Shiseido, The Makeup, Staying Power Moisturizing Lipstick

Shiseido, The Makeup, Staying Power Moisturizing Lipstick

Niezwykle trwała szminka, zaskakująca wykończeniem jakie nadaje ustom - nie jest matowa, jak większość pomadek typu long-lasting, ale lekko perłowa z delikatnym połyskiem. Co dziwniejsze, kosmetyk ma nie wysuszać ust, ale dodatkowo pielęgnować je, wygładzać i nawilżać z pomocą naturalnych olejków i witaminy E.
Jak cała seria kosmetyków kolorowych Shiseido, pomadka Staying Power Moisturizing ma przepiękne, proste, ale efektowne opakowanie. Paleta kolorów produktu obejmuje zarówno jasne, delikatne odcienie jak i mocne, nasycone, ciemniejsze barwy.

Cena: 98zł

Piękna!

Trochę mnie oszołomiła, przyznaję, nie myślałam ze szminka moze być aż tak trwała i nie wysuszać ust! Kupiłam ja ze względu na kolor, idealnie do mnie pasujący, klasyczny jasny beż - Magnolia Beige. Trzyma się na ustach cały dzień, nie wysusza warg, nie ściąga. Jest jak dla mnie za "sucha" przy nakladaniu ale to właściwie norma jeśli chodzi o taki typ szminek. Kolory są naprawdę przepiękne, opakowanie eleganckie, po prostu wspaniała szminka.

rewelacyjna

Jestem nią oczarowana! Zastanawiałam się czy kiedykolwiek uda mi się kupić naprawdę trwałą pomadkę, która nie ściągałaby naskórka i nie wysuszała go. Ta jest idealna - wyjątkowo trwała z połyskiem, ma idealną konsystencję. Polecam.

Naprawdę trwała

Bardzo dobra szminka, naprawdę nieźle się trzymająca-niemalże cały dzień bez poprawek. Jedyny mankament dla mnie to to, że jest jakby "sucha", tzn, nie wysusza ust, ale sam produkt przy nakładaniu sprawia wrażenie suchego. Kolorki ładne, szczególnie ten najjaśniejszy Magnolia Beige, wykończenie jak dla mnie za bardzo ascetyczne(wolę jakies tam połyski i błyski;);) ), ale to rzecz jasna kwestia gustu. Sam produkt ok, bez większych zastrzeżeń. Polecam osobom szukającym niematowych trwałych szminek i lubiącym śliczne opakowania:D