Biolonica, Krem pielęgnacyjny do twarzy

Biolonica, Krem pielęgnacyjny do twarzy

Krem przeznaczony jest dla mężczyzn do twarzy do stosowania na dzień i na noc w celu zregenerowania, głębokiego nawilżenia i odżywienia skóry. Doskonała formuła idealnie pielęgnuje skórę mężczyzn, a dzięki alantoinie łagodzi wszelkie podrażnienia. Masło Cupuacu jest doskonałym emolientem, który odżywi i ukoi zmęczoną skórę.Nałożenie kremu jest ostatnim punktem w porannej i wieczornej toalecie.

Roślinne komórki macierzyste z jabłoni zawierają metabolity zapewniające długowieczność komórek skóry. Stanowią ochronę DNA przed starzeniem spowodowanym stresem oksydacyjnym, a zawartość epigenetycznych substancji ma bezpośredni wpływ na „młodość” naszej skóry.

Alantoina, dzięki szczególnie przyjaznym dla skóry i naskórka właściwościom, przede wszystkim łagodzi podrażnienia skóry, ma działanie ochronne, pielęgnacyjne, przeznaczona również dla skóry wrażliwej.

Masło Cupuacu to emolient o silnych i długo- trwałych właściwościach nawilżających, łagodzących (zmniejsza zaczerwienienia), wygładzających, zmiękczających oraz rewitalizujących suchą i zniszczoną skórę. Zawiera fitosterole, witaminę E.

kremy
łagodzące, nawilżające
z pompką
krem
50 - 100ml

Świetny krem

Krem Biolonica For Men dla mężczyzn otrzymałam do testowania ,przekazałam mojemu mężowi krem ,aby go dla mnie przetestował.Mąż używał kremu na dzień i na noc . Zadowolony jest bardzo z tego kremu, ponieważ po zastosowaniu kremu skóra jest zregenerowana,nawilżona, po goleniu nie pieczenie ,nie podrażnia ,łagodzi skórę . Krem w postaci lekkiej , beztłuszczowej formuły za każdym razem odświeżył skórę ,nie wyglądała na zmęczoną ,daje wygląd witalności ,niweluje drobne linie powstałe w skutek wysuszenia, zmiękczają naskórek w skutek tego skóra mojego męża wygląda na zdrową z połyskiem , zdrową i dobrze odżywioną .Krem przede wszystkim wydajny .