porównaniu do wcierki z only bio tej nie stosuje codziennie, ponieważ jak używałam tylko tej codziennie zaczęła swędzieć mnie skóra. Problem znikł gdy zaczęłam ją stosować 3 razy w tygodniu i mniej jest aplikowałam, musiałam się jej nauczyć. Wcierkę aplikuje jak już wspomniałam wyżej atomizerem, bo inaczej nie da rady jej używać, robiąc przedziałki tak na oko co 2 cm i wcieram ją kolistymi ruchami przez ok 15 min, chyba że ręce zaczynaja mnie boleć to kończę szybciej. Wcierkę stosuje na noc, włosy myję dopiero rano. Minusem jest to, że przynajmniej u mnie włosy są rano obciążone, ale po całym dniu i tych wszystkich odżywkach, maskach, serach i termoochronach mają prawo szybciej się obciążać kolejnym produktem. Generalnie jestem zadowolona, używam jej troszkę ponad miesiąc i utrzymuje efekt z only bio, jak stosowana salo też są widoczne efekty. Jest to bardzo bardzo wydajny produkt. Warty swojej ceny.

Swędząca skóra głowy

Używałam przez jakiś czas i zorientowałam się, że swędzi mnie skóra głowy okazało się, że to przez wcierke Banfi. Nie jest to wina samej wcierki, ponieważ trzeba dobrać wcierke do swojej skóry głowy i wcierki na bazie alkoholu nie są dla każdego i okazuje się, że również nie dla mnie albo używane rzadko. ????

Nie robi nic

Dałam jej szanse. Nawet dwie. W różnych odstępach czasu. Nie przyspiesza porostu, nie ma baby hair. Jakbym wcierała zwykłą wodę - nie robi zupełnie nic. Po dobrych opiniach spodziewałam się nieba, a niestety mocno się zawiodłam

taka średnia

super pachnie a to bardzo duzy plus no i do tego bardzo ładne barwne opakowanie, które przyciąga wzrok. Cena nawet ok taki standard. Jednak po uzyciu włosy wcale nie są aż takie rewelacyjne jak by można było przypuszczać . Włosy nie są jakies mega gładkie po prostu tylko ładnie pachnie - u mnie się nie sprawdziła.

Nie dla mojej skóry głowy

Spróbowałam raz i to nie dla mnie, skóra głowy strasznie swędziała i szczypała po zastosowaniu tej wcierki. Zapach też nie do końca mi odpowiadał. Słyszałam że jest wydajna, ale niestety nie miałam okazji do końca jej zużyć ze względu na podrażnienia skóry głowy jakie u mnie powodowała.

Orientalna recepta na porost włosów

Ten produkt to nieodłączny element mojej włosowej pielęgnacji.
Wcierka o intensywnym zapachu(który nie każdemu podpasuje) na bazie alkoholu.
Wspaniały skład z ogromna ilością wyciągów naturalnych. Wcierka przy systematycznym stosowaniu przyspiesza porost włosów i sprawia, ze pojawiają się baby hairy. Coś koniecznego przy walce cienkimi, rzadkimi włosami. Polecam serdecznie.

Masakra

Zachęcona dobrymi opiniami kupiłam wcierkę i od razu ją odłożyłam, włosy wypadają mi garściami, nigdy nie miałam tylu włosów w sitku po umyciu. Pierwsze mycie i strumien wody sprawiły że chciało mi się płakać. Jestem przerażona.Nie wiem czy to jakaś reakcja alergiczna czy co ale ja się będę od tej wcierki trzymać z daleka. Nie polecam. Zaletą jest jedynie zapach. Nigdy więcej. Staram się odbudować efekt, który miałam wcześniej przed użyciem. Nie miałam problemów z wypadaniem, a teraz już mam. Najgorszy produkt, który kupiłam w życiu.
Edit po miesiącu od pierwszego zastosowania : włosy wciąż wypadają i wypadają , gestość włosów spadła o 40%, konieczna wizyta u dermatologa.

Kupię ponownie

Wcierkę kupiłam z polecenia i bardzo się cieszę że miałam możliwość przetestowania.

Opakowanie - zgrabna butelka, ciekawa szata graficzna. Aplikowanie produktu niestety jest utrudnione. Używając wcierki leci zbyt dużo produktu co było efektem tego że leci po twarzy. Dlatego też staram się to robić delikatnie.

Konsystencja - wodnista, płynna

Zapach - bardzo intensywny, ziołowy początkowo wręcz duszący. Absolutnie nie przypadł mi do gustu. Ale z każdą chwilą robi się coraz słabszy, mniej wyczuwalny więc da się przyzwyczaić

Działanie - używałam tak jak zalecał producent czyli raz w tygodniu czasem nawet częściej. Pozostawiałam na 40 minut, a nawet i na całą noc. Opakowanie wystarczyło na bardzo długo. Na mojej głowie pojawiły się baby hair. W miejscu gdzie były zakola pojawiły się nowe włosy co mnie bardzo cieszy. Wciarka sprawiła że rosną szybciej. Pomimo swoich wad będę wracać do tej wcierki ze względu na efekty. Jesli macie problem z rzadkimi włosami polecam wypróbować w celu zagęszczenia i wzmocnienia. Włosy również mniej wypadają.

działa!

Kupiłam tą wcierkę zachęcona pozytywnymi opiniami w internecie na każdym kroku. Myślałam ze pewnie nie działa aż tak dobrze i tu pozytywnie się zaskoczyłam. Wcierki używam od 2 miesięcy i włosy naprawdę sporo urosły od tego czasu. Wcześniej wydawało mi się ,że stoją w miejscu. Polecam :)