Yves Rocher, Couleurs Nature, Podkład wygładzający (stara wersja)

Yves Rocher, Couleurs Nature, Podkład wygładzający (stara wersja)

Przypadł mi do gustu po zużyciu próbki - kupiłam i nie narzekam, ładnie wygładza, ale świeci się, konieczny puder i poprawki w ciągu dnia. Poręczny jest sloiczek (w kształcie łezki), bo można nabrać dowolną ilość podkładu.

bardzo dobry

Śliczne opakowanie, dobra konsystencja gęstego kremu. Rozprowadza się bez problemu, ładnie stapia się ze skórą. Dobrze maskuje niedoskonałości cery. Na dłuższy czas matuje strefę T.
Mam odcień lilii. Dobrze łączy się z moją dosyć jasną cerą i nie tworzy efektu maski.
Polecam!

miłe zaskoczenie

Kupiłam go pod wpływem pochlebnych recenzji. I mile mnie zaskoczył. Po pierwsze opakowanie. Szklane, stabilne, bardzo pomysłowe. Nie ma się zalu do producenta, że coś zostanie, bo nie da się wyjąć pozostałości z dna, bardzo tego nie lubię. Tu tego problemu nie ma. Konsystencja podkładu jest bardzo kremowa, super się rozprowadza. Bardzo ładnie kryje drobne niedoskonałości. Mimo, że jest to podkład nawilżający. Nie "błyszczy" się na twarzy. Sprawdzałam, to w ostatnie upalne dni. Potrzebny jest oczywiście puder. Ale i tak go zawsze do podkładów zużywam.

bardzo dobry

Nigdy bym nie podejrzewała, że dla mojej mieszanej cery podkład w kremie może być tak dobry. Kupiłam go po tym jak pani w sklepie YR zrobiła mi makijaż. Mam odcień 03 tj. brzoskwiniowy ale wcale na twarzy tak nie wygląda - wpada w taki delikatny brąz. Dobrze kryje niedoskonałości i rzeczywiście po jego zastosowaniu ma się wrażenie wygładzonej cery. Skóra zaczyna się świecić po ok.3h ale po przypudrowaniu pudrem trasparentnym znowu wygląda dobrze. Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu (w promocji kupiłam za 39zł.)

znakomity

Uważam ze jest swietny .Dobrze kryje ma ładne kolory ja miałam blask lilii.Rozprowadza się równiez dobrze wytrzymuje cały dzien ,brudzi ubranie.Nie polecam go dla osób ze skóra skłonna do błyszczenia bo jest nawilzajacy a nie matujacy.Ja mam rózne przebarwienia na twarzy i ładnie je ukrywał .I na pewno nie jest z tych nie widocznych na skórze.Ja uwazam że jest on bardziej do cer dojrzałych takich jak moja jestem po trzydziestce.Obecnie uzywam innego ale wróce na pewno do niego .W sumie dwa słoiczki go zużyłam .

dobra jakość

Kupiłam go w promocji za jedyne 25 zł. Podkłąd ma niestandardowe opakowanie - coś w stylu plastikowego słoiczka w kształcie liścia, nakrętka jest zielona, na zdjeciu ledwie go poznałam ale to ten. Jego zalety to:- bardzo łatwo się rozprowadza- leciutki jak krem a nie podkład- dobrze stapia się ze skórą, trzyma się, nie apływa- jest go trochę więcej niż zwykle (40 ml)- opakowanie jest ciekawe i eleganckie- naprawdę wygładza i wyrównuje koloryt skóry- cena (zwłaszcza w promocji :))Wady też posiada:- brak naprawdę jasnych kolorów (najjaśniejszy odpowiada w innych firmach mniej wiecej naturalnemu)- opakowane jest ładne ale niewygodne (ja nakładam makijaż gąbeczką, nie wiem jak po niego sięgnąć, zwinąć w rulonik :what: - nie lubię maczać palców w podkładzie, a tu jest to konieczne( za to odejmuje 1 gwiazdkę)- nie jest za bardzo wydajny, ale rekompensuje to większa pojemnośćPoza tym teraz wybrałabym inny kolor - mam kolorek 02 Eclat de Lys - taki ładniutki, świeży wprawdzie, ale zimą jest dla mnie trochę ciemny, muszę rozprowadzić na twarzy, szyi i dekolcie, to trwa sporo czasu. Ten kolor prawdopodobnie będzie mi pasował w maju, jak już będę muśnięta lekko słoneczkiem. Gdy tak będzie naprawdę dodam gwiazdkę. Na zimę mogłam wybrać kolor 01. Aha, i podkład nie matuje, no może na chwilkę, ale tez nie nabłyszcza. ALe takiej obietnicy producent nie daje. To jest podkład nawilżający i wygładzający, który nadaje się dla cery mieszanej.

super

Zdecydowałam sie na zakup po zuzyciu próbki i nie zawiodłam sie. Dobrze sie rozprowadza, wygładza, odrobina pudru i jest super!

dobry, ale ...

Zdecydowanie najlepszy podkład, jaki miałam (nie licząc Colorstay'a, ale to jest zupełnie inny rodzaj podkładu, więc trudno je nawet porównywać).Jest to podkład o konsystencji kremu, doskonale kryje, rewelacyjnie się rozprowadza, i rzeczywiście wygładza. Nie ma właściwości matujących, ale moja cera i tak go uwielbiała. Jeden z niewielu, które zużyłam do końca. Następnego niestety nie kupiłam, bo gdy zeszła mi opalenizna, okazało się, że wszystkie odcienie są dla mnie za ciemne. Tylko z tego powodu nie daję pięciu gwiazdek. W Stanach dostępny jest odcień Nude, którego nie ma w Polsce, mam nadzieję, że i u nas się kiedyś pojawi. Wtedy z przyjemnością zmienię ocenę :)Niestety muszę skorygować nieco ocenę. Kupiłam go całkiem niedawno, wiedziona dobrymi wspomnieniami - i rzeczywiście, wyżej wymienione zalety są aktualne, jednak jeśli położy się puder na ten podkład, to całość nie wygląda już niestety tak dobrze. Skóra wydaje się nierówna, szorstka. Może to moja cera się zmieniła, a może to kwestia rodzaju pudru, ale efekt nie jest za dobry. W kwestii kolorystyki nic się nie zmieniło - najjaśniejszy odcień jest odpowiedni po wydaniu fortuny na solarium. Obniżam więc ocenę do 3 gwiazdek i mimo wszystko polecam :)