Wibo, Pro Beauty, Sponge (Gąbka do makijażu)

Wibo, Pro Beauty, Sponge (Gąbka do makijażu)

Pojemność 1 szt

Miękka gąbeczka do makijażu o ergonomicznym kształcie umożliwia precyzyjną aplikację, nawet w najtrudniej dostępnych miejscach.
Niezastąpiona przy nakładaniu podkładu, maskowaniu niedoskonałości oraz konturowaniu twarzy.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Moja ulubiona

Przetestowałam wiele gąbek do makijażu, w tym rozsławioną Real Techniques, ale żadna nie sprawdzała mi się aż tak dobrze jak ta. Jej zaletą jest to, że jest miękka i optymalnie porowata - czyli nie wchłania jakiejś zatrważająco dużej ilości podkładu. Bardzo dobrze rozprowadza podkład, który dzięki niej wygląda naturalnie. Jest dość wytrzymała nawet przy codziennym użytkowaniu. No i plus za to, że jest łatwo dostępna w Rossmannach - no, chyba że jest wykupiona ;) Jeden mały minus, że przy pierwszym moczeniu nieco puściła różowego barwnika.

Najleosza z drogerii

- W bardzo szybki sposób naklada się nią podkład
- Nałożony podkład pięknie scala się z buzią, wygląda naturalnie
- Nie tworzy efektu maski
- Nie ma możliwości, by zrobić sobie gąbeczką plamę
- Miękka a zarazem elastyczna - dobrze dopasowuje się do kształtu twarzy
- Nie pochłania dużej ilości podkładu
- Kształt gąbki pozwala nam na aplikację pudru pod oczy, nadaje się również do bakingu
- Czyszczenie zajmuje dosłownie chwilę z olejkiem isana
- Wystarcza na bardzo długo
- Odkąd używam gąbeczek do makijażu porzuciłam wszelkie pędzle do nakładania podkładu
- plus, że możemy ta gabkę dostać w każdym Rossmannie w dobrej cenie, tymbardziej zawsze jest w promocji - 55%

Świetna gąbeczka

Kupiłam ją może 3 miesiące temu w rossmannie w cenie około 30 zł. Po zmoczeniu rośnie i jest bardzo mięciutka. Naprawdę przyjemnie się nią nakłada podkład. Chociaż nie używam go na codzień, ale dzięki tej gąbeczce podkład moglabym nakładać cały czas. Testowałam różne gąbeczki z niższej półki, ale ta okazała się moim ideałem. Nie "pożera" podkładu, byłam bardzo zdziwiona, bo zawsze specjalnie więcej nakładałam, a przy tej gąbeczce, było go aż za dużo (na szczęście nie było efektu maski, a podkład wyglądał bardzo naturalnie). Można ją kupić taniej, ostatnio była w promocji za 15, to wzięłam na zapas :)

Super

Gąbeczka na początku twardawa i jest bardzo porowata . po kilku użyciach robi się miękka tylko ta je porowatość tak jakby ładnie nakładała ten podkład ale go odrywała no jest dziwne wykończenie ..może też zależy jak podkład. ale przekonuje się do niej

Fajna

Gąbka jest naprawdę fajna, miekka, nie wpija podkladu, szybko rośnie.
Przyjemnie się nią pracuje, nie podkreśla porów.
Jest bardzo dobrze wykonana, mam juz ją jakiś czas i nie pojawiły się żadne pęknięcia.

Przyjemnie

Super rozprowadza makijaż, jest mięciutka i delikatna. Po rozprowadzenia na twarzy makijaż jest równy bez plam i bez efektu maski. Odpowiednio dobrany podkład nakładany tą gąbeczka wygląda bardzo naturalnie (tzn. Jeśli postępuje się wg zaleceń)

Wierność po grób

Dopóki ta gąbka jest produkowana, ja ja bede kupować. Pod wpływem wody robi sie miękka i delikatnie. Idealnie wklepuje podkład. Najgorszy bubel tworzący maskę na twarzy potrafi ujednolicić z twarzą.

Super ;)

Uwielbiam gąbkę wibo, jest bardzo mięciutka, delikatna i dobrze rozprowadza podkład.
Łatwo się myje (ja myje mydłem naturalnym hipoalergicznym). Przy codziennym użytkowaniu oraz myciu w dobrym stanie wytrzymuje mi około 4 miesiące.
Niestety gdy podkład zbyt długo jest na gąbkę albo niedokładnie się go wypłuka to ciężko domyć gąbkę.
Bardzo polecam, chyba jedna z lepszym na rynku w takiej cenie :)

Świetna

Jak za te kilka zlotych jest to swietna gąbka. Jest miekka i bardzo wytrzymala uzywam jej regularnie od roku i mając dlugie paznokcie nie zrobila sie w niej zadna dziura. Piore ja regularnie a zuzycia nie widac. Warta swojej ceny.

Wadliwa sztuka

Kupiłam ją z polecenia wielu instagramerek, jednakże trafiłam na wadliwy egzemplarz (niestety)
Gdy zaczęłam nakładać nią podkład zastanawiałam się czemu jest ona tak bardzo polecana. Podkreślała mi pory o których istnieniu nie miałam pojęcia ???? Była bardzo porowata i lekko szorstka. Plusem było jedynie to ze bardzo ładnie rosła pod woda i było ją bardzo łatwo doczyścić. Jednak więcej razy jej nie kupię bo po prostu boje się ze znów dostępne wadliwy produkt i pieniądze będą wyrzucone w błoto.

Jedna gąbka - dwie wersje.

Ostatniego dnia wrześniowych promocji w Rossmannie wreszcie udało mi się dorwać tę gąbkę. Gdyby nie fakt, że czekam już do wypłaty, zaopatrzyłabym się w więcej sztuk. Pierwszą gąbkę z Wibo zakupiłam kilka miesięcy temu i używałam jej z wielką przyjemnością. Gdyby nie moje niedbalstwo służyłaby mi jeszcze długo, ale pojawiły się czarne plamki i musiała pójść w odstawkę. To, jak bardzo rozczarowałam się tym, co wyjęłam z pudełeczka zaowocowało niniejszą (zaznaczam, że do tej pory pierwszą) recenzją. Jest to totalnie inny produkt, a jedynym wspólnym mianownikiem gąbek jest kolor. Pierwsza gąbeczka była mięciutka, gładziutka i miała drobne pory. Nowy nabytek jest szorstki i zdecydowanie mocniej porowaty. Delikatnie błyszczy i fakturą bardziej przypomina mi gąbkę do naczyń... przy ściskaniu szeleści (inna wersja nie wydawała żadnych dźwięków). Jestem okropnie zawiedziona, bo naprawdę cieszyłam się, że znalazłam super gąbkę w niskiej cenie. Tymczasem muszę wrócić do internetowych zakupów ;)

Na zdjęciach: z lewej stara „lepsza” wersja gąbki, z prawej nowy „gorszy” nabytek.

Na razie ulubiona

Gąbka jest mięciutka, co jest jej ogromnym plusem. Równo rozkłada podkład na twarzy. Nie wypija produktów w zbyt dużych ilościach. Ma bardzo dobry kształt - wklepywanie korektora pod okiem nie jest dla niej wyzwaniem. Podczas aplikacji podkładu pozostaje wilgotna przez długi czas. Łatwo domyć ją z resztek kosmetyków nawet zwykłym mydłem.

Ulubieniec

Gąbkę kupiłam na promocji w Rossmannie, od razu została moją ulubienicą. Jest miękka, dobrze rozprowadza podkład, super się czyści. Idealna rowniez do aplikacji pudru pod oczy i na całej twarzy!