Avon, Simply Delicate, Feminine Wash (Płyn do higieny intymnej)

Avon, Simply Delicate, Feminine Wash (Płyn do higieny intymnej)

Kupiłam go bo miałam problemy z jakąś bakterią. i co się okazało? świetny. Nie podrażnia, delikatnie myje, nie pachnie i co za tym idzie nie uczula. Wygodne opakowanie pozwala go swobodnie dozować. Polecam jak najbardziej

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Ulubiony

Kupuję go na zapas, bo gdy raz go zabrakło, narobiłam sobie problemów Lactacydem.

Delikatny, nie podrażnia a łagodzi, daje przyjemne uczucie odświeżenia. Wydajny. Dobre opakowanie z dozownikiem. Zapach taki sobie - ale nie przeszkadza. Przyjemny w użyciu

Dla mnie najlepszy, z innymi tego typu kosmetykami prawie zawsze miałam jakieś problemy (podrażnienia, uczulenia)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: sporo

zachwycenie nie mija

Ten produkt stale gości w mojej łazience, nie mogę nawet pomyśleć, aby go zastąpić innym.

Płyn wydajny, delikatnie pachnie, ładnie się pieni i jest naprawdę łagodny.

Dla mnie ma ogromną przewagę nad swym bratem kremowym płynem do higieny intymnej.

Dla mnie nie ma lepszego

Używam tego produktu od: dawien dawna
Ilość zużytych opakowań: ok. 5 na rok

Dotąd najlepszy

Jak dotąd jest to najlepszy płyn do higieny intymnej jaki miałam, a miałam ich wiele, z osławionym Lactacydem włącznie, który zużyłam jako mydło w płynie, bo jako płyn do higieny intymnej robił więcej złego niż dobrego.
Kupiłam go przypadkowo, bo siostrze konsultantce brakowało paru złotych do zamówienia i pytała czy czegoś nie potrzebuję. Potrzebowałam - właśnie płynu do higieny intymnej.
Jest bardzo delikatny, delikatnie ale nie za bardzo się pieni, daje super poślizg, pięknie pachnie. Co ważne: nie podrażnia, wręcz łagodzi podrażnienia, mam bardzo wrażliwe błony śluzowe i wiele płynów wręcz mi je wyżerało!, a od kiedy używam tego płynu problem znikł.
Atutem jest śliczne opakowanie i higieniczna pompka, z przyjemnością stawiam go na wannie.

zdecydowanie nie polecam

moja mama zawsz zamawia ten 0produkt i często jestem zmuszona go używać, gdy skończy się mój :( zapach BEZNADZIEJNY utrzymujący się na rękach, nie mam też uczucia odświeżenia w miejscach intymnych. Zupełnie nie dla mnie

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

bez rewelacji

pachnie podobnie jak plyn carefree...
mialam juz plyn z avonu-troche dziwny, ale odswiezal przynajmniej.
tu mam wrazenie, ze musze wylac wiecej kosmetyku, by sie umyc :/
niestety, pieni sie mocno i pachnie dziwnie. dla mnie podejrzany, wole lactacyd

Używam tego produktu od:kilku tyg

Nie za bardzo

W jego skład wchodzą jakieś alkohole i przez to bardzo źle wpływał na moje okolice intymne, bardzo mnie podrażniał, przez co w ciągu dnia czułam się niekomfortowo. Nie polecam!

Używamłam tego produktu:kiedyś

Jak dla mnie to pachnie

Bardzo wydajny,higieniczne opakowanie.
Zapach nie drażni mnie,nie podrażnia tez sama substancja.
Z pewnością kupię go jeszcze raz.

Używam tego produktu od:wielu lat
Ilość zużytych opakowań:min 3,4

lubię

nie ma powodów do paniki, mimo iż ma dużo alkoholu w składzie:P przez to jedynie zapach robi się chemiczny i nijaki.
jest bezpieczny, bo nie podrażnia mnie-moge używac 2x dziennie przez dłuższy czas i krzywdy nie robi. dobrze sie pieni i łatwo go spłukać. odświeża na długo. wydajny i w promocji tani:P
bez obaw stosuję do mycia twarzy, gdy jest podrażniona, sucha itp.

Używam tego produktu od:2 mies.
Ilość zużytych opakowań:1/3

Świetny

Miałam do czynienia z różnymi płynami do higieny intymnej, ale ten chyba najbardziej przypadł mi do gustu.

Delikatny, skutecznie odświeża, nie podrażnia. Bardzo go lubię. Starcza na długo. Opakowanie poręczne.
Same plusy :)

Używam tego produktu od: niedawna

naprawde spoko

choc nie tani,to wydajny,nie uczula,zapobiega infekcjom,miałam wiele razy i byl świetny.Co prawda są lepsze ale skoro ten był sprawdzony to przez wiele lat w mojej łazience królował ten.

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:minimum 10

Super polecam!!!

Jeden z kosmetykow, ktory kupuje bardzo regularnie. Na poczatku nie moglam sie przekonac do zapachu, po prostu mi smierdzial. Jednak z czasem, tzn po 2-3 opakowaniu przyzwyczailam sie do tego zapachu. Nie podraznia, bardzo wydajny, przy codziennym stosowaniu jedno opakowanie wystarcza mi na 3-4 miesiace! Jedyny jaki moge stosowac, przy innych firmach mialam podraznienia. Polecam w 100%

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie na 3-4 miesiace