Dax Cosmetics, Minerały + osmoprotektor 24h, Krem - żel pod oczy i na powieki

Dax Cosmetics, Minerały + osmoprotektor 24h, Krem - żel pod oczy i na powieki

Delikatny krem-żel, doskonały do pielęgnacji szczególnie wrażliwej skóry wokół oczu i na powiekach. Krem znakomicie i długotrwale nawilża oraz odżywia skórę. Posiada właściwości kojące, uelastyczniające naskórek i wygładzające zmarszczki. Idealnie nadaje się pod makijaż. Zawiera:
- standaryzowany zestaw minerałów pochodzących z:
* prądu zatokowego (Golfsztrom) - magnez, wapń, sód, potas i jod - o działaniu rewitalizującym i wygładzającym,
* wyciągu z morskich osadów wapiennych i muszli ostryg - cynk, miedź, mangan i kobalt - składniki te odpowiadają za prawidłowy przebieg procesów życiowych skóry oraz wzmacniają układ odpornościowy,
- układ kojący (mannan) - wyciąg z rośliny Konjac mannan - o działaniu łagodząco-kojącym,
- Kompleks witamin A, E, F, B6 - bierze on czynny udział w odnowie komórkowej i chroni skórę przed wolnymi rodnikami oraz stanami zapalnymi,
- osmoprotektor - wyciąg z pustynnej rośliny Imperata Cylindrica, który współdziałając z potasem daje efekt intensywnego i długotrwałego nawilżenia.

Cena: ok. 18 zł / 25 ml

Bardzo dobry

Trochę jestem zaskoczona, że ten krem znalazłam w kosmetykach zapomnianych. Bo ja go jakiś czas temu jeszcze kupiłam. Weszłam na stronę producenta a tam nigdzie nie widać serii z minerałami. Więc może rzeczywiście on już zapomniany. Ja go jeszcze jednak ocenię.
Jak dla mnie ten krem-żel jest rewelacyjny. Lekka konsystencja sprawia, że szybko się wchłania i daje natychmiastowe nawilżenie skóry. Bardzo dobry pod makijaż. Po przyjściu z pracy i zmyciu makijażu dobrze koił skórę pod oczami. Pierwszy raz kupiłam go ze 4 lata temu i teraz zeszłej jesieni szukając czegoś dobrego pod oczy przypomniałam sobie o tym kremie. Sięgnęłam ponownie po niego i nie zawiodłam się. Do tego na plus można zaliczyć niską cenę i dużą, niestandardową pojemność, bo aż 25 ml.
Wygląda na to, że to było już moje ostatnie z nim spotkanie a szkoda.

Używam tego produktu od: po długiej przerwie od września 2006

Całkiem udana seria

Z serii "Minerały" zafundowałam sobie kilka produktów (krem na dzień, krem na noc, krem - żel pod oczy oraz maseczka). Ocenię je więc "hurtem" Oba kremy dobrze pielęgnują twarz - skóra jest nawilżona, gładka i mięciutka. Mam wrażenie, że ten na noc trochę lepiej się wchłania. Kremu na dzień używam również pod makijaż i nie mam żadnych zastrzeżeń. Maseczka jest dobrym uzupełnieniem do kremów, jest przyjemna. Krem pod oczy delikatny i bardzo lekki - naprawdę fajny. Dla mnie duuużą wadą tej serii jest niestety zapach Nie lubię takich "woni", ale dość szybko się do nich przyzwyczaiłam. Reasumując: udane kosmetyki, ale nie wiem, czy kupię je po raz drugi. Nie są aż tak rewelacyjne...

dobry

Kremy pod oczy Daxa to moje ulubione, na wszystkie reaguję bardzo dobrze. Nigdy mnie nie uczulają, nie stwierdziłam po żadnym z nich żadnego łzawienia, czy innego dyskomfortu. Ten też był dobry. Co prawda nie należy się spodziewać po nim żadnych cudów, jeśli ktoś ma problemy ze zmarszczkami, czy cieniami pod oczami, to ten krem na pewno nie pomoże. Nawilża za to w zadowalającym stopniu, jest tani i niesłychanie wydajny (duże opakowanie, jak na krem pod oczy !).Nie wiem, czy go można stosować pod makijaż, bo używam kremów pod oczy wyłącznie na noc.Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3